What's new

Mecz reprezentacji: Ekwador - Polska 2:2

Status
Not open for further replies.

toudi96

Advanced User
Joined
Jun 27, 2009
Messages
380
Reaction score
16
Witam, co sadzicie o ostatnim mecuz reprezentacji Polski z Ekwadorem?

moje zdanie:
hmm... mogli zagrac lepiej, ale i tak bylo dobrze... nie wykorzystywali niektorych dobrych akcji...
 

Prozani

Active User
Joined
Apr 27, 2010
Messages
94
Reaction score
6
Age
27
Odp: Mecz reprezentacji: Ekwador - Polska 2:2

Pewne jest to i? nie grali na 100%, nie by?o kilku graczy kt?rzy na meczu z USA podtrzymywali akcje, na meczu z USA grali lepiej.
 

atw93

Active User
Joined
Apr 3, 2010
Messages
81
Reaction score
5
Odp: Mecz reprezentacji: Ekwador - Polska 2:2

Przegl?dam sobie tak forum i niekt?re tematy s? naprawd? ?mieszne. Co do meczu to nie ma co komentowa?. ?miej? si?, ?e Smuda dobrych rywali sparingowych wybra?. Przygotowuje si? do EURO. Ekwador, USA - ?mia? mi si? chce. No c??, mo?e trafi? na siebie podczas EURO co?:)

Co do meczu z Ekwadorem to w ataku nawet co? grali ale obrona to po prostu DNO.
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
29
Odp: Mecz reprezentacji: Ekwador - Polska 2:2

Mecz by? do dupy. Zero pressingu ze strony naszych obro?c?w i pomocnik?w.
Ekwadorczycy cisn?li nas jak chcieli, a ilo?? wykonanych poda? przez naszych zawodnik?w by?a ?enuj?co ma?a.
Niech si? nie usprawiedliwiaj? brakiem np. B?aszczykowskiego, bo jednostki przecie? nie s? tak wa?ne jak ca?y zesp??.
Ch?opaczki z okr?gowych lig maj? wi?cej ch?ci zwyci?stwa ni? nasi wielcy reprezentanci.

Ja tylko wsp??czuje Smudzie, ?e musi pracowa? z takimi kobietkami.
Mo?e si? to zmieni (mam nadziej?), ale to co pokazali w meczu z Ekwadorem, to przechodzi ludzkie poj?cie...
 

Michukng

WPIERDOTRUSKUL
Joined
Feb 21, 2009
Messages
1,380
Reaction score
291
Age
28
Odp: Mecz reprezentacji: Ekwador - Polska 2:2

Ta, dobrze, ?e chocia? bramki strzelili jakim? fartem. Naszej reprezentacji jeszcze bardzo daleko do takich dru?yn jak Niemcy czy Francja.
 

ziom303

Advanced User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
432
Reaction score
17
Odp: Mecz reprezentacji: Ekwador - Polska 2:2

Wszyscy bardzo dobrze wiedz? jak gra nasza kochana reprezentacja . Ja osobi?cie jestem na prawd? pod bardzo wielkim wra?eniem , ?e uda?o im si? strzeli? a? dwie bramki ... Wiadomo mecz jak mecz , zawsze m?g? sko?czy? si? zwyci?stwem a ka?da z reprezentacji mog?aby zagra? lepiej . :)
 
Status
Not open for further replies.
Top