What's new

[Kate Sayuki] Galeria

Status
Not open for further replies.

Kate Sayuki

Seikō sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Ohayo! Postanowi?a od?wie?y? temat na nowy rok 3 nowymi pracami.
----------------------
Na pierwszy ogie? idzie totalny niewypa?. Ale doda?am go bo jest kolorowy ^^
meecw.jpg


A oto przed pa?stwem Ray wdg. pieprzni?tej Katarzyny xD
rayco.jpg


I Michalekk wdg. pieprzni?tej Katarzyny ^^
michaj.jpg

---------------------
Kto? jeszcze chce by? uwieczniony wdg. moich nienormalnych opon m?zgowych? :D
No i to by by?o jak na razie na tyle.
Pozdro
 

Marcin24

Ja i Kazia
Joined
Oct 14, 2008
Messages
1,620
Reaction score
222
Age
29
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Prace ?adnie wykonane. Nie jestem znawc? mangi, ale mi si? podoba.
10/10
 
Last edited:

Roulette

Рулетка!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Oczywi?cie musz? si? wypowiedzie? jako wierna fanka Twoich prac. Rysunek numer dwa jak dla mnie jest po prostu ?wietny, powiem szczerze, ?e wyobra?a?am sobie Ray'a zupe?nie inaczej, ale to artysta wymy?la swoje prace ;D Na marginesie narysuj mnie i nie wykr?caj si? tym, ?e mnie ju? widzia?a? i b?dzie Ci trudno. Jak chcesz to potrafisz.
 

Atukam72

Advanced User
Joined
May 22, 2008
Messages
174
Reaction score
22
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Ehh co by tu powiedzie? mangi nie oceniam, bo wed?ug mnie to najta?sza i najprostsza (20 z? za ksi??k? z kiosku, banalne cieniowanie, tylko te oczy tworz? problem) i ten rodzaj jest dla mnie ?mieciem, bo nawet "u?om" mo?e rysowa? mang?, popr?buj rysowa? hiperrealizm to jest dopiero sztuka (fantasy te? nie jest ?atwe).
Co do plastyki wydaje mi si?, ?e chodzi?o nauczycielce o Action painting, czyli ekspresjonizm abstrakcyjny (nie wiem dok?adnie, bo sk?d mam wiedzie? co ona zada?a).
A te niby realizm to te? ciut schrzaniony, tylko ko? na pierwszej stronie ratuje + malowid?a (wiem sam jak trudno opanowa? malowanie p?dzlem), a reszta to ta krzywa wie?a, koty z para-mangowskimi oczami i 5 palcowymi ?apkami (koty s? 4-ro palcowe) i ten pies z gumow? ?ap?. Kiepsko...

A wr?ci?bym do mangi - znam pewn? osob?, kt?ra zna si? dobrze na mandze ale jest gejem (znajomy z gimnazjum, robi? same "dzieciowate", ale mimika mu si? w tym kierunku udawa?a).
I ma?y dodatek: Krzywe twarze robisz przy p?? profilu, a to ?le, bo to najwygodniejsza strona kiedy si? rysuje osob?.
Rada do mangi: wiem tylko tyle, ?e mangi si? nie robi mi?kkim o??wkiem, a najlepiej d?ugopisem/cienkopisem.

Konkretnie: Manga s?abiutko udana, hiperrealizm - p?ytkie dno i fantasy co? widzia?em - patrz?c po smoku to nawet niez?e, ale wi?cej byn ie zaszkodzi?o.

Za surowo? No c?? taki jestem.
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Kate Sayuki. Nie b?d? si? za bardzo rozpisywa? tylko powiem to najwa?niejsze. A mianowicie, jak te twoje w?asnor?cznie zrobione obrazki zobaczy?em to od razu pomy?la?em: WOW!!! Jak nic masz talent do rysowania. Rysuj dalej i wstawiaj prace tutaj to poogl?dam z ch?ci?.
Pozdrawiam.;)
 

Xevixo

Advanced User
Joined
Aug 26, 2009
Messages
432
Reaction score
98
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Nowe Prace s? naprawd? wy?mienite jak poprzednie :)

Kobieto Masz talent!

Ocena 10/10 + Reput! :D
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Zajebi?cie ;d

szkoda, ?e ja tak nie umiem ;< Ja nawet cz?owieka z trudem rysuj? i to krzywego :D

PS : ?adnie cieniujesz o??wkiem ;D
 

Krissek

Advanced User
Joined
Jan 5, 2009
Messages
356
Reaction score
9
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Twoje rysunki s? naprawde ?wietne :-]
Ja nawet jakbym si? bardzo stara? w?tpie, ?ebym narysowa? takiego smoka jak ty z nud?w na lekcji :)

Wielkie GZ!!!
100/10!!
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

lastscanik.jpg

Od?wie?am temat tym jak?e skromnym rysunkiem. Jednocze?nie o?wiadczam, i? jestem bardzo dumna z tych ust. Wysz?y mi - nareszcie!! ;D
Pozdro
 

Roulette

&#1056;&#1091;&#1083;&#1077;&#1090;&#1082;&#1072;!
Joined
Nov 11, 2009
Messages
352
Reaction score
63
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Co? pi?knego. Jak ja bym chcia?a mie? tak? zr?czno?? w palcach ;c. Jestem zasmucona faktem, i? nie chcia?a? podarowa? mi tego rysunku. Masz ogromny talent i si? marnujesz, m?wi?am Ci to. Szkoda tylko, ?e s?abo wida? napis i cienie.
 
Last edited:

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Nom te usta , oczy tez niczego sobie , po prostu poezja ^^
prawda# napisy ledwo wida?
 

kloc

Advanced User
Joined
May 13, 2008
Messages
172
Reaction score
13
Age
11
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

?adnie Ci to wysz?o szkoda ?e troch? s?abo wida? no ale jest cudnie:p.Jako i? troszk? rysuj? to powiem co mi si? podoba: kontur twarzy,szyja,oczy,w?osy,r??a no i ucho kt?re nigdy mi nie wychodzi:S.Nie podoba mi si? nos bo dziwnie wyszed? a, na koniec usta .... s? niez?e i s? w idealnym miejscu ;) Og?lnie rysujesz bardzo dobrze i podobaj? mi si? Twoje prac?

Pozdro
 

Xozi

Advanced User
Joined
Nov 21, 2009
Messages
251
Reaction score
2
Odp: Galeria MOICH prac

Odp: Galeria MOICH prac

Hah
Nawet Nawet.
 
Status
Not open for further replies.
Top