What's new

- Skrypt Skrypty elfbot - zam?wienia!

Status
Not open for further replies.

Quarian

New User
Joined
Nov 28, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: Gdy bot wbije xxx expa albo xxx lvl to daje loga(zabija potwory je?li s? wok?? mojej postaci, potem daje loga) ORAZ skrypt - Bot wyloguje si? gdy b?dzie xxx Mana Potion?w(je?li si? da to poprosz?)
Dane: Chyba nie potrzeba jedynie ilo?? expa, ale to sam mog? sobie chyba zmieni? ;p
Inne: Szuka?em par? dni ju? tego skryptu lecz nie znalaz?em, a je?li by? to od razu wylogowywa?o mnie...
 

cysiek1992

Active User
Joined
May 1, 2008
Messages
57
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: Potrzebuje skryptu gdy zdobede dany item to wyje alarm oraz 2 skrypt gdy mnie gracz atakuje wyje alarm
Dane: -
Inne: Poniewaz mam windows 7 w cavebocie nawet kiedy ustawie alarm gdy mnie gracz bije to i tak nie wydaje zadnego dzwieku.
 

hexan

New User
Joined
Jan 10, 2009
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Potrzebuje skryptu kt?ry b?dzie liczy? ludzi na ekranie. Np kiedy zbieramy sie na OB.
Np: Na Ekranie 19 wiewiurek i Misza Fajter
cos w tym stylu. widzia?em juz takie myki u innych graczy ; )
masz:
say 'Na Ekranie : [$playersaround.20] i Misza Fajter
/Dtp
 
Last edited by a moderator:

niezbawiony

Active User
Joined
Nov 8, 2009
Messages
71
Reaction score
4
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: kiedy nie ma potworow na ekranie leczy paral exura, lecz gdy jest nie reaguje na parala czyli skrypt antyparala w monsteraround
Dane:
Inne:
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: Gdy bot wbije xxx expa albo xxx lvl to daje loga(zabija potwory je?li s? wok?? mojej postaci, potem daje loga) ORAZ skrypt - Bot wyloguje si? gdy b?dzie xxx Mana Potion?w(je?li si? da to poprosz?)
Dane: Chyba nie potrzeba jedynie ilo?? expa, ale to sam mog? sobie chyba zmieni? ;p
Inne: Szuka?em par? dni ju? tego skryptu lecz nie znalaz?em, a je?li by? to od razu wylogowywa?o mnie...
1.
PHP:
auto 200 if [$level >= xxx] {isnottargeting | setcavebot off } | if [$battlesign == 0] {logout}
xxx - level
2.
PHP:
auto 200 if [$itemcount.ID <= xxx] {isnottargeting | setcavebot off} | if [$battlesign == 0] {logout}
xxx - liczba po ni?ej, kt?rej ma wylogowa?
ID - id potiona
Opis skryptu: Potrzebuje skryptu gdy zdobede dany item to wyje alarm oraz 2 skrypt gdy mnie gracz atakuje wyje alarm
Dane: -
Inne: Poniewaz mam windows 7 w cavebocie nawet kiedy ustawie alarm gdy mnie gracz bije to i tak nie wydaje zadnego dzwieku.
1.
PHP:
auto 200 countitemsvisible ID | if [$count >= 1] {playsound 'playeronscreen.wav'}
Id - id itemka
2.
PHP:
auto 200 ifplayerattacking playsound 'playeronscreen.wav'
Opis skryptu: kiedy nie ma potworow na ekranie leczy paral exura, lecz gdy jest nie reaguje na parala czyli skrypt antyparala w monsteraround
Dane:
Inne:
PHP:
auto 200 if [$paralyzed == 1] {isnottargeting | healparalysis 'exura'}
Potrzebuje skryptu kt?ry b?dzie liczy? ludzi na ekranie. Np kiedy zbieramy sie na OB.
Np: Na Ekranie 19 wiewiurek i Misza Fajter
cos w tym stylu. widzia?em juz takie myki u innych graczy ; )
Nie zrobi? tego.
 

Ozia

New User
Joined
Sep 21, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

1.Skrypt zak?ada energy ring gdy hp spada do x procent.

2.bot zak?ada might ring i ssa gdy mana spadnie do x procent

3.to samo co wy?ej tylko ?e zamiast many to hp.
 

Krykka

New User
Joined
Dec 25, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Potrzebuje skrypta takiego ze gdy sie zuzyja Filewarkery bot samoczynnie wpisze " !fwb " z gory dzieki i pozdrawiam.

auto 200 if [$bootsslot.id == XXXX] {say '!fwb"}
XXX - ID worn fwb
//Sel
 
Last edited by a moderator:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

1.Skrypt zak?ada energy ring gdy hp spada do x procent.
2.bot zak?ada might ring i ssa gdy mana spadnie do x procent
3.to samo co wy?ej tylko ?e zamiast many to hp.
1.
PHP:
auto 200 if [$hppc < x] {equipsring ID}
2.
PHP:
 auto 200 if [$mppc < x] {equipsring ID | equipammy ID}
3.
PHP:
auto 200 if [$hppc < x] {equipsring ID | equipammy ID}

Potrzebuje skrypta takiego ze gdy sie zuzyja Filewarkery bot samoczynnie wpisze " !fwb " z gory dzieki i pozdrawiam.
PHP:
auto 200 listas 'FWB' | if [$bootsslot.id != ID] {equipsboots ID}
ID - w oby dw?ch miejscach wpisujesz id nowych firewolker?w. W "id" z ma?ych nic nie wpisujesz.
 

