What's new

[Początkujący] Jak stworzy? g?r?

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Witam wszystkich!!

Chcia?bym wam zaprezentowa? jak stworzy? te oto przecudn? rzecz, jak? s? g?ry.

Nie wiem, co powiedzie?, wiec jedziemy:

Zacznijmy od tego, ?eby?cie w??czyli Map Editor:
• Simone
• Remere’s

Dla zielonych b?d? si? pos?ugiwa? skr?tami:
• RME - Remere’s Map Editor
• SME – Simone Map Editor

Dalej otwieramy RAW Paletce (RME), a nast?pnie klikamy w „nature” podobnie jest w SME

Najprostszy spos?b, aby znale?? g?ry:

Gdy jeste?my w okienku SME lub RME klikamy na liter? „j” i wpisujemy id: 873, 874, lub 903 – 913 jest to ?ciana s?u??ca do robienia szkieletu g?ry, co pokazuje poni?sze zdj?cie:

szkielet.png


Gdy zrobili?my ju? szkielet g?ry, przechodzimy do wype?nienia jej wn?trza, u?ywamy groundu o id: 919. Powinno wygl?da? to tak:

wypenienie.png


Gdy uda?o nam si? to wykombinowa? przechodzimy do kolejnego punktu, jakim jest prawid?owy wygl?d g?r, a mianowicie co? takiego:

idgor.png


Nast?pnym krokiem b?dzie g?ra, a wi?c przenosimy si? pi?tro wy?ej i wype?niamy przestrze? u?ywaj?c grounda o id: 4526 – 4541, a wygl?da to tak:

goraqx.png


Kolejnym krokiem s? bordery a maj? one id: 4456 – 4467, a wygl?da to tak:

bordery.png


Gratulacje, w?a?nie sko?czy?e? tworzy? g?r?!!! ;d

Teraz przejd?my do dodatk?w jakie mog? si? znale?? na owej g?rze:

koniec.png


Jest to m?j pierwszy poradnik, wi?c prosz? nie bijcie.. ;d

Prosz? o napisane b??d?w jakie pope?ni?em itp.

Komentowa?!! ;]​
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Jak stworzy? g?r?

Kszta?t g?ry, kt?ry nam przedstawi?e? jest przeokropny. Zrobi?e? to systemem p?czkowym, wr?cz o?miorniczkowatym, wszystko poodchylane w ka?d? stron?, nie podoba mi si? totalnie. Wchodz?c tutaj my?la?em, ?e natkn? si? na jakich? porz?dny poradnik o g?rach, kt?re s? utrapieniem dla m?odych pocz?tkuj?cych mapper?w, ale tak?e dla tych do?wiadczonych.
Widz?, ?e musz? wr?ci? do serii poradnik?w KPKDP i zrobi? obszarny poradnik o terenach g?rskich.
Pozdrawiam!
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Jak stworzy? g?r?

Skoro sam nie umiesz zrobic, to nie wprowadzaj innych w b??d, bo praca kt?r? wykona?e? jest g?wniana.
Poradnik mi si? nie podoba, poniewa? mia? przedstawiac robienie g?ry, wi?c nie wiem co tam robi jaki? domek i ta ro?linno?c,bo przecie? r?wnie dobrze m?g? by byc tam ?nieg.
S?abo opisa?e? i jest nie estetycznie, screeny niskiej jako?ci.



@down.
A H A .
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Jak stworzy? g?r?

Zrobi?e? to systemem p?czkowym

Ciebie zrobili systemem p?czkowym w piekarniku, zawie?li do piekarni i tam Ci? przygarn?li.

Widz?, ?e musz? wr?ci? do serii poradnik?w KPKDP i zrobi? obszarny poradnik o terenach g?rskich.

Jak Ty zrobisz jaki? "obszerny" poradnik o g?rach to nikt nie b?dzie wiedzia? o co chodzi

Dzi?kuje, dobranoc

To ma brzmie? humorystycznie

@Krzysiek

Skoro umiesz czyta? to by? zauwa?y?, ?e ten domek na g?rze jest tylko dodatkiem o?le - naucz si? czyta?, to nie boli a pomaga :)

Dzi?ki za komenty ;)
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Jak stworzy? g?r?

