What's new

MOTM Listopad - Ankieta

Status
Not open for further replies.

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
2emltgk.png

Przeczytali?my uwagi i propozycj? odno?nie wybor?w temat?w.
Wraz z Batisem postanowili?my wznowi? MOTM.

Ka?dego miesi?ca, tydzie? przed MOTMEM b?d? ankiety z wyborem wykonywanej przez was pracy.


[USER]Batis[/USER]&[USER]Matrix[/USER]
 

Edwin

Advanced User
Joined
Dec 14, 2008
Messages
233
Reaction score
40
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

My?l?, ?e 4 tematy do wyboru by starczy?y. ;D Aczkolwiek fajnie m?c wybra? temat, zawsze jaka? nowo??/zmiana. Osobi?cie wybra?em cmentarzysko, ale zobaczymy jak to si? dalej rozwinie.

BTW. Wreszcie jakie? ma?e zmiany. Jednak mia?bym ma?? pro?b?. Umie??cie gdzie? info na temat nagrody w widocznym miejscu (mo?e przy postach dot. tematu MOTM). Bo dopiero teraz zauwa?y?em, ?e dostaje si? za to medal. ^^

Mam te? apel do wszystkich mapper?w. Je?li g?osujesz w tej ankiecie i/lub lubisz mappowa? zg?o? si? do konkursu! Im nas wi?cej tym lepiej.

#down
Owszem. ;d Zapomnia?em te? doda?, ?eby prace trzyma?y jednak jaki? poziom. ;) W tym celu macie wiele poradnik?w do wyboru.
 
Last edited:

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

My?l?, ?e 4 tematy do wyboru by starczy?y. ;D Aczkolwiek fajnie m?c wybra? temat, zawsze jaka? nowo??/zmiana. Osobi?cie wybra?em cmentarzysko, ale zobaczymy jak to si? dalej rozwinie.
BTW. Wreszcie jakie? ma?e zmiany. Jednak mia?bym ma?? pro?b?. Umie??cie gdzie? info na temat nagrody w widocznym miejscu (mo?e przy postach dot. tematu MOTM). Bo dopiero teraz zauwa?y?em, ?e dostaje si? za to medal. ^^
Mam te? apel do wszystkich mapper?w. Je?li g?osujesz w tej ankiecie i/lub lubisz mappowa? zg?o? si? do konkursu! Im nas wi?cej tym lepiej.


Bo jak to mawiaj? ? "W kupie si?a".
Umieszcz? wzmiank? na ten temat zaraz.
 

Shirako

Senior User
Joined
Nov 16, 2010
Messages
575
Reaction score
59
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

Ja mam jeszcze lepsz? propozycj? dla was, gdy? tematy s? jeszcze gorsze od tych wybieranych przez u?ytkownik?w.

W ka?dym MOTM'ie autorzy prac, kt?rzy zajm? pierwsze 3 miejsca w danym miesi?cu, wybieraj? po jednym temacie. Te 3 tematy (wystarczaj?co) trafiaj? do ankiety, w kt?rej jest wybierany jest 1. Nast?pnie znowu rozgrywa si? MOTM z wybranym tematem i 3 pierwszych zwyci?zc?w wybiera po temacie, i tak dalej w k??ko.
Mo?ecie to rozpatrze? negatywnie, lecz uwa?am, ?e to b?dzie najlepsze rozwi?zanie.


Pozdrawiam!
 
Last edited:

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

Fajnie ?e mo?na wybiera? temat, bardzo mi si? to podoba, aczkolwiek na pewno wi?cej ludzi wystartuj?, ja na pewno. Dobrze ?e Fluos nie jest ju? Mod'em bo by nie by?o wybierania. Podoba mi si? taki system, Pozdrawiam i Powodzenia ?ycz?.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

#up
Co ja mam do tego, jak MOTMem tak czy siak zajmowa? si? Batis, ogarnij kole?.

Ja tam wol? stary, pierwotny system zwyci?zca wybiera temat, zawsze to jaka? dodatkowa nagroda.
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

Tematy s? bardzo tw?rcze, co bardzo mi si? podoba. Og?lnie chcia?em doda?, ?e to jest bardzo fajny pomys?, z tym wyborem tematu. Osobi?cie wybra?em Zalana Kopalnia, bo jestem ciekawy jak to b?dzie wygl?da?.​
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

Troszk? za du?o tych temat?w, jak widzicie sporo prac ma po 4 g?osy jedna ma 8, nie ma jakiej? znacz?cej r??nicy.. Ja bym zostawi? jak by?o, czyli zwyci?zca wybiera. Zag?osowa?em jednak na: "star?wka miasta"
 

sSlasheRs

Advanced User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

Ja jestem za zalan? kopalni?. Dlaczego? Poniewa? dla mnie, takie tereny s? bardzo ciekawe, je?eli kto? je dobrze zrobi. Waha?em si? te? pomi?dzy cmentarzyskiem, ale stwierdzi?em, ?e kopalnia b?dzie lepsza.