Furiata

Advanced User
Joined
Nov 15, 2010
Messages
193
Reaction score
15
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: Zamienianie 100 gp na platynk?, 100 platyn na cc i wszystko grupuje ze sob?.
Dane: ID gp 3031, ID platyny 3035, ID cc 3043
Inne: <Nie dawaj jakiego? pierwszego lepszego skryptu z neta>

@edit
Opis skryptu: Exura - 80% lub mniej hp, Exura gran - 50% lub mniej hp, Exura san - 30% lub mniej hp.
Dane: -
Inne: -

Opis skryptu: ?aduje assassin stary na lew? ?ap? gdy jest ich poni?ej 20.
Dane: -
Inne: -
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis skryptu: Zamienianie 100 gp na platynk?, 100 platyn na cc i wszystko grupuje ze sob?.
Dane: ID gp 3031, ID platyny 3035, ID cc 3043
Inne: <Nie dawaj jakiego? pierwszego lepszego skryptu z neta>
@edit
Opis skryptu: Exura - 80% lub mniej hp, Exura gran - 50% lub mniej hp, Exura san - 30% lub mniej hp.
Dane: -
Inne: -
Opis skryptu: ?aduje assassin stary na lew? ?ap? gdy jest ich poni?ej 20.
Dane: -
Inne: -
1.
Teraz tego nie zrobi?.
2.
PHP:
auto 200 if [$hppc < 30] {say 'exoru san'} | if [$hppc < 50] {say 'exura gran'} | if [$hppc < 80] {say 'exura'}
3.
PHP:
auto 200 if [$lhandslot.count < 20] {equiplhand ID}
 

ancientkaczka

New User
Joined
Dec 11, 2008
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis: Witam, Potrzebuje Skryptu , kt?ry zmieni wygl?d mojej postaci (kolorki) na losowy. Potrzebuje go na openki , przeciwnik cz?sto ubiera moje kolorki a ja wtedy zmieni? hotkeyem i wpisze !go
Dane: --
Inne: mo?e si? przyda?
 

Quarian

New User
Joined
Nov 28, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

2.
Kod PHP:
auto 200 if [$itemcount.ID <= xxx] {isnottargeting | setcavebot off} | if [$battlesign == 0] {logout}
xxx - liczba po ni?ej, kt?rej ma wylogowa?
ID - id potiona


W?a?nie to mi nie do ko?ca dzia?a, od razu jak to aktywuje to mnie loga... Poradzi?by? na to co? czy raczej w?tpliwe?
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

2.
Kod PHP:
auto 200 if [$itemcount.ID <= xxx] {isnottargeting | setcavebot off} | if [$battlesign == 0] {logout}
xxx - liczba po ni?ej, kt?rej ma wylogowa?
ID - id potiona

W?a?nie to mi nie do ko?ca dzia?a, od razu jak to aktywuje to mnie loga... Poradzi?by? na to co? czy raczej w?tpliwe?

Nic na to nie poradz?.
Opis: Witam, Potrzebuje Skryptu , kt?ry zmieni wygl?d mojej postaci (kolorki) na losowy. Potrzebuje go na openki , przeciwnik cz?sto ubiera moje kolorki a ja wtedy zmieni? hotkeyem i wpisze !go
Dane: --
Inne: mo?e si? przyda?
Nie dam rady zrobi? tego.

Od teraz ka?dy post ?ami?cy regulamin tematu b?dzie usuwany i nie b?d? na taki post odpowiada?.
 

Frezee

Active User
Joined
Aug 22, 2009
Messages
75
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis: Skrypt ma expic z UE a jesli kto? pojawi si? na ekranie wali SD
Inne:
Nazwa Czaru (UE) - Exevo Gran Pro
Id SD: 3171
 

Shavv

User
Joined
Dec 3, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Nie wiem co ?le by?o w moim poprzednim po?cie, przecie? by?y tylko dwie pro?by o skrypt.?eby nie by?o offtopu ponawiam pro?be o stworzenie skrypta kt?ry gdy sko?cz? si? gwiazdki [id 7366] zak?ada przedmiot o id 3300

Pozdrawiam.

Notka moderatorska:
7 punkt regulaminu owego tematu.
 