#up
Przykro mi bardzo, ale wredny i skurwia?y Fluos nie zna si? na ?artach i dzisiaj nie ma nastroju do niesmacznych humor?w, ze strony osoby, kt?ra b?dzie uczy? ojca robi? dzieci.
Ciebie zrobili systemem p?czkowym w piekarniku, zawie?li do piekarni i tam Ci? przygarn?li.
Jak to jest udowodni? wszem i wobec, ?e jest si? dzieckiem neo bez porz?dnych argument?w, po prostu powiedz, ?e nie potrafisz mnie pocisn??.
Jak Ty zrobisz jaki? "obszerny" poradnik o g?rach to nikt nie b?dzie wiedzia? o co chodzi
Zapewniam Ci?, ?e moje poradniki mia?d?? na g?ow? Twoje wypociny, lecz nie jestem g?upi i nie zlewam Ci?, ?e tworzysz takie poradniki, bo to m?j dzia? i chce aby si? rozwija?, lecz do kurwy n?dzy przyjmuj krytyk? na swoj? dwunastoletni? klat?, opu?? g?ow? w d?? i zaprzesta? robi? z siebie idea?u.
Leci do Ciebie ostrze?enie, za obraz? kadry, a osobi?cie prosz? o przyznanie mi ostrze?enia pod tytu?em "ma?owarto?ciowy post".
Pozdrawiam!
 

Xentaziz

Advanced User
Joined
Nov 20, 2010
Messages
162
Reaction score
19
Odp: Jak stworzy? g?r?

@Topic
Wed?ug mnie praca jest wykonana dobrze. Nie mam zbyt obszernego do?wiadczenia w ?wiecie mappowania, lecz b??d?w w tym oto projekcie nie widz?.
~~
2@Up
Teraz przejd?my do dodatk?w jakie mog? si? znale?? na owej g?rze:
Robienie g?ry zosta?o przedstawione, owy domek to tylko dodatek, kt?ry mo?e zosta? umieszczony w?a?nie na tego typu g?rce ;>
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Jak stworzy? g?r?

@up
Jeden m?dry, kt?ry umie czyta?, dzi?ki ;)

Jak to jest udowodni? wszem i wobec, ?e jest si? dzieckiem neo bez porz?dnych argument?w, po prostu powiedz, ?e nie potrafisz mnie pocisn??.

We? si? ku...a ogarnij, bo mi da?e? warna, ?e Ci? obra?am, i to w spos?b ?artobliwy a Ty mnie wyzywasz od "neo", zastan?w si? co piszesz a p??niej co? napisz...

lecz do kurwy n?dzy przyjmuj krytyk? na swoj? dwunastoletni? klat?, opu?? g?ow? w d?? i zaprzesta? robi? z siebie idea?u.

HAHa 12 letni???? Prosz? Ci? we? ju? sko?cz bo ja Ci? nie wyzywam od wieku. Mam troch? wi?cej i h..j Ci do tego.. ;)

po 2. Ja robi? z siebie z siebie idea??? Tylko kto w KA?DYM po?cie pisze, ?e kto? co? zgapi? od Ciebie, ?e spos?b uk?adania dach?w jest tw?j, bordery Twoje, g?ry twoje. My?lisz, ?e Ty wszystko wymy?li?e?, ka?dy styl jest Tw?j, to si? grubo mylisz.... -.-

po 3. Napisa?em, ?e jest to m?j 1 poradnik i si? staram, jak Ciebie nie nauczyli czyta? to nie moja wina.. ;(

Dzi?kuj?, dobranoc
 

Maciek-ChEsTeR

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
89
Reaction score
2
Odp: Jak stworzy? g?r?

Budy?, naucz si? najpierw mappowa? na poziomie ?rednio-zaawansowanym, dopiero potem bierz si? za pomoc. Twoje mapy s? na naprawd? niskim poziomie zrozum, a jeszcze tworzysz poradnik tworzenia g?r o czym niemasz jakiegokolwiek poj?cia.

