What's new

Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Konopusik

Active User
Joined
Feb 9, 2009
Messages
58
Reaction score
1
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Mam pytanko pisze poradnik 1 raz nie jest dokonczony i duzo bledow ale chce sie zapytac o zdanie
Poradnik Dla knighta:
Zeby nie bylo pisze sam bez kopiowania i to poraz pierwszy i czytalem duzo poradnikow dla kiny,a wiec tak:
1.Rook-to nie poradnik dla noobkow wiec nie bede duzo pisal ,poprostu wbij 8 jaknajszybciej i zbierz kasy ile
mozesz.
2.Island Of Dastiny-Skilluj tam az wbijesz 9 lvl lub wbij skille 35/35 i wylaz.
Skilluj z jagged swordem do skili 20/20 potem wez sabre lub jesli masz carlin sworda od skilli 30/30 skill
rapierem zbieraj z dwarfow itemki bo np.cooper shielda mozna tam sellnac za 50gp pamietaj ze w banku mozesz miac
1k a w bagu najlepiej okolo 400gp jezeli bedziesz mial wiecej kup rozne potki :health i mana,poniewaz kapitan Kurt moze
ci zabrac kaske na akcjie harytatywne-Caritas ;P.
3.Main
a)Skille
8lvl-35/35
10lvl-50/50
20lvl-75/75-Wbij i bedziesz mial spokoj ze skillami do 45lvla
50lvl-80/80
55lvl+-Rob ze skillami co chcesz
b)Mlvl
10lvl-2Mlvl
18lvl-Wbij 4 i dalej rob co chcesz poniewaz 4 m lvl to glowny cel <Uhy>
c)EQ
8lvl-Plate armor Plate legi Dark Helmet Leather bootsy Serpent sword lub Spike Dwarven Shield i Scarf
25lvl-Knight Armor Knight legi Fur bootsy warrior helmet Crimson sword lub Wyvern Fang Dragon lub Beho shield,Scarf
Dalej juz wedlug upodoban czy chcesz czolga czy co.
d)Exp
8lvl-Wyspa przeznaczenia
9lvl-Trolle Pod Ab Lub Gobliny na Fermor hills (ja tam expilem drutem od 8 do 17 w 5godz),Roty nad THais i inne
noobiate potworki.
13lvl-Minosy-zamek ale ostroznie z potkami,goby jak na 9,kopalnie kazo
20lvl-to samo co na 13lvlu + guardy (z dobrymi skillami),caly zamek mino,Amazon camp
Dalej jak chcesz tylko zeby sie oplacalo i zebys nie padl xD
z gory :thx:
Po prostu stw?rz se nowy temat w porpozycjach i tam to wklej i tam si? spytaj pod tym ,,poradnikiem"
A odnosnie tego poradnika i wszystkich innych w tym dziale odno?nie KNIGHT?W I PALLOW STOP!!!!
mo?na ze?wirowa? nasrane wsz?dzie :
,,od ma?ego palladyna po 50lvl"
,,poradnik dla knighta"
,,efektywna gra knightem"
po co tyle tego? ka?dy taki sam ,nikt sie nie dowie niczego wiecej z drugiego takiego samego poradnika wiec plis uspokujcie sie z tymi poradnikami dla pallow i knightow bo tylko forum zasmiecacie a tego duzo jest gdzie sie niespojzy!!!
 

Szohun

New User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

gdzie ten poradnik? xD :confused:
 

MrcN

Advanced User
Joined
Aug 12, 2009
Messages
266
Reaction score
26
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

hmm troche mnie zaskoczylo ze knight jest slaby w pvp czemu niby ? pall przegra z knightem pall walnie z kilkasetrazy i bolty sie skonczo i ma deda a sork i druid zalonczy utamo vite a jak mu knight np 200 walnie z exori gran to mu 8/10 many bieze jak bedzie mial knight 6 bp uhuow to spokojne moze isc huncic ludzi

Tak, nie?le masz nasrane :D
Elegancko poradnik, troch? rzeczy brakuj? bo to w ko?cu by?o moje pierwsze konto na tnet i nie wiedzia?em co jak :D haha ^^
Szkoda tylko, ?e wszystko zamar?o ;(
A Ty Tomiczek to mnie rozwali?e? masakrycznie. I s?ownik do r?ki plz.
 

