What's new

Aktywni - Wasze propozycje

Status
Not open for further replies.

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Kosmos2, snipers, Atukam72, Czempion i Astobales. S?dz?, ?e wszyscy si? nadaj?, nie b?d? pisa? ile kto ma post?w, ale ka?dy ma 100+.

//Astobales ma bana.

Chyba, ?e tak. W chwili kiedy pisa?em posta nie by? przekre?lony :)
 
Last edited:

Shadok

Advanced User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
381
Reaction score
65
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

A ja jestem za soba ; >

Shadok
Posty: 455
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif
reputation_pos.gif

Punkty reputacji: 214
Czas sp?dzony na forum:
4 tygodnie 19 godzin 13 minut 9 sekund

Regards,
Shadok; >
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

#1 Budzik
Naprawd? zna si? na tym co si? dzieje w obecnej chwili na forum. Cz?ste udzielanie jego wypowiedzi na dobrym poziomie argumentuje m?j wyb?r.
#2 Xart irok
Ostatnio co? nie odwiedza forum jednak jest to jeden ze skrypter?w kt?rych te forum potrzebuje. Niedawno wi?kszo?? odpowiedzi na tematy "Pomoc z OTS" nale?a?y w?a?nie do niego
#3 Atukam72
?adnie si? opiekowa? dzia?em showroom w kt?rym zaprowadzi? w miar? mo?liwo?ci porz?dek. Bardzo dobry Pixel art kt?ry robi po prostu zajebiste grafiki.


Za kandydatur? Venoma niestety jestem przeciw. Owszem jest aktywny na forum ale g??wnie w Hydre parku oraz propozycje na forum. Na forum jest potrzebny kto? kto zna si? zar?wno na Open tibi oraz orientuje si? co si? dzieje w ?wiecie Tibijskim.



#Speeder
Aktywnym mo?na by? w r??nym znaczeniu, nie musi to oznacza? ?e ma spamowa? gdzie popadnie. PS: to m?j trzeci kandydat a nie pierwszy.
 
Last edited:

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

#up
No, Atukam72 jest cholernie aktywny, raz na jaki? czas skrobie posty i tyle. Xart pisze od niedawna, ale te? nie codziennie - mimo, i? wychodzi mu to lepiej ni? poprzednikowi.

Najlepsze by?yby propozycje, kt?re maj? jakie? pokrycie.
 

Racket

Active User
Joined
Sep 3, 2010
Messages
120
Reaction score
15
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Tylko jedn? osob? mog? typowa? - Czempiona
Posty : 702
Punkty reputacji : 873
Ma du?o post?w i ka?dy jest warto?ciowy, stara si? ile tylko mo?e.
Jak nie on to kto ?


Ja tak?e jestem za Czempionem.
Mam nadzieje , ?e i on zasili szeregi Aktywnych.
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja zaproponuj? Krzysia by? w supporcie, ale z tego co mi wiadomo mia? problemy z netem i nie by?o go par? dni. Ch?opak stara si? jak mo?e, lubi si? wypowiada? i posiada? jak?? rang?. Je?eli taki nie pozorny Tajm kt?ry od pewnego czasu nie jest za bardzo aktywny mo?e dosta? t? rang?, to czemu nie on? Ma ponad tysi?ca post?w, reputacja te? nie najgorsza. Je?li mog? to wole ?eby on dosta? aktywnego ni? ja bym go mia? dalej posiada?.
 

Chancellor

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
40
Reaction score
6
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Witam chcia?bym zaproponowa? u?ytkownika o nicku Doman08.
Jest on dobrym i ?miesznym dosy? u?ytkownikiem.
Ale pragn? zaargumentowa? moj? tez?:
1. Czas sp?dzony na forum jest naprawd? wielki i niewiem, co mog?oby go przebi?.
2. Zarejestrowany 22-12-09, czyli posiada do?wiadczenie i wyrobion? opinie o forum i o wielu osobach na forum. To te? chyba jedna z wa?nych cech.
3. Wiek: 19. Mo?e stary, ale ju? napewno m?dry i zaj*bisty.
4. Aktywny, post?w dziennie: 2,15. Walenie 2 post?w dziennie przez rok mo?e okaza? si? problemem, jest napewno wyzwaniem i to jest dowodem aktywno?ci.
W ?wietle powy?szych argument?w, chce dumnie powiedzie?: "Doman na aktywniaka". PozdroSzejset
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

POLNIX - Nie wiem dok?adnie ile ma post?w, ale na pewno ponad 200.
Jest bardzo cenionym u?ytkownikiem, o czym ?wiadczy jego stan reputacji.Forum odwiedza codziennie, wypowiada si? do?c cz?sto, stale odwiedza tnetowskie ventrilo.
Jego kultura osobista jest na wysokim poziomie, u?ytkownik mi?y i pomocny, nie widz? przeszk?d w tym, aby m?g? nosic t? rang?.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja sk?adam swoj? kolejn? propozycj?.

Polnix - jest przemi?? osob?, kt?ra zawsze wyci?ga pomocn? d?o?. Mo?na do niego przypisa? nazw? rang?, bo jest osob? aktywn?, ci?gle gdzie? widz? jego nick, posty jak zwykle s? na temat, z rozm?w na vencie wnioskuj?, ?e jest on inteligentn? osob?.
 