Zacznijmy od b??d?w, ze zdj wynika ?e tworzysz w SME. Po pierwsze tw?j shape g?ry jest do dupy, wygl?da jak ... nie skomentuje. Nak?adanie ?cian g?rskich na siebie jest obrzydliwe, jak sex z dziwk?. Tak samo bordery, kt?re strasznie szpec? itak ju? zjeban? map?.

To tyle niechce mi si? wi?cej pisa? -.-
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Jak stworzy? g?r?

Ok, czyli, widz?, ?e to nie ma sensu - trudno ;(

PROSZ? USUN?? TEMAT!!!!!

@down
?wi?te s?owa, kocham ci? stary ;d;d;d
 
Last edited:

kloc

Advanced User
Joined
May 13, 2008
Messages
172
Reaction score
13
Age
11
Odp: Jak stworzy? g?r?

UWAGA MA?OWARTO?CIOWY POST!!!(nie musicie tego czyta? poniewa? nie jest na temat)

Oj Fluosie nie wiem kto wpad? na taki beznadziejny pomys?, ?eby? zosta? moderatorem... szczerze to nie rozumiem dlaczego kto? z kadry musi si? z ka?dym k??ci? i gnoi?.Rzeczywi?cie poradnik nie jest idealny, powiedzia?e? swoje zdanie i da?e? si? sprowokowa?.Pogromca ma racje kto ma si? za idea??Chyba tylko twoja "skromna" osoba, poniewa? wszystko wed?ug ciebie jest twoje lub wzorowane na tobie (je?li jest wzorowane to chyba dobrze bo komu? si? spodoba?o).Skoro jeste? taki dobry i wszystko robisz najlepiej to czego nie poradnika o g?rach twojego autorstwa?Fluosie mo?e i robisz niez?e mapy, ale masz za du?e ego i moim zdaniem nie posiadasz odpowiednich kwalifikacji ?eby by? cz?onkiem kadry.Nie wiem dlaczego jeste? taki ostry i nieuprzejmy wzgl?dem innych u?ytkownik?w w ko?cu jeste? modem i nie powiniene? dawa? wci?gn?? si? do takiej k??tni.

P.S: Musia?em usun?? co 5 s?owo poniewa? by? to wulgaryzm.


Regards
Notka moderatorska:
Bo jestem zasyfia?em skurwiel*m, kt?ry musi da? Ci ostrze?enie za ma?owarto?ciowy post i bodaj?e, ko?czy si? to ju? banem, bo zebra?e? 10 punkt?w? Taka ma?a dygresja... u?ywaj spacji po kropce.
 
Last edited by a moderator:

Fidrygal

New User
Joined
Oct 6, 2010
Messages
4
Reaction score
2
Odp: Jak stworzy? g?r?

A teraz s?owo krytyki na Fluos'a uznaj to jak chcesz mo?esz nawet wlepi? mi warna ale to b?dzie tylko ?wiadczy?o o tobie ;] poniewa? jako 'Idealny Mapper i Mod' uczysz innych jak przyjmowa? krytyk? wi?c teraz przeczytaj co mam do powiedzenia na tw?j temat zapraszam do lektury ;]
Fluos uwa?asz si? za kogo? lepszego z tego powodu ?e dosta?e? si? do kadry i dlatego ?e robisz lepsze mapy ni? niekt?rzy u?ytkownicy tego forum ale prawda jest taka ?e ten medalik pod twoim u?ytkownikiem nie dowodzi tego ?e jeste? znakomitym mapperem wed?ug mnie nie zas?ugujesz na miano cz?onka kadry powiniene? pomaga? ludziom z tego dzia?u a nie ich tylko do?ujesz i zabijasz w nich ch?? do dalszej pracy mo?liwe ?e owocnej pracy... Twoje mapy owszem s? na wysokim poziomie jak na to forum lecz na otlandzie sam wiesz ?e jeste? praktycznie nikim wi?c nie oszukujmy si? robisz z siebie 'Idea?' mo?liwe ?e masz jakie? zaburzenia nie jeste? dowarto?ciowany lub w dzieci?stwie ma?o ci? doceniano ale to nie znaczy ?e musisz s?abszych 'w gleb?' wgniata?.
Pozdrawiam.
Fidrygal.
Notka moderatorska:
Przecie? na OTlandzie istniej? dwie grupy mapper?w. Pierwsza z nich to osoby tworz?ce przer??ne cienie etc, byle by by?o ?adniej, a druga to armia Neona. Je?eli chodzi o m?j i?cie zajebisty zielony kolor to ja si? na niego nie pcha?em, prawda jest taka, ?e zosta?em wybrany, zgodzi?em si? tylko po to, by ogarn?? panuj?cy tutaj syf <patrz ten post>. Je?eli macie jakie? zastrze?enia odno?nie mojej pracy zg?o?cie to administracji.
 
