What's new

[Hoster] Dobra oferta, patrz opis.

Status
Not open for further replies.

Islam

User
Joined
May 26, 2009
Messages
40
Reaction score
1
Witam, a wi?c tak mam do zaproponowania profesjonalny hosting na moim komputerze, jednak propozycja jest tylko dla tych os?b kt?re nie b?d? nazywa? mnie z?odziejami, oszustami i tym podobne. Pami?taj silnik wysy?asz mi tylko na swoj? odpowiedzialno??, je?li boisz si? ?e ci ukradn? projekt, nic mi nie wysy?aj!
Oto moje wszystkie dane na temat sprz?tu i ??cza internetowego:

A oto moje wymaganie sprz?towe, uwaga na tym screenie udowodni?em ?e to nie jest ?aden fake!

~ Pozosta?e informacje (wa?ne)
Jestem w stanie hostwa? OTS 24/7, wsp??praca gwarantowania znam si? na wszystkim po trochu i siedz? w swoim fachu ju? ponad cztery lata, znam si? troch? na skryptach, umiem ca?kiem ?adnie dorabia? nowe expowiska, skleja? mapy, przystosowa? expowiska do ?rodowiska i tym podobne, oczywi?cie umiem za?o?y? baz? danych MYsql oraz zrobi? ?adn? stron? serwera, mam troch? swoich layout?w, umiem tak?e zrobi? shop item z kt?rego mog? podzieli? si? z osob? korzystaj?c? z mojej oferty na p??. Oczywi??e Ventrillo, Skype lub TeamSpeak obowi?zkowe do porozumienia si?, je?li dana osoba niema tych komunikator?w wsp??praca niema sensu!
Uwaga! Powtarzam si? jeszcze raz! Nie masz pewno?ci co do mnie? Nie wysy?aj mi swoich prac je?li uwa?asz mnie za oszusta, nie mam zamiaru kra?? czyj? projekt?w.
Co chc? w zamian?:
~ Sms shop podzia?y p?? na p??, z tym si? jeszcze mo?emy dogada?.
~ GM lub CM na serwerze, nie chce wy?szego accesu poniewa? nie chce mie? przez to nie przyjemno?ci (tworzenie item?w itp)

~ Je?li powsta?oby forum serwera chcia?bym mie? na nim rang? moderatora.
//Do szanownego moderatora "Shadow" , moim zadaniem nie jest kra?? silnik?w uwierz mi, ludzie pisz? mi na gadu ?eby hostowa? im evolution 8.0 nie przerobione z dwoma skryptami na krzy?, a p??niej burz? si? czemu im tego nieb?d? hostowa? i wypisuj? na mnie bzdury na forum. Pami?taj, nie ufasz? Nie wysy?aj!
Kontakt:
Gadu Gadu: 8956905
E-mail: ende4@o2.pl

Dzi?kuj? i pozdrawiam.
Refresh..
Refresh..
 

Czesio199x

User
Joined
Jan 16, 2009
Messages
26
Reaction score
0
Odp: [Hoster] Dobra oferta, patrz opis.

Na twoim komputerze pujdzie max. 25 osob :p
Bo te 9mb/s jest niewarzne liczy si? 0,9 mb/s i to najwienksza g?upota internet?w z przesy?em bardzo du?ym jak to drugie jest niewielkie.
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: [Hoster] Dobra oferta, patrz opis.

Tylko prawie zawsze tak jest nigdy nie masz downloadu tyle sapo co uploadu.
Zaraz poka?e jak ja mam.
501412737.png


Stosunkowe taka sama r??nica ok. 10 razy wi?kszy download.
 

Islam

User
Joined
May 26, 2009
Messages
40
Reaction score
1
Odp: [Hoster] Dobra oferta, patrz opis.

Nie wiem o co wam chodzi , internet mam dobry a gdy gracze grali kiedy? na moim serwerze narzekali rzadko i przy 80+~ osobach nie by?o lag?w.
 

cynaa

Active User
Joined
May 30, 2009
Messages
83
Reaction score
5
Odp: [Hoster] Dobra oferta, patrz opis.

Mozesz hostowa? map? Roxora z fajnym Acc Makerem jest kilka moich skrypt?w jak by? m?g? to napisz:confused:

______________________________________________________________________________________________________________________

___________________________
Zapraszam na ots mapa Roxor
ACC i IP:
wendetta.sytes.net
 
Last edited:

Czesio199x

User
Joined
Jan 16, 2009
Messages
26
Reaction score
0
Odp: [Hoster] Dobra oferta, patrz opis.

Upload masz za s?aby niepociagniesz nawet 50 Yeti
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: [Hoster] Dobra oferta, patrz opis.

aff
1mbs uploadu to jest bardzo du?o...

Nadal aktualne?
 
Status
Not open for further replies.
Top