What's new

~~Blade's Mapping Gallery~~

Status
Not open for further replies.

The Evil

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
74
Reaction score
1
Witam, postanowi?em od?wie?y? swoje umiej?tno?ci w dziedzinie mappingu i dalej si? rozwija?, je?li kto? chce zobaczy? wi?cej prac, prosz? o dodanie do swojego komentarza tematu pracy, kt?r? chcieliby?cie zobaczy?, a ja w miare mo?liwo?ci postaram si? j? wykona? ; )
W celu uzyskania lepszej jako?ci prosz? o powi?kszenie!
oaza.png

.
screenshot2010102912191.png

.
xdlolekratusz.png

Prosz? o ocen? i komentarze :)
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Mappujesz ?adnie, dobrze mieszasz ground jak i borderujesz. Ale jak na m?j gust za du?y spam robisz na pracach. Mapy powinnny by? przejrzyste, a twoje sprawiaj?, ?e mo?na dosta? oczopl?su. Czekam na kolejn? prac?.

"je?li kto? chce zobaczy? wi?cej prac, prosz? o dodanie do swojego komentarza tematu pracy, kt?r? chcieliby?cie zobaczy..."

W twoim wykonaniu chcia?bym ujrze? "Elfickie Kr?lestwo".

Pozdrawiam,
Your~
 

PaT2

Banned
Joined
Jul 9, 2010
Messages
199
Reaction score
26
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Mappujesz ?adnie, dobrze mieszasz ground jak i borderujesz. Ale jak na m?j gust za du?y spam robisz na pracach. Mapy powinnny by? przejrzyste, a twoje sprawiaj?, ?e mo?na dosta? oczopl?su.

Denerwuj? mnie ludzie, kt?rzy nie potrafi? mappowa? robi? fatalne b??dy na swoich mapach, a m?wi? jak kto? ma inny mapowa?.

1#: Pierwsza praca jest ?adna, lecz jak by? da? ss z g?r? ca??, a nie tylko 1 poziomem by?o by lepiej.
2#: Co do tej pracy mam w?tpliwo?ci. Wydaje si? jakby by?o najebane na odjeb si?.
3#: Ta praca to mi si? kompletnie nie podoba tutaj wida? jak ci si? nudzi?o i postanowi?e? najeba? w ch*j rzeczy .

Je?li kto? chce zobaczy? wi?cej prac~ bla,bla i tak dalej. To ja ci mog? zaproponowa? ?eby? zrobi? jak?? ciekaw? kopalnie dwarfiak?w (Dwarf?w)

ps# nie nawalaj tak tych beznadziejnych element?w bo to psuj? prac?.

Cya .
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

No, no...
Przyznam, ?e prace s? na bardzo wysokim poziomie, widac, ?e si? na tym znasz i bardzo si? starasz.
Nie dostrzegam ?adnych b??d?w, podoba mi si? to, w jaki spos?b detalujesz.
Nie mam zastrze?e? - jest super.
 

Tyrannus

New User
Joined
Nov 21, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Niby ladnie wszystko wyglada ale overspam perfidny no niestety w mojej ocenie masz 4.5/6
 

Expertus

User
Joined
Nov 21, 2010
Messages
22
Reaction score
3
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Ta fajnie mappujesz tzn. robisz niez?y klimat, no ale jest overspam. Mog? powiedzie?, ?e polowe tych ?mieci mo?na by?o wywalic. Jak dla mnie to by?o by dobrze gdyby? dawa? mniej ?mieci, ale za to umieszcza? je w odpowiednich miejscach.

Pozdro
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

W og?le mi si? nie podobaj?.
#1 - Na nie kt?rych kawa?kach ska? nie ma borderu, co bardziej przypomina zje?dzalnie kamikadze, ni? g?re.
#2 - O bo?e... Oczy mi wypadaj?. Syff, syff, syff... tyle moge na temat tej pracy powiedzie?.
#3 - Nie wiem, nie otworzy?o mi si?. ;dd
Denerwuj? mnie ludzie, kt?rzy nie potrafi? mappowa? robi? fatalne b??dy na swoich mapach, a m?wi? jak kto? ma inny mapowa?.
Sk?d wiesz, ?e on nie umie mappowa?? Widzia?e? jego prace?
Mnie za to denerwuj? ludzie kt?rzy uwa?aj? si? za lepszych od innych, ba.. nawet ich nie znaj?c. ;/

