What's new

- Pozostałe [Inne] Jaki Bot

Status
Not open for further replies.

as12

Active User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
69
Reaction score
1
Cze?? chcia?bym aby kto? powiedzia? mi jaki BOT jest najlepszy do bocienia na tibi rl ! Chodzi o to kt?ry jest naj?atwiejszy w ops?udze i nie Buguje si? i gdzie takiego Bota mog? Pobra? ?? Prosi? bym o najszybsze odp najlepiej jeszcze dzi? ;>

Notka moderatorska:
Z?y dzia?, przenosz?.
 

ErMex

Egzekucja
Joined
Dec 1, 2010
Messages
574
Reaction score
181
Odp: Jaki Bot

Odp: Jaki Bot

My?l?, ?e je?li chodzi o darmowego bota to wi?kszo?? os?b na rl Tibii stosuje Tibie Auto (TA). Jednak ostatnio du?o s?ysza?em u TGU Bocie czy jako? tak. Nie u?ywa?em tego bota a nawet ani razu nie widzia?em go na oczy. To tyle ode mnie.

Pozdrawiam,
ErMex


Tutaj w dziale download na pewno ?ci?gniesz bez wirusa. Polecam tak?e przetestowa?:
http://tibia.net.pl/sprawdzone/454796-muttley-bot-v0-33-a.html <-- 8.62
 
Last edited:

as12

Active User
Joined
Mar 21, 2009
Messages
69
Reaction score
1
a mogl bys powiedziec gdzie mam pewnosc ze sciagne tego bota oraz bez wirusa ? i moze jaka versja jezeli jest on na wersje jestem w tym kompletnie szary
Bota juz mam lecz jestem ziolny w opsludze mogl bys dac jakis poradnik moze sam napisac cos ??
Notka moderatorska:
Post pod postem, ??cz?.
 
Last edited by a moderator:

Rasta Love

Advanced User
Joined
Dec 12, 2010
Messages
155
Reaction score
20
Odp: [Inne] Jaki Bot

@UP ale jakiego bota aktualnie masz?
 

Reverse

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
191
Reaction score
46
Odp: [Inne] Jaki Bot

a mogl bys powiedziec gdzie mam pewnosc ze sciagne tego bota oraz bez wirusa ? i moze jaka versja jezeli jest on na wersje jestem w tym kompletnie szary
Bota juz mam lecz jestem ziolny w opsludze mogl bys dac jakis poradnik moze sam napisac cos ??
Je?li chodzi o problemy w obs?udze bota, to polecam Ci u?ywanie bota TibiaAuto, dlatego ?e jest po pierwsze darmowy, po drugie banalnie prosty w obs?udze a po trzecie w necie jest mn?stwo poradnik?w do niego.

A bota mo?na bezpiecznie pobra? ze strony producenta :

Pozdrawiam,
Reverse.
 

Zielony Banan

Advanced User
Joined
Nov 11, 2010
Messages
253
Reaction score
7
Odp: [Inne] Jaki Bot

Ja bym ci proponowa? Neobot p?atny jest,ale jest najlepszy a taki darmowy bot to polecam:
Muttley bot,TibiaAuto
 
Status
Not open for further replies.
Top