What's new

-Tibia 8.54 Nivir World 50% [RPG] 50% [FUN] [W?asna Mapa i Klient]!!!

Status
Not open for further replies.

gufi124

Active User
Joined
Mar 22, 2009
Messages
124
Reaction score
4
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Super w?asna mapa ma?y exp, do dobrego wydaje mi si? PVP , expienia czy zdobywania super nagr?d z przygodowych quest?w, polecam!;)
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

UWAGA!

Warlon World b?dzie obecnie pod inn? nazw? - Nirivia Word.

Pozdrawiam.

@edit

Jeszcze raz przepraszam, ?e start nie odby? si? w sierpniu. Sytuacja na tyle by?a powa?na, ?e musia?em zawiesi? projekt. Nie poddajemy si? i mamy zamiar doko?czy? co mamy i dobrn?? do startu. Mapa jest sko?czona, lecz tylko zosta?o nam oskryptowa? dwie g??wne questy z rl, doda? reszte zada?, NPC i co najwa?niejsze doda? raidy.

Pozdrawiamy,
WarlonTeam.
 
Last edited:

GM_Szulcyk

Active User
Joined
May 13, 2008
Messages
133
Reaction score
7
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Szcze?e?
Za du?o szczeg???w!
Jak maj? ludzi po tym chodzi? dla oka dobra ale za duzo tego powinno byc bardziej praktycznie :>
A tak to wszystko ladnie pi?knie :D
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Dobra tam, damy rade, b?dziemy lata? ;P
Z ch?ci? zagram na servie, mam nadziej?, ?e si? nie zawiod?.
ale server jest zajebi*cie rozreklamowany, prawda? ?eby by?o z kim gra? ;P
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Zanim wystartujemy to chcemy Wam co? powiedzie? :

Planujemy stworzy? system instacjii, czyli m?wimy tutaj o terenach do kt?rych mo?na si? dosta? w ka?dej cz??ci mapy. Na pocz?tek b?dziecie spotykali tzw trashe potem inne bossy, kt?re b?d? zawiera?y sporo exp i jakie? drogocenne przedmioty. System by?by podobny do WoW. Kto gra?, to b?dzie wiedzie?, co mam na my?li.

Po za tym przedstawimy Wam po raz pierwszy nad czym my og?lnie pracujemy.
Jak wiecie, ka?dy OTS musi posiada? dobr? map?, na kt?rej gracz b?dzie dobrze si? czu? oraz swobodnie po niej si? porusza?. Na naszym OTS znajdziecie sporo zada? u NPC. Prawie ka?dy z nich ma dla Was jakie? zadanie. Jedne wymagaj? prace, a inne wymagaj? logiki. Na OTS znajdziecie du?o nowych stwor?w, kt?re w jaki? spos?b zamieszka?y nasz ?wiat i czekaj? na odkrycie.

Pozdrawiamy,
Wasz Nivir WorldTeam.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Informacja :

Start Nivir'a planowany jest na stycze? przysz?ego roku. Beta testy odb?d? si? w tym miesi?cu. Zapraszamy.


Pozdrawiam.
 

komen94

Active User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
139
Reaction score
3
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Tutaj NOWY Screen z Wodnym Bossem, kt?ry b?dzie naje?d?a? krain? Warlon World
Pot??nemu Daemberowi b?dzie musia?a stawi? czo?o wi?ksza ekipa ni? 2 osoby, ale oczywi?cie drop b?dzie sowity ;)

warlonworld.png
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

-- Od?wie?am----
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

O ku*wa. Prace jeszcze trwaj?? Ju? my?la?em ?e projekt upad? totalnie.
B?d? nabory na tester?w?
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Tak, s? jeszcze prace nad projektem i nigdy nie sko?czymy. Ostateczny termin jeszcze jest nieznany by nie zapeszy? Was. Odb?d? si? testy na beta tester?w, tylko jak zrobi? remake niekt?rych teren?w.
 

Eiko

Advanced User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
184
Reaction score
16
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Ruszy ten ots kiedys?
 

michalek

User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

w?asnie czekam na otwarcie otsa pozdrawiam
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Za par? dni pojawi si? druga zapowied? na temat Nivir'a. Jasne, serwer ten wystartuj?.

Pozdrawiam.

@edit.

Og?aszam nab?r na beta tester?w. Ch?tnych zapraszam do tego tematu.
Oto schemat zg?oszenia :
Imi?:
Nick :
Wiek :
Dlaczego w?a?nie Ty :
 
Last edited:

DraxY

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
182
Reaction score
14
Age
29
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Imi?: Patryk
Nick : Arkam
Wiek : 16
Dlaczego w?a?nie Ty : Bo mnie znasz ;s i od dosc dawna znam Warlon, nawet przez jaksi czas bylem w team xd :) A pozatym mam czas.
 

komen94

Active User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
139
Reaction score
3
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Zapowied? numer 2. B?dzie cz??ciowo rozbita pierw napisz? co co nowego zostanie dodane, a SS zostan? wrzucone kiedy je zrobimy ;)...​

Tok ?ycia naszych postaci ju? nie b?dzie taki bezcelowy, a czemu? Do gry wchodz? misje g??wne, kt?re gracz b?dzie prowadzi? przez ca?e ?ycie swojej postaci. B?dzie trzeba szuka? magicznego kielicha skradzionego mnichom przez orki, sk?adanie mapy, kt?ra wskazuje drog? do zapomnianej wyspy i wiele innych ciekawych zada?...