Regards,
Aaviq
 

Mayit2

New User
Joined
Nov 24, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Moim zdaniem zdaniem ta praca jest beznadziejna nawalone tego wszystkiego ,a? nie mi?o patrze?. Ten spam kamieni wygl?da niczym autoborder....
Pomys?y na mapy masz fajne,lecz za du?o element?w jest na nich.
Tylko pierwsza praca przypad?a mi do gustu :)
Regards,
May'it
 

The Evil

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
74
Reaction score
1
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Moja ostatnia praca ; D (Prosz? o powi?kszenie), pt.,,Domek zaro?ni?tej wied?my" xd

PS.Dawno nie mappowa?em(jakie? p?? roku), wi?c prosz? nie oceniac zbyt surowo, gdy? ta praca by?? pierwsza po do?c d?ugiej przerwie i musz? od?wie?yc swoje umiej?tno?ci, i nabrac dawnej wprawy ; )
 
Last edited:

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Jak na prac? po d?ugiej przerwie, to nawet nie?le wygl?da. Powiem szczerze, ?e na pierwszy rzut oka wygl?da bardzo przyzwoicie. Mi tylko jedna rzecz nie pasuje, a mianowicie ta pod?oga wychodz?ca z domu. Przy ?cianie wygl?da nie ciekawie i nierealistycznie. Ale to ?wiat fikcji i wyobra?ni autora, dlatego powodzenia w dalszej pracy.
 

The Evil

Active User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
74
Reaction score
1
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Jako, i? nie za bardzo ogarniam ten klimat, postanowi?em co? z tym zrobi?, a o to efekty mojej pracy ; ). Mo?e by? kilka b??d?w, gdy? robi?em to na p???pi?co o 2 w nocy. No dobra koniec pier!@#$%a.
[Prosz? o powi?kszenie!]
 

flexfit1

Active User
Joined
Jun 1, 2010
Messages
127
Reaction score
4
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Ostatnia praca jest na poziomie , jak sie nazwa?es zaawanoswanego mappera ,
1 Praca mi sie podoba , ale mog?es pokazac wyzsze floory.
2. Overspam'em ?mierdzi.
3. Amator zrobi?by lepsz? prace. Tak mi sie zdaje , ch**owe detale na dachu.
4. Sam domek mi sie podoba , ale otoczenie tego domku lipa.
5. Fajne , naprawde , podoba mi sie , wpada w oko ; D

og??em 5/10.
 

BetonM

Active User
Joined
Jan 18, 2011
Messages
91
Reaction score
8
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Dorzuc? i ja swoje 5groszy:)
?adnie zacz??e? i ?adnie sko?czy?e?. Dok?adnie pierwsza i ostatnia praca trzymaj? klimat, kt?ry najwyra?niej Ci pasuje.
Natomiast pozosta?e prace, to ju? tylko oczojebne bordery ustawiane na si?? i przecz?ce wszystkim prawom fizyki:p
Przedostatnia praca z domkiem... Na deski z borderem imituj?cym 3D na?o?y?e? traw? r?wnie? z borderem imituj?cym 3D... To kupy si? nie trzyma...
Ni chuja nie widz? tego w rzucie aksonometrycznym...
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Witam!
Wida?, ?e starasz si? z dopracowaniem ka?dej swojej mapy, i to, ?e u?ywasz wiele rzeczy, aby mapa wygl?da?a przyzwoicie i, aby by?a ?wietna dla oka.
My?l?, ?e b?dziesz dalej trzyma? ten poziom, kt?ry teraz posiadasz, za co nale?? ci si? brawa! Chocia? twoje mapy wydaj? si? ma?e, ale je?li je dopracujesz to sam zobaczysz jaki b?dzie efekt.

Pozdrawiam!
 

Ell Gaali

Advanced User
Joined
Feb 3, 2011
Messages
169
Reaction score
15
Odp: ~~Blade's Mapping Gallery~~

Cze?? wszystkim.

Te prace troszk? si? nie trzymaj? kupy ^^ kwadrat?w nie robisz to fakt
ale we? pod uwag? ?e nie wszystkie elementy do siebie pasuj?.

<>Ten piasek chyba nad temple popsu? ci ten klimat (wiem ?e to showoff ale..)
<>Troszk? za du?o czarnego piachu na ulicach dajesz.

co do tej wysepki kt?r? pokaza?e? jest ona w porz?dku.

8/10.
 
Status
Not open for further replies.
Top