Last edited by a moderator:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis: Skrypt ma expic z UE a jesli kto? pojawi si? na ekranie wali SD
Inne:
Nazwa Czaru (UE) - Exevo Gran Pro
Id SD: 3171
PHP:
auto 200 ifplayeronscreen sd target | ifnoplayeronscreen [$monstersaround.4 >= 1] {say 'exevo gran pro'}
Nie obiecuj?, ?e b?dzie dzia?a?.
Nie wiem co ?le by?o w moim poprzednim po?cie, przecie? by?y tylko dwie pro?by o skrypt.?eby nie by?o offtopu ponawiam pro?be o stworzenie skrypta kt?ry gdy sko?cz? si? gwiazdki [id 7366] zak?ada przedmiot o id 3300
Pozdrawiam.
Notka moderatorska:
7 punkt regulaminu owego tematu.
PHP:
auto 200 countitems 7336 | if [$count <= 1] {equiplhand 3300}
 

Ozia

New User
Joined
Sep 21, 2008
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Ech, zapomnia?em doda? ?e do tego skryptu :auto 200 if [$hppc < x] {equipsring ID} zdejmowa? ringa gdy hp przekroczy x procent: Czyli jad? mi hp do x procent, zak?ada energy ringa, i je?eli hp jest powy?ej x procent to go zdejmuje. Jeszcze raz przepraszam ?e nie dopracowa?em pro?by.
 

Karoles25

New User
Joined
Dec 6, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Skasowa?e? m?j post a ja mam odpowied?. Sam sobie poradzi?em i podziel? si? z innymi.

auto 2000 ifnoplayeronscreen if [$monstersaround.1 >= 2 && $mp >= 0] {say 'exori beam' | wait 0} | ifplayeronscreen if [$monstersaround.1 >= 1 && $mp >= 0]{say 'lethal spell' | wait 0} listas "Nie atakuje graczy"


Teraz zastosuje si? do regulaminu.
Opis skryptu: Chc? aby po rzuceniu magic walla ci?gle by? zamiast kursora; krzy?yk, ?ebym m?g? od razu rzuca? nast?pnego.
ID: 3180
Ja u?ywam tego:

auto 1 crosshair 3180

ale nie chc? naciska? ?adnego keya, tylko klika? prawym na runk?.
Sorki ale nie wiem jak si? robi tak? ramk? z kodem PHP
 
Last edited:

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Skasowa?e? m?j post a ja mam odpowied?. Sam sobie poradzi?em i podziel? si? z innymi.
auto 2000 ifnoplayeronscreen if [$monstersaround.1 >= 2 && $mp >= 0] {say 'exori beam' | wait 0} | ifplayeronscreen if [$monstersaround.1 >= 1 && $mp >= 0]{say 'lethal spell' | wait 0} listas "Nie atakuje graczy"
Teraz zastosuje si? do regulaminu.
Opis skryptu: Chc? aby po rzuceniu magic walla ci?gle by? zamiast kursora; krzy?yk, ?ebym m?g? od razu rzuca? nast?pnego.
ID: 3180
Ja u?ywam tego:
auto 1 crosshair 3180
ale nie chc? naciska? ?adnego keya, tylko klika? prawym na runk?.
Sorki ale nie wiem jak si? robi tak? ramk? z kodem PHP
Nie mam poj?cia jak to zrobi?. Jak dla mnie to crosshair powinno dzia?a?. My?l?, ?e porzuceniu mwalla powiniene? poczeka? t? chwil? albo po prostu rzuca? normalnie hotkeyem w tibii.
Ech, zapomnia?em doda? ?e do tego skryptu :auto 200 if [$hppc < x] {equipsring ID} zdejmowa? ringa gdy hp przekroczy x procent: Czyli jad? mi hp do x procent, zak?ada energy ringa, i je?eli hp jest powy?ej x procent to go zdejmuje. Jeszcze raz przepraszam ?e nie dopracowa?em pro?by.
PHP:
auto 200 if [$hppc < x] {equipsring ID} | if [$hppc > y] {unequip ringslot nazwabackpacka}
x - poni?ej ilu hp ma zak?ada?
y - powy?ej ilu ma zdejmowa?
nazwabackpacka - nazwa bp do kt?rego ma chowa? ringa
Nie mam pewno?ci co do tego skrypty, wi?c proponuj? nosi? ze sob? jakiego? ringa co si? nie ko?czy i zastosowa? ten skrypt:
PHP:
auto 200 if [$hppc < x] {equipsring ID1} | if [$hppc > y] {equipsring ID2}
ID1 - id energy ringa
ID2 - id ringa, kt?ry b?dzie nam zak?ada? gdy mamy powy?ej y% hp
Je?eli skrypt wam nie dzia?a to nie ?alcie si? w tym temacie. Napiszcie po prostu nowe zam?wienie umieszczaj?c jednocze?nie stary skrypt.
 

Shavv

User
Joined
Dec 3, 2010
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Skrypty elfbot - zam?wienia!

Opis : Prosi?bym was o skrypta kt?ry u?ywa czaru x i gdy mana jest wieksza niz 500 na zaznaczonym potworze
 
Status
Not open for further replies.
Top