Nudzi Ci si? monotonne bicie tych samych pokracznych stworze? w tych samych lokacjach?? To si? zmieni, bo poszukiwacze ze ?wiata Nivir odkrywaj? coraz to ciekawsze, starsze, tajemnicze i zapomniane miejsca, w kt?rych na pewno gracz b?dzie mia? co robi?... Jednym z takich miejsc jest Elf Camp, gdzie ?yj? nie tylko elfy, kt?re dotychczas zabijali?cie, ale i ich pot??ni przodkowie, kt?rzy odrodzili swoj? ras?... Ca?y ich ob?z jest pe?en pu?apek, zagadek, oraz ciekawych przedmiot?w... Elf Camp jest tak?e jedn? z lokacji, w kt?rych wykonuje si? g??wne misje... Innym "?wie?ym" miejscem jest Lizard's Ghost Gate... Jest to pradawna otch?a? jaszczuroludzi i draken?w... Oddaj? oni tam ho?d swojemu bogu "Nosforatu". Jest to jedna z ciekawszych i hardcorowych miejsc?wek, poniewa? roi si? tam od wszelakiego ?cierwa w postaci wszystkich odkrytych do tej pory gatunk?w lizard?w i draken?w, kt?re s? w stanie pozostawi? po sobie ca?kiem ciekawy drop...

Castle war jest jedn? z bardzo pomys?owych atrakcji w ?wiecie Nivira... B?dzie si? on odbywa? pomi?dzy gildiami w przer??nych zamkach, kt?re w tym wypadku s?u?? nam za areny... ?cie?ki w nich s? w?skie i kr?te, a prze?ycie w nich jest bardzo trudne...

Na nasz ?wiat niebiosa zes?a?y pot??ne z?o pod postaci? Zolaruka, kt?ry zacz?? regularnie pustoszy? ?wiat... Jedynie zgrana i mocna ekipa jest w stanie go pobi? i zabra? mu cenne rzeczy, kt?re ukrad? swoim ofiarom...

Nasi badacze donie?li nam r?wnie? o odkryciach na morzach jakimi s? zapomniane wyspy zamieszkane przez nie umar?ych... O nie, nie, to nie s? umar?e postacie jakie znali?cie do tej pory... S? to znacznie inne odmiany potwor?w, kt?re bili?my do niedawna... O wyspach p?ki co nie wiele wiadomo, ale z czasem i wasz? pomoc? to si? na pewno zmieni...

Teraz tylko czeka? na SS i start zupe?nie innego ?wiata jakim jest "Nivir", kt?ry b?dzie mia? miejsce ju? niebawem...
 
Last edited:

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Imi?: Maksiu
Nick : Evil
Wiek : 15 (ju? wkr?tce)
Dlaczego w?a?nie Ty : Nie wiem, testowa?em wiele ots'?w potrafi? wyszukiwa? b??dy oraz nie wykorzystuj? ich w grze. My?l? i? si? nadam poniewa? testowa?em ju? wiele w?asnych mapek. Mam nadzieje i? jeszcze mo?na si? zapisa? :d

@topic
Ots ciekawie si? zapowiada czekam na CDN zapowiedzi II z zdj?ciami. Mapka zachwyca oczywi?cie i? wbije exp stages te? jest spoko. Czekam na start, kiedy jaka? data :d?
 

szyderca89

User
Joined
Jan 5, 2011
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Potwierdzam zdania 3 pan?w na g?rze [up]

brakuje serwer z low expem gdzie mo?na troche pogra? jakies wary a nie na drugi gdzie? ktos ma 200 potem 3-4 OB i po serwie ;)
 

komen94

Active User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
139
Reaction score
3
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Tak, tak... To musi by? serwer RPG, bo je?eli by?my dali taki du?y, ?e na 2 dzie? jest 200 to by si? nie op?aca?o tyle ?l?cze? nad nowo?ciami... Wszystko b?dzie dok?adnie przemy?lane... B?d? nowe potworki, prawdopodobnie nowe grafiki, lokacje, w?a?ciwo?ci item?w i oczywi?cie zadbamy o mi?? atmosfer? i dobrze zrobione questy...
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Pami?tam, ?e kiedy? czeka?em na ten serwer z niecierpliwo?ci?. Fajnie si? zapowiada? i zapowiada dalej. Ju? my?la?em, ?e porzucili?cie ten projekt. Mam nadziej?, ?e na serwie b?dzie sta?y niski exp ( z ch?ci? pogra?bym na serwie rpg x5 :D ) lub niewielki stage.
Mo?e przybli?ycie jaki mno?nik expa planujecie zrobi?.
 

Xabarex

Advanced User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
185
Reaction score
3
Age
30
Odp: Warlon World

Odp: Warlon World

Imi?: Bartek
Nick : Xabarex
Wiek : 18
Dlaczego w?a?nie Ty : Nie mam co robi?, mam du?o wolnego czasu, testowa?em kiedy? EK i nikt na mnie nie narzeka? no i oczywi?cie uwa?am, ?e wasz server ciekawie si? zapowiada wi?c warto po?wi?ci? czas na jego testowanie.
 
Status
Not open for further replies.
Top