What's new

[Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Status
Not open for further replies.

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Wi?cej Was matka nie mia?a, praca taka sobie, mog?o by? o wiele lepiej. Nie zaprzeczam, ?e zrobi?e? ?adn? tiqunad?. U niekt?rych mapper?w ta tiqunada jest najebana ro?linami, a u Ciebie wida?, ?e jest norma. Do gry si? nadaj?, dodaj tylko te krzaki, s? dobrymi elementami do twojej mapy. Czekam na drwafy, zobaczymy wtedy, jak Ci posz?o.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Ostatnia praca na poziomie ?rednim.
Borderowanie idzie Ci bardzo dobrze, gorzej z dobieraniem r??nego rodzaju element?w, bo jako? mi tam nie pasuje ten p?ot, no i kilka ro?lin.
Wola? bym ujrze? co? bardziej egzotycznego, ni? takie proste i naturalne ro?linki.
Plusem jest to, ?e nie robisz b??d?w.
 

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Nie! i jeszcze raz nie! nie zas?ugujesz na prefix. zaawansowany , mo?e amatora b?dzie dobrze. Mapy s?abe nie maj? klimatu nudno og??em ? s?abo ; >
 

Omanen

Active User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
52
Reaction score
5
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

No popatrzcie do czego to dosz?o, ?eby "zaawansowany" mia? swojego nauczyciela i zrzyna? z poradnik?w, hahaha :D Pojawi?o si? ju? tyle post?w w tym temacie, co ci? sk?oni?o do zaznaczenia "zaawansowany" zamiast "amator", ale odpowiedzi jeszcze nie dostali?my, ja natomiast pr?bowa?em si? domy?lic i s? 2 wyj?cia - albo masz najebane we ?bie albo zrobi?e? to niechc?cy, a mo?e co? innego?


@ostatnia praca (jungla)
No, tu od razu wida?, ?e kto? z wy?szej p??ki bra? udzia? w przedsi?wzi?ciu tworzenia tej mapy, droga ?adna, ale obok niej sza?u nie ma ;]

Pozdrawiam, Omanen
 

Mayit

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
295
Reaction score
32
Age
29
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Napisa? Nonix Sram na ten System, jakby? nie wiedzia? to ja jestem Przodownikiem...Jestem prawie o rok d?u?ej natym forum od Flousa tylko ?e ja tak nie spamie i nie lubie liza? dupy tak zosta?em wychowany.
Oem jest nato przyk?adem.
I to czyni cie od niego lepszym?.Zaraz buchn? ?miechem.. pff
Nie musisz nam m?wi?,?e chcesz co? takiego z papierem..hm?
Napisa? Arts Ostatnia praca ciekawa, mog?o by? lepiej. Fluos ma racj?, nie s?uchaj go, b?dzie o wiele lepiej. Dobrze wykorzystujesz czasami czyje? pomys?y, z czasem to ty zaczniesz wymy?la? co?, co Ci w g??wce nie pomie?ci.
Lizu,lizu...
Obserwuj?c cie ju? od dawna mog? stwierdzi?,?e co? z tob? nie tak..?
Og??em m?wi?c "Nie b?d? taki ,jak twojego ojca dzieci";>

Szczerze? My?l?,?e zrobienie takiej jungli nie jest wyczynem..
Mapy w niekt?rych momentach mi?e dla oka.
Moja ocena 5/10
Zaawansowanym nie jeste? a wstawiaj?c sobie taki prefiks zb?a?ni?e? si?..
Zobacz na poziom zaawansowanych a tw?j? Wida? kolosaln? r??nic?..
Regards,May'it
 
Last edited:

Sharpie

User
Joined
Aug 5, 2010
Messages
37
Reaction score
7
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Swoj? drog? pacanie, Hauz pisz? si? Chauz, hipokryto.
Nie nazywaj go hipokryt?, skoro nawet nie wiesz co to dok?adnie oznacza.