Last edited by a moderator:

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Jak stworzy? g?r?

Poradnik jak na pierwszy raz ca?kiem fajny, mog?o wyj?? lepiej, jestem inny ni? p. Fluos kt?ry potrafi krytykowa? prac? "dojrzewaj?cych" mapper?w, nie potrafi?cych robi? map na jego "g?wnianym poziomie", jak ju? kolega wspomnia? jeste? Nikim w por?wnaniu z Forum OTland, pozdrawiam ci? i po?wicz.

PS.
Widz? ?e straci?e? rang? MOD'a? Bardzo si? z tego ciesz?, bo nie zas?ugujesz na ni?, cho?by z powodu twojej nie uprzejmo?ci do pocz?tkuj?cych u?ytkownik?w. My?l? ?e za tego posta dostane Warna, ale b?d? w pe?ni tego szcz??liwy ?e mia?em "przynajmniej" okazje powiedzie? ca?? prawd? o tobie i twojej dumie kt?ra jak wida? Kipi. Jeste? tak? aroganck? osob?, ?e po prostu ?al mi czyta? twoich post?w kt?re nie wnosz? nic do tematu, jako MOD powiniene? dba? o takie sprawy jak to okre?li?e? jest to "Tw?j Dzia?" - kochany z tym si? mylisz, jest na tym forum kilku u?ytkownik?w kt?rzy ogarniaj? lepiej od ciebie, nie widzisz tego? Tracisz powoli reputacj? na tym forum, gdy czyta?em twoje poradniki, my?la?em ?e jeste? bardziej ogarni?t? osob? ale si? myli?em. Twoje pomys?u, ustroje na mapie by?y u?ywane na wielu Projektach, my?lisz ?e jak dasz Kamyczek na daszku i kto? inny w swoim poradniku te? da, oznacza to ?e "Plagiat" - bana mu, bez sens, tyle mia?em do powiedzenia. Mam nadziej? ?e z twojej pychy do "Stania Si? Fajnym" nie dostan? Bana na tym forum, Pozdrawiam.

Jeszcze raz Poradnik nie jest z?y, g?ra troch? kwadratowa ale ocenka leci 6/10
 
Last edited:

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: Jak stworzy? g?r?

Prosz? o napisane b??d?w jakie pope?ni?em itp.

Ok... Wymienie: Ten Poradnik, ca?a g?ra.

Kszta?t jaki zrobi?e? jest ohydny, jest jeszcze gorszy jak by? robi? auto-borderem, oceniam na -10/10. Zgadzam si? z tob? Fluos.

@up
A ty si? zamknij bo sam nie umiesz mappowa?. Bierz przyk?ad z Fluosa, Blackq, (chyba mnie) i Seabis.

A na moje poradniki nie patrzcie bo one s? dla pocz?tkuj?cych (Dla full zielonych), co by ci bardzo pomog?o chocia? tam zajrze?.
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Jak stworzy? g?r?

Ok... Wymienie: Ten Poradnik, ca?a g?ra.
Kszta?t jaki zrobi?e? jest ohydny, jest jeszcze gorszy jak by? robi? auto-borderem, oceniam na -10/10. Zgadzam si? z tob? Fluos.
@up
A ty si? zamknij bo sam nie umiesz mappowa?. Bierz przyk?ad z Fluosa, Blackq, (chyba mnie) i Seabis.
A na moje poradniki nie patrzcie bo one s? dla pocz?tkuj?cych (Dla full zielonych), co by ci bardzo pomog?o chocia? tam zajrze?.

(chyba mnie)
Pozw?lcie, drodzy u?ytkownicy, ?e wybuchn? ?miechem.