Btw. Gratuluj? pomys?u na t? ankiet?.
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

Deptak - kiepski temat.
Cmentarzysko - r?wnie? kiepski
Przysta? Rybacka - dobry, ale ma?o orginalny.
Zalana Kopalnia - nie podoba mi si?.
Antarktyda - "przechodzony"?
Jastrz?bia G?ra - okropny.
Star?wka Miasta - mo?e by?, ale nie wiem czy prace trzyma?y by poziom.

Dlatego g?os oddaje na "Kompleks Miko?aja". Mapperzy b?d? mie? szanse wykazania si? swoimi umiej?tno?ciami, jak i kreatywno?ci?.

Pozdrawiam,
Your~
 
Last edited:

chomikowy

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
105
Reaction score
2
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

Oddaje sw?j g?os na prace pod tytu?em "Kompleks Miko?aja"
gdy? ona najbardziej przypad?a mi do gustu a ?e nied?ugo okres ?wi?t to b?dzie ?wietna reszta temat?w wydaje si? za prosta
w przystani rybackiej co mo?e by? ciekawego?
domek ??dka rybki na haku ozdobki w domku jakis lasek i to wszystko
a w kompleksie miko?aja mo?na wykaza? si? wieloma pomys?ami
i do tego te nowe itemki co doszly do 8.62 ?wi?teczne to cud bedzie ;) pozdrawiam

G?os na prace pt. "Kompleks miko?aja"


Adminie czy to by?o wystarczaj?co d?ugie? -.-
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

Kompleks Miko?aja! Za miesi?c ?wi?ta, wi?c my?l?, ?e ten temat jest jak najbardziej na miejscu. Ju? mam nawet wizj?! :d
Przysta? rybacka, hm, stary, miliardy razy przerabiany motyw. Moim zdaniem zdecydowania za ?atwy jak na motm.
 

Tyrannus

New User
Joined
Nov 21, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

Mam jedno zastrzezenie dlaczego nie daliscie wyboru tematu Klocowi przeziez wygral on motma jesli chcecie kontakt z nim prosze o kontakt kogos z kadry na pw ;p

Ja mam jeszcze lepsz? propozycj? dla was, gdy? tematy s? jeszcze gorsze od tych wybieranych przez u?ytkownik?w.
W ka?dym MOTM'ie autorzy prac, kt?rzy zajm? pierwsze 3 miejsca w danym miesi?cu, wybieraj? po jednym temacie. Te 3 tematy (wystarczaj?co) trafiaj? do ankiety, w kt?rej jest wybierany jest 1. Nast?pnie znowu rozgrywa si? MOTM z wybranym tematem i 3 pierwszych zwyci?zc?w wybiera po temacie, i tak dalej w k??ko.
Mo?ecie to rozpatrze? negatywnie, lecz uwa?am, ?e to b?dzie najlepsze rozwi?zanie.

Pozdrawiam!

pomysl troche nie w kazdym motmie zglasza sie 3 uzytkownikow do motmu przystepuja ci co chca wiec twoja propozycja odpada w przedbiegach jestem milosnikiem 'old school'u' wiec stary system byl dobry ;]

Glosowalem na antarktyde gdyz malo jest prac typu zimowego
 
Last edited:

Maaze

User
Joined
Nov 2, 2010
Messages
26
Reaction score
5
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

G?osuj? na Antarktyd?, bo dawno nie widzia?em dobrej pracy pod klimatem zimowym.
 

Matrix

Okres pr?bny
Joined
Jun 24, 2008
Messages
237
Reaction score
19
Odp: MOTM Listopad - Ankieta

Witam
Ankieta zosta?a zako?czona, wynikiem Kompleks Miko?aja 16 g?os?w.
Do dnia 14 Grudnia przesy?amy prac? u?ytkownikom [USER]Batis[/USER] b?d? [USER]Matrix[/USER].
Zach?cam do wzi?cia udzia?u, niech wygra najlepszy!
Pozdrawiam Serdecznie.
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top