What's new

Neravia serwer

Status
Not open for further replies.

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Siema,
Zapewne wielu z was s?ysza?o o Neravii, je?li nie to wyt?umacz?:
- Jest(tzn. By?) to serwer z W?asn? map? w 100%, ma?ym expem, dwoma ?wiatami Calmia(Non-pvp) i Shimera(Pvp)
Exp by? ma?y.
I teraz, czy je?li by neravia wr?ci?a graliby?cie?
Tylko:
- Gdyby by?y runy tak jak kiedy?, tzn ?e wymagany tylko m lvl
- w sms shop TYLKO pacc za sms 3.66 na 30 dni
- Normalny exp, taki jak by? na neravii
- Dwa ?wiaty, nie ka?dy lubi Pvp.

Wypisujcie tutaj co chcieli by?cie aby serwer mia? gdyby ruszy? :)
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Neravia serwer

Oczywi?cie, ?e gra?em. By?em znany pod nickiem Marisil, mia?em 60lvl i full demonhuntera. Expi?em na dl'ach na gromie (czy jako? tak), lub na frostach w tym lodowym mie?cie. Pami?tam jak mia?em double na dl'ach (co na tym serwerze niecz?sto si? zdarza?o). Oczywi?cie wr?ci?bym na serwer, runy od lvla te? by?y cool.
 

mentiq

User
Joined
May 7, 2008
Messages
25
Reaction score
2
Odp: Neravia serwer

I wreszcie by powstal normalny serwer:lol: Oczywiscie, ?e bym gra?. A mapa, ktora by by?a? Bo pamietam, ?e by?y 2 r??ne okolniry i cos tam jeszcze chyba
 
Last edited:

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Neravia serwer

w sms shop TYLKO pacc za sms 3.66 na 30 dni
Nara.

#inne
Mo?e i bym zagra?, no ale dwa ?wiaty, to chyba nie jest dobry pomys?.
Na dodatek niski exp stage jest ostatnio niezbyt popularny i jak dla mnie - expienie na takim servie (w?asna mapa) by?oby nieco uci??liwe.
Zmie?cie par? rzeczy, to maybe, maybe[...]
 

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Neravia serwer

@GregoRex
Nie gra?e? a g?upio piszesz, to nie by? ots "pro elo efolution z expem x99999" tylko zwyk?y ma?y exp gdzie gra?o po 130+ graczy, najwi?kszy uptime mia? 800H. I na samym paccu jechali. Nie gra?e? nie pisz g?upio.
I po 2 da?em propozycje czy grali by gdyby serwer powr?ci? a nie ?e go robi?, czytanie nie boli.
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
8
Odp: Neravia serwer

Gra?em na 1 i chyba 4 edycji mialem jakies tam postacie 120,160 i kilka mniejszych pamietam jak pacc mozna bylo kupic za 20k a 20k nie bylo ciezko zebrac, a serv byl naprawde dobry. Ale teraz nie wiem czy bym gral jak by powstal bo z teamem gramy tylko na servach z rl mapa, wiec musial bym sie zastanowic albo sciagnac team na ten serv z inna mapa :]
A mapa byla dobra tylko musiwli by ja wszyscy poznac :]

PS tylko zeby god nie zbieral na rower z sms shopa jak by serv ruszyl :]
 

jasiektonoob55

New User
Joined
Dec 19, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Neravia serwer

neravia... ah te czasy pierwszy ots na jakim gralem pamietam ta mape black demona potem hermesa jak tibia to tylko neravia i marze o tym zeby znowu ja wlaczyli
 
Status
Not open for further replies.
Top