Mahua!? mauahahah!? hahahh!? o bo?e, dzi?ki dawno si? nie u?mia?em.

O bo?e, Ty randomie g?wno umiesz a na Tobie si? maj? wzorowa? ?
Spokojnie, fluos ma dziewczyn? na pewno si? z tob? nie zwi??e nawet jak szepniesz mi?e s??wko o nim, kotku. Jak chcesz, to dawaj si? zmierzymy wielki best mapperze. Czekam ,pisz do mnie.
Dlaczego idioto ma si? on zamkn??, to ?e nie mappuje dobrze to nie znaczy ,?e nie ma mo?liwo?ci g?osu.
Za?o?? si? ,?e ka?dy nowy mapper setki razy lepiej od Ciebie mappuje.

#topic

Co do g?ry to radz? si? nie bra? za poradniki, kiedy nie umie si? robi? danej rzeczy s?abo Ci wychodz? g?ry, musisz po?wiczy? je. Jak wspomnia?em gdzies indziej wstawiasz po setki tych samych id kraw?dzi g?r, obok siebie, wygl?da to ochydnie, zostaw jaki? kawa?ek bez borderu g?ry, i u?ywaj r??nych id border?w od tych g?r.
 
Last edited:

gomez101

Advanced User
Joined
Feb 18, 2010
Messages
164
Reaction score
1
Odp: Jak stworzy? g?r?

DOBRA WSZYSTCY SI? ZAMKNIJCIE A POGROMCA BUDYNIU CHCIA? ?EBY USUNI?TO TEMAT I KADRA WIDZE ?E TAK DZIA?A ZE GO NIE USUNE?A!!!!!!!!!!!!:eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps::eek:ps:
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: Jak stworzy? g?r?

@Rinth

Tak, na mnie bo sam Blackq oceni? mnie na 9/10, wi?c b?d? cicho!

@up

Report, g?upi post, nie na temat.

@topic

Tak jak m?wi?em nie oceniam to na zbyt du?o! -10/10, ale chyba zmieni? za starania, 1/10? Wystarczy? ;p
 
Last edited:

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Jak stworzy? g?r?

@Tfoja Obsuga

Drogi Kolego!!

Takie ma?e s??wka sprostowania, oceny Fluos'a w twoich tematach dot. mappingu:


Wodospad totalnie Ci nie wyszed?, pope?ni?e? mas? detali, kt?rych unika? mapper. Musze si? wzi??? za porz?dny poradnik dot. wodospad?w.
Pozdrawiam!

Po pierwsze pos?uchaj rady od wuja Fluos, tego z?ego i najgorszego. Nie r?b z siebie wielkiego guru i wzorca mappingu, wstawi?c w temacie "niezwyczajny" ka?dy wchodz?c my?li, ?e to super pi?kna mapa, cz?owieka z zawy?onym ego. Przyjmuj krytyk? na twarz, ale najlepiej podej?? do tego humorystycznie, wtedy jest najwi?ksza beka. <lol>

Mi?o, ?e pr?bujesz cofn?? si? do czas?w klienta 7.6, ale ten most jest s?aby. Zwyk?e kwadratowe wie?yczki, prosty s?abo wydetalowany most, co nie ?amie toposu. Brakuj? Ci jednej podpory przy samej g?rze mostu <zdj?cie>, je?eli nie potrafisz nakopiowa? tego na ?ciane, to u?yj kombinacji ctrl+c i ctrl+v.
Pozdrawiam!

Bardzo mi si? podoba te depo, mimo tego, ?e jeden npc-place jest stworzony stylem z Riflevali. Zdecydowanie brakuj? mi tutaj okien, jakby? je doda? oraz zaro?la (6220), by?o by na prawde miodzio. Ostatnim czynem wydetaluj dach:
"Krok po kroku do perfekcji" - Tworzenie i urozmaicenia dach?w (Lekcja 6)

Pozdrawiam!

Tutaj oryginalne posty:
1

2

3


Nie wiem gdzie Ty tam widzisz wypowied? "9/10" bo ja nigdzie nie widz? ;(

Tak, na mnie bo sam Fluos oceni? mnie na 9/10, wi?c b?d? cicho!