misio99bp

User
Joined
Jan 7, 2009
Messages
48
Reaction score
2
Age
28
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Siema Ja Zaczynam Gre Knightem I Wole poradnik ze screenami bo tutaj tak naprawde nic sensownego nie by?o szuka?em czego? bardziej ze screenami i odst?pami xD.
ale za dobre ch?ci: 9/10
 

Areal

Advanced User
Joined
Feb 3, 2009
Messages
445
Reaction score
41
Age
29
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Nic nie wyt?umaczone.
Tylko srasz ludziom k?amstwa. Ale jak to sam m?wisz "Mo?e po cz??ci masz racje". Napisa?e? to co wszyscy wiedz?, jednak?e najwazniejszych rzeczy nie umiesci?es. Poradnik dla Knight'a - a dajesz only skille. Powiedzia?e?, ?e knight zarabia - uzasadnij to. Powiedzia?e? - ma du?o CAP'a - UZASADNIJ TO! Dla noob'a CAP to co? co jest obok EQ. Wyt?umacz im, ?e dzi?ki CAP'?wi na wi?kszym lvlu, mo?emy d?u?ej na huncie zostac itp.
Pozatym powiedzia?e?, ?e co 2 tibijczyk u?ywa bota, dlatego warto ich u?ywa?. NOOB NIE WIE JAK ICH U?Y?! Daj linki do temat?w z botami, omg... dalej si? nie rozpisze bo mi ?al rozwalonego palca m?czy? ; d

Innymis?owy, zb?dny temat jak dlamnie ;>
3/10 - za zmarnowanie 10 minut ?ycia. :p
Pozdrawiam.
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Gratulacje, jest to najgorszy poradnik o rycerzu jaki kiedykolwiek widzia?em.
 

Saphirian

Active User
Joined
Apr 17, 2009
Messages
117
Reaction score
9
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Poradnik niez?y, ale przyda si? tylko tym co pierwszy raz graj? w tibi?.

7,5/10​
 

vazzik

New User
Joined
Feb 22, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Podaj ip OTS:rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::rotfl::p:p:p:p:p:p:eek::eek::eek::eek::eek:
 

ciecho

User
Joined
Apr 11, 2008
Messages
14
Reaction score
0
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Dobry poradnik przyda sie w expie :D Kr?tko zwi??le i na temat :) 8/10
 

Sunovsky

User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
29
Reaction score
4
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Poradnik jest ma?o przejrzysty,o wiele lepszych poradnik?w w necie jest multum.Ale za ch?ci dam 7/10 :)
 

Stelma

Active User
Joined
Jan 6, 2009
Messages
114
Reaction score
19
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Lipny poradnik poszukajcie a znajdziecie naprawde dobrego. Grunt ze chciales dobrze pisz dalej a kiedys bedzie ok. Wazne sa chceci i musisz pamietac ze piszesz dla noobow!!!!!
Ots Shira.com.pl
O co niby chodzi z oszustwem pisz na gg 6317380? I jakiego bana....?
 
Last edited:

Bajbaj

Banned
Joined
Nov 6, 2010
Messages
337
Reaction score
22
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Bardzo dobry poradnik. Widz?, ?e w?o?y?e? w niego bardzo du?o pracy. Daje 10/10 ! Przyda? mi si? kilkakrotnie :)
 

wolf aka wiki

Advanced User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
169
Reaction score
21
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

dno doszed?em do
-wolny
-s?aby w pvp
i odechcia?o mi si? czyta? poradnik Pewnie Pro Gejmera z Harmoni

Czo?g rashuje, czo?g przebija defy, czo?g robi pz
Kto? kto gra ekiem musi sobie zdawa? sprawe ?e jego niew?a?ciwy ruch mo?e spowodowa? dentke kogo? z teamu ale co ty mo?esz o tym wiedzie?.
Wolny lol? Gram od ponad 2 lat Ekiem i druidem na zmiane i na 130 lvlu EK jest zaje~~ szybki
1/10
 

Shiningami

User
Joined
Nov 23, 2010
Messages
49
Reaction score
2
Odp: Poradnik dla Knight'a [Exp, Skill etc.]

Gdy zobaczy?em 1 ss pomy?la?em sobie ?e b?dzie to fajny poradnik ... A zjecha?em kawa?ek ni?ej i koniec poradnika -.-
Poradnik og?lnie lipny.
Ocena 2/10 za napisanie poradnika.
 
Top