What's new

Prace Rinth'a

Status
Not open for further replies.

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

123vsi.png

Nie doko?czone.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Prace Rinth'a

Jako? polotu w tej ostatniej pracy nie widz? to i tak mi si? podoba. Najbardziej ten ostatni screen co doda?e?. Doko?cz i wtedy dok?adnie j? oceni?.
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

456456.png
. moja pro ramka, rysowana w pajncie. ;<
Pozdrawiam:
Moj? mam?, tat?, wujka, wujka ze strony mamy, wujka ze strony taty, szwagra wujka ze strony mamy, kuzynke wujka ze strony mamy,brata siostry szwagra c?rki ze strony taty, Fluosa ze strony mamy ? Batisa, Quarka, Edwanda,Krzysieq i innych pokemn?w kt?rych tutaj nie wpisa?em ;< i 2a <3.

@Down
Frajer.; <

gdzie nie spojrz? a tam jaka?... szmata.

yyy.. no okej. (Mam skojarzenia, wybacz.)
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Prace Rinth'a

Fajnie fajnie, lecz musz? wyjawni? wszystkim wszem i wobec!
Rinth to pa?a, nie potrafi zrobi? barierek od wisz?cego mostu i spamuje mi dup?, ?ebym mu pom?g? - hahahaha . :)

Troch? mi to przypomina targowisko Kingdoms Age, cho? i tak wygl?da bardzo ciekawie. Moim zdaniem jest troszk? za du?o nawalone szmat niczym na autostradzie A4, gdzie nie spojrz? a tam jaka?... szmata.

Pozdrawiam!
 

Quark

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
66
Reaction score
10
Odp: Prace Rinth'a

Nioch nioch nioch nioch... :D

Mapka bardzo w porz?dku, lecz znowu k?pki s? na krzewach >.<
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Prace Rinth'a

Czytaj?c te posty, mam wra?enie, ?e wi?kszo?? ludzi pisze komentarz, tylko po to, ?eby dosta? od Ciebie "podzi?kowanie". Np. taki Krzysieq, napisa? ju? z 5 komentarzy, i w ka?dym to samo. ;PP
Prace s? fajne, ale dok?adnie nie mog? oceni? bo si? nie kt?re nie otwieraj?//
Z tych co widze, to moge spokojnie wywnioskowa?, ?e jeste? dobrym mapperem, kt?ry potrzebuje inspiracji... Tzn. pomys?u, na co? wielkiego, co?, na co jeszcze nikt nie wpad?. ;)

Regards,
Aaviq
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Prace Rinth'a

o Kur**, pozdrowi?e? mnie. Czyli kto? mnie jednak lubi ; P. Nie no ta ostatnia praca mi pszypomina g?wno s?onia, lekko strawione ale g?wno. Nie postara?e? si?z tymi budynkami. Natura jak Natura, zawsze ka?demu wychodzi. Jako? w ostatniej pracy nic ciekawego nie widze. A wiem ?e du?o umiesz ;P
Pozdrawiam cie !!!
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Prace Rinth'a

Prace ciekawe, ?adnie si? prezentuj?, niez?a architektura i og?lnie nie jest przesadzone, czekamy na nowe prace.
 

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: Prace Rinth'a

Good Job, wyjebane w kosmos stary. Cudo z prawdziwego zdarzenia, robisz to lepiej ni? Jezus. Map editor jes dla Ciebie ch?opie, nigdy nie odpuszczaj :). 11/10.
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

1.​
24850744247966051275.png

2.​
10895734464931419589.png

3.​
24969964231598458264.png

Inspirowane zajebist? prac? Fluosowatego. Tylko ,?e moje zimowe =dd.
Moja 1. ;<

Foto: Fluos <3.
 
Last edited:

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Prace Rinth'a

Prace przyzwoite, ?adnie wykonane i pomys?owe, widac, ?e pomys??w Ci nie brakuje.
Bardzo podoba mi si? Tw?j styl, potrafisz dopracowac ka?dy szczeg??, robi?c to bezb??dnie.
Nie mam ?adnych zstrze?e? co do Twoich prac, podoba mi si? to, ?e prze?uci?e? si? na nowsz? wersj? klienta.

Powodzenia w dalszym mappingu.
 