Co Ty nie powiesz.. mnie te? Fluos oceni? i to 10/10 ;))

Mapy na prawde ociekaj? klimatem, detale dobrane wr?cz idealnie do ka?dej mapy. Masz talent, to jest niezaprzeczalne, lecz brakuj? Tobi? lekkiego szlifu.
Mam nadziej?, ?e b?dziesz si? rozwija? i nie raz zobacz? jeszcze Twoje prace.

Pozdrawiam!

My?l? jak Ty.. we? si? stary ogarnij bo nie wiesz co piszesz... sp?jrz na oceny Fluos'a w Twoich "poradnikach" ;)

Skoro lepiej mappujesz to mo?e pojedynek, he? ;)

@DRODZY MODERATORZY!!!!

Wys?a?em ju? chyba z 9023843904832904 raport?w, aby zamkn?? ten temat pisa?em w po?cie i nadal nic. Mo?e by kto? ?askawie ruszy? dupe i zamkn?? temacik, dzi?kuj? -.-

Prosz? zamkn?? temat!!!!
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: Jak stworzy? g?r?

@up

Czy ja m?wilem ?e Fluos? Czy mo?e ?e Blackq? We? si? ogarnij i nie przerabiaj moich wypowiedzi OK? I Report za g?upi post. Fluos ci? oceni? na 10/10? Ty przecie? nie umiesz mappowa?, nie znasz podstaw... I po 2 nie w moich tematach, pracowa?em nad OTS'em i zrobi?em kilka mapek, by?o to niedawno (nie 2 mies temu tak jak na tematach, du?o si? ju? nauczy?em!) wyrzuci? mnie w?a?ciciel (OTS si? niby "rozpad?) i wstawi? moje prace do swojej Galerii... ;[

@topic

Teraz poczu?em pi?kno tego poradnika i oceniam na -10/10!

Pozdrawiam!
 

Fireflies

Advanced User
Joined
May 27, 2010
Messages
200
Reaction score
13
Odp: Jak stworzy? g?r?

@up
Czy ja m?wilem ?e Fluos? Czy mo?e ?e Blackq? We? si? ogarnij i nie przerabiaj moich wypowiedzi OK? I Report za g?upi post. Fluos ci? oceni? na 10/10? Ty przecie? nie umiesz mappowa?, nie znasz podstaw... I po 2 nie w moich tematach, pracowa?em nad OTS'em i zrobi?em kilka mapek, by?o to niedawno (nie 2 mies temu tak jak na tematach, du?o si? ju? nauczy?em!) wyrzuci? mnie w?a?ciciel (OTS si? niby "rozpad?) i wstawi? moje prace do swojej Galerii... ;[
@topic
Teraz poczu?em pi?kno tego poradnika i oceniam na -10/10!
Pozdrawiam!

Ale z ciebie kretyn idioto. My?lisz, ?e kogo? nabierzesz, ?e on przerobi? twoje s?owa ? We? si? ogarnij bo jest pe?no ?wiadk?w, ?e pisa?o Fluos a nie Blackq. I wida?, ?e dzisiaj zosta? z edytowany tw?j post -.-. ?al mi takich ludzi jak ty. My?l?, ?e s? gwiazdami bo s? wg siebie "cwani". Przykro mi kolego, ale jeste? zwyk?ym NoObem. Mam gor?c? pro?b? : "Wypierdalaj" z piosenki Chyli?skiej. Nikt Cie tu nie chce, jeste? zwyk?ym dzieciakiem, nie maj?cym poziomu i kultury. Tyle co do ciebie.

@Modzi
Kadra jest tak zajebista, ?e temat za chwile b?dzie otwarty o tydzie? za du?o.

@Topic
C?? poradnik nie jest z?y. Detale ciekawe, ale co do tworzenia samej g?ry to...echh nie wysz?a Ci po prostu. A wiem, ?e potrafisz. Cho?by zwyci??aj?c ze mn? w pojedynku odwalaj?c pi?kne g?ry. [mam inne konto(zbanowane)] Dzi?ki za starania i za poradnik c?? 4/10.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Jak stworzy? g?r?

Zamykam na pro?b? autora.
 
Top