What's new

Demon's Island - by Dark'Magican

Status
Not open for further replies.

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Witam! Siedz? ju? w domu sporo czasu, a wi?c zaczyna mi si? nudzi? wi?c postanowi?em zrobi? co? dla was, jako i? nie dodawa?em nic do pobrania kup? czasu zrobi?em dla was wysp? kt?ra idealnie pasuje w Moby typu:
  1. Dragon
  2. Dragon Lord
  3. Demon
  4. Fire Devil
  5. Fire Elemental
  6. Orshabaal

Na mapie zdo?aliby?cie umie?ci? oko?o 35 demon?w bez ?adnego problemu wyskakiwania na przyk?ad po dw?ch Demonach, gdy umie?cili by?cie 20 demon?w starczy?o by bez problemowo aby wstawi? miejscami Fire Elementale, jak wszyscy dobrze wiemy s? przywo?ywane przez Demona wi?c bardzo pi?knie pasuje taka mieszanka.

?eby nie k?ama?, map? robi?em starannie nie mia?em zbyt grubego pomys?u, lecz moim zdaniem jest dobra. Idealnie pasuje na Open Tibia Serwer, typu RPG czy te? FUN. Ja osobi?cie u?y? bym jej na RPG, bardzo dobrze u?o?ony klimat. Robienie mapy zabra?o mi oko?o godziny czasu, przyznam ?e wi?kszo?ci to Auto Border, lecz z nim tak?e mo?emy zrobi? arcy dzie?o.

No dobrze, a wi?c nadszed? czas na fotki:











My?l? ?e wam si? podoba, zdj?cia nie maj? najlepszej jako?ci. Ca?o?? mo?na lepiej zobaczy? w Map Edytorze, w dalszej cz??ci dostaniecie Skan oraz link do Pobrania mapy.

Skan:


Pobieranie:

Rapid:

Speedy:

Mam nadziej? ?e spotkam map? na nie jednym OTS, i licz? na mi?e komentarze nie zaliczam tej mapy do Bardzo Dobrych, wi?c prosz? nie pisa? komentarzy typu "nie podoba mi si?" naprawd? za przeproszeniem wali mnie to, je?eli masz tak pisa? nic lepiej nie pisz.
Pozdrawiam Dark Magican


///Reupload

///Skan
 
T

Ten Fajny

Guest
Odp: Demon's Island - by Dark'Magican

donwloadsafe2.png
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Demon's Island - by Dark'Magican

&Refreshhh

Pisa? co?, co tak s?abo? zero komentarzy!
 

Sobol

Advanced User
Joined
Oct 3, 2008
Messages
162
Reaction score
9
Odp: Demon's Island - by Dark'Magican

Moim skromnym zdaniem - Mapa starannie wykonana , tylko ma?e ale - za du?o kamieni , nie ma miejsca na ucieczk? (m?wa o rpg) , i oczywi?cie za blisko siebie s? te demony :)
Dopracuj jeszcze te kamienie i b?dzie gites ; o , pozdrawiam.
btw : 200 post :)
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Demon's Island - by Dark'Magican

moim zdaniem lawa i podloga z zaschnietej lawy tu? przy wodzie to tak jakby w podgog? wbetonowa? skorupk? od jajka w raz zawarto?ci?... wygl?da to conajmniej dziwnie... nie trzyma klimatu. Kamieni fakt troche za du?o ale to ?e kamieni jest du?o to nie znaczy ?e tak w Realu nie mo?e by?? mo?e autostrada jest wy?ej i tyle kamieni z sufitu sie pood?amywa?o?
 

seba2610

Active User
Joined
Feb 27, 2009
Messages
70
Reaction score
3
Odp: Demon's Island - by Dark'Magican

xD lepiej sprawdzac kazda mape, szkoda ze na tej jest pewien bag schowany w ktorym znjdziecie all items z sms shopa przewaznie na wiekszosci ots, juz pisze gdzie on sie znajduje. Pozycja na tej mapce x=1003, y=1045, z=7

Pzdr
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Demon's Island - by Dark'Magican

&UP
S? dwa jak dobrze pami?tam.
Ale mnie teraz z?apa?e?, robi?em to do takiego jednego ots i po prostu chcia?em co? na tym zyska? sam ?wiadomie zaoferowa?em pomoc za darmo ;D
Zapomnia?em o nich, przepraszam.
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Demon's Island - by Dark'Magican

&UP
Przykro mi lecz nie mam ju? tego na komputerze.
Temat do zamkni?cia .._/
 
Status
Not open for further replies.
Top