Last edited:

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Marcin24 - bardzo pracowity ch?opak o wysokiej kulturze, lubi czasem po?artowac, ma poczucie humoru.
Jego reputacja ?wiadczy o tym, ?e jest ceniony przez innych u?ytwkonik?w i stara si? pomagac.
Pisze stale posty i bardzo cz?sto jest online.
 

Maaze

User
Joined
Nov 2, 2010
Messages
26
Reaction score
5
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Krzysieq - nie do??, ?e lubi poliza? dupki, to strasznie go podnieca dostawanie reputacji, uwa?a, ?e jest to nieod??czna cz??? ka?dego u?ytkownika. S?dzi, ?e ilo?? reputacji wp?ywa na szacunek przez innych u?ytkownik?w. Niespe?nione dziecko, kt?rego marzeniem jest moderator. Jak na razie nie spe?nione i niech tak lepiej zostanie, bo w przeciwnym razie nastanie apokalipsa.

A tak serio, to nie zg?aszam nikogo, poniewa? uwa?am, ?e ta ranga nie jest w og?le potrzebna, no mo?e tylko do tego, ?eby taki user obdarzony takim symbolem mia? banana na twarzy.


btw. przecie? my z krzysiem si? kochamy : (

Albo nie...
Podsumowuj?c ?ycie Pana Fluosa na tym forum, wnioskuj?, i? jest on ?wietn? osob? na te stanowisko. Po?wi?ca si? bardzo na rzecz mappingu, jest pomocny i kulturalny.
lolzz

Bless!

@Selius
Dzi?kuj? Ci za ostrze?enie :)
 
Last edited:

Virtelio

Senior User
Joined
Jul 15, 2009
Messages
534
Reaction score
126
Age
28
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

G?OSUJ NA MNIE!
face1283163967bytabok.jpg

Proponuj? siebie. Inteligentny, wysportowany :D
Udzielam si? i mam du?o reputacji. Nie spamuj?. Zachowuj? normy kultury :)
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Virtelio - mi?dzy innymi dlatego, ?e ma bardzo fajny avatar przynajmniej mnie wzruszy? i wzbudzi? moj? wyobra?ni? (zosta?em pokefanem). Tak na prawd? to nadaje si? ch?opak, ma dobr? kampani? reklamow? w kt?rej usilnie staram mu si? przeszkodzi? ale za to pomog? mu moim poparciem. No wi?c do dzie?a bracie, czy? swoj? powinno??, zdobywaj szczyty i zosta? aktywnym.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja zaproponuj? u?ytkownika vBio. Jako support zapierdziela? lepiej ni? nie jeden moderator. Jest pomocny, ma du?? ilo?? punkt?w reputacji, co ?wiadczy o tym, ?e jest lubiany. Mimo, ?e ju? nie jest murzynem, dodaje newsy. Bardzo dobry kandydat :)
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Virtelio! Zag?osowa?em na niego, bo si? boj?, ?e co? mi zrobi. Ja "nie szukam problemu". xd
A tak na serio, to w miar? ogarnia. Post?w troch? napisa? i do tego z sensem. Zaproponowa?bym te? Krzy?qa, ale nie bo nie gra na moim servie :D
 

Mephisto

?asic
Joined
Apr 28, 2008
Messages
698
Reaction score
102
Age
30
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja na nikogo nie g?osuj?, ale chcia?em powiedzie?, ?e pomys? z kampaniami reklamowymi wszystkich kandydat?w wcale nie jest taki z?y.
 

Lee Parkour

Advanced User
Joined
Sep 25, 2010
Messages
294
Reaction score
30
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Ja te? proponuj? vBio. Pomaga innym, jest mi?y dla ka?dego, (rzadko??) oraz jest bardzo aktywny. Jego posty s? na wysokim poziomie. Wype?nia obowi?zki support'era, bo to po prostu lubi. Warto da? mu szans? na nast?pnym stanowisku ;)

Pozdrawiam!
 

vBio

Advanced User
Joined
Sep 9, 2010
Messages
418
Reaction score
67
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

No to teraz czas na mnie : )

Kamcio003 - Jest ju? jaki? czas na forum, wi?c ogarnia wi?kszo?? spraw, du?o pisze i pomaga ( z czego wynikaj? jego punkty reputacji ).

Moim kolejnym kandydatem b?dzie pan Krzysieq. Na forum jest ju? jaki? czas, pami?tam go nawet kiedy si? zarejstrowa?em. Du?o pomaga oraz za czas?w jego supportera dobrze wykonywa? swoj? prac?, my?l?, ?e mo?na by mu da? szans? sprawdzenia si? jako aktywny.


To wszystko.

Pozdrawiam,
vBio.
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Tak si? przygl?dam i przygl?dam i znalaz?em jednego kandydata.

Krzysieq w ka?dy post wkr?ci swoje m?dre czy (3) grosze. By? w supporcie i godnie wywi?zywa? si? ze swoich obowi?zk?w. Warto da? mu szans? sprawdzenia si? jako Aktywny. Ma par? post?w na forum, oraz troch? punkt?w reputacji. Zawsze pomaga jak mo?e wi?c wed?ug mnie idealny kandydat.
 

Grumpy

Advanced User
Joined
Apr 20, 2010
Messages
410
Reaction score
47
Odp: Aktywni - Wasze propozycje

Virtelio, obs?uga painta + 19832442.

Tak?e Arts18, poniewa? wy?mienicie nadaj? si? na aktywnego i je?li m?wi, ?e si? b?dzie udziela? to tak b?dzie.
Pozdrawiam.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top