Oem

Ninja
Joined
Jul 20, 2010
Messages
161
Reaction score
28
Odp: Prace Rinth'a

Mapka ze smakiem, jak wszystkie Twoje! Chocia? nie chc? spekulowa? ale widzia?em lepsze Twoje mapki, wi?c nie jest to jakie? najwybitniejsza praca.

Jak zwykle pomys?owe rozwi?zania (to co? ala wiatrak na polu xDD)

Mam nadziej? ?e Eternal ruszy pe?n? par? nied?ugo!

Regards
Oem
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Prace Rinth'a

@O e m
Jak zwykle pomys?owe rozwi?zania (to co? ala wiatrak na polu xDD)

Wiatraki to pomys? Alanova.. ;d

@tem
Jak dla mnie ostatnia praca wymiata, ciekawy bordering, natura yy fajna. No i te ?ciany z EK. Ciekawe u?o?enie ?cian domku. Wszystko gitara ;)

Powodzenia!!

@down
omg, by?em u Alanova w domku i mi pokazywa? te wiatraki... napisze mu ?eby si? tu sam wypowiedzia?. Nie mam zamiaru si? z tob? k??ci?.
 
Last edited:

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Prace Rinth'a

#up
Tak pewnie, to jak zrippuj? w 100% Twoj? map?, przyjdzie do mnie Batis i zobaczy, ?e to mam - wzdechnie, o kurwa pi?kn? prac? zrobi?e?. Ogarnijsi?.pl

Wiatraki to pomys? Alanova.. ;d
G?wno si? znasz, wiatraki to pomys? bodaj?e Chauza, by?y na Kingdoms Age.

Wszystko fajnie, s?odko i przezajebiaszczo, lecz nie podoba mi si?, ?e teraz na si?? u?ywa? b?dziesz tych dach?w, mia?e? zrobi? gospodarstwo rolnicze, a wysz?a chata jakiego? kurwa... bogacza.

#down
Zdarzy?o mi si? trzepa?, nie raz nie dwa. Tak na powa?nie to wspominali o Alanovie i wychwalaj? go ponad niebiosa za co?, czego nie zrobi?. :)
 
Last edited:

Maaze

User
Joined
Nov 2, 2010
Messages
26
Reaction score
5
Odp: Prace Rinth'a

Wszystko zajebi?cie, pr?cz dach?w, kt?re wygl?daj? fatalnie. Wiatrak zajebisty. Fluos, czemu Ty wszystko por?wnujesz do Chauza?, trzepiesz sobie przy jego mapkach? :>
Czekam na co? z rooka, kt?rego Ci podes?a?em ziombel : )
 
Joined
Nov 30, 2010
Messages
15
Reaction score
2
Odp: Prace Rinth'a

@Pogromca Budyniu Ja tylko zrobi?em w?asn? wersj? wiatraka, a pomys? jest jak najbardziej Chauza. Jedyna rzecz, kt?ra jest moja to motor?wka i tylko Fluos potrafi j? zrobi? opr?cz mnie ^.-

Zgodz? si? z Fluosem. Ten wiatrak wykona? Chauz, tylko troch? lepiej i w bardziej przyzwoitym miejscu go postawi?. Poza tym c?? tu m?wi?, wszystko jest ?adnie zrobione, jednak te dachy s? jakie? dziwne ;/ Zr?b co?, czym nas zaskoczysz.
 
Last edited:

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Prace Rinth'a

Twoje prace s? ?wietne! Mam nadziej?, ?e robisz te mapki do EK (s?dz?c po podpisie). Wykonane s? klimatycznie, zrobione kreatywnie |.. ?wicz i wstawiaj kolejne mapki! pozdro.
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

Dzi?ki za wszystkie komentarze, co do wiatraka to albo go pami?tam z kingdoms age, albo z diablo, z miasta.. nie pami?tam jak si? nazywa?o.
Fluos
Spokojnie, u?y?em je tylko tutaj, na mapie od swordfisha, na pewno nie b?d? wsz?dzie u?ywa? tych dach?w, tylko klasyczne p?askie daszki ;p
 

Rinth

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
92
Reaction score
12
Odp: Prace Rinth'a

~~Od?nie?am, bo ?nieg.
 
Status
Not open for further replies.
Top