Ty masz mape Eternal Kingdom? Jak ty nawet nie mapper to jakim cudem by ci? przyj?li? Pomy?l!
Mapa Eternal Kingdom zosta?a opublikowana na otlandzie, wi?c daruj sobie

K??cicie si? jak dzieci, tym bardziej, ?e w ten ca?y zasrany konflikt wpl?ta? si? Fluos (tak, Fluos, a nie Flous).
Ten temat jest od komentowania map ew. dawania jakich? uwag autorowi, nie do k??tni. Chcecie si? k??ci? jak bachory? Prosz? bardzo, ale nie tutaj, bo tylko za?miecacie to forum.

A teraz przejd?my do sedna sprawy, jak? jest najnowsza praca autora.

Du?e drzewa wychodz? Ci bardzo dobrze, g??wna droga tak?e jest dobra, aczkolwiek co do natury nie pasuj? mi te du?e kwiaty. Pracuj, pracuj, a nied?ugo na prawd? zas?u?ysz na miano zaawansowanego. Pozdrawiam!
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Hej, daje now? prace - wiem ?e ma?e ale prosz? oceni?, wkr?tce pojawi? si? nowe prace, prawdopodobnie b?d? to dwarfy, ale nie wiem. Mo?e po drodze do dwarf?w dodam kilka mniejszych prac. Aby nie zanudza? oto praca:

34171124.png
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

?adne, tylko czemu takie ma?e? Do gry to z pewno?ci? si? nie nadaj?, z g?ry zapowiadam.
Takowe do galerii to tak, na pewno. Jeste?my na tym samym poziomie, mo?e lepiej mappujesz ode mnie, brak czasu, motywacji itp, co chodzi o mnie. Tw?rz dalej, b?d? z Ciebie ludzie.
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Dodaj? now? prac?, a konkretnie Domek, na zdj?ciu jest Domek + Natura, jest tam te? jaki? sklep czy co? (nie wida?, nie wiadomo co to) tworz? nie z nud?w, tylko z ch?ci. Aby nie zanudza?:

pomieszczeniee.png


@down


Tak wiem, natura by?a robiona na szybko bo g??wn? rzecz? na tym screen to domek, a natura ?eby nie by?o pusto. Heh - 2 dni i ju? 30 komentarzy i 5 nowych prac. Oby tak dalej ;D
 
Last edited:

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Domek ?adny, jestem pod wra?aniem. Natura wok?? domku jest zbyt nieciekawa. Raz jak przeczytasz poradnik na temat natury, to wtedy b?dziesz robi? zajebiste mapki. Kolejny plus dla twojej mapki, jedynie to tylko domek mnie zaciekawi?. R?b dalej.
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Dodaje kolejn? ma?? prac? - g?ry piaskowe, robione samodzielnie i chyba wysz?y mi ca?kiem dobrze, nie oceniajcie tego ?e s? ma?e! O to ta praca:

malapracaa.png
 

Nya

Advanced User
Joined
Sep 23, 2009
Messages
344
Reaction score
80
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Yhh, nie wiem od czego zacz?? bo generalnie nie ma od czego zaczyna?. Mapy nijakie. Cz??? zaprezentowanych ma rozmiar planktonu, gdzie nie ma czego ocenia?. Reszta nie wyr??nia niczym szczeg?lnym. Jedyn? map? za kt?r? mo?esz zebra? pochwa?? jest ta z cyklopami, ca?kiem zgrabnie ci wysz?a. Teraz ci? mi?ku u?wiadomie, ?adne z twoich wypocin nie zas?uguj? na miano zaawansowanych. Zr?b co? porz?dniejszego i wi?kszego ni? mapa 3x3 z czterema borderami, dwoma nasypami piachu i jednym korzeniem.
 

Omanen

Active User
Joined
Jun 20, 2010
Messages
52
Reaction score
5
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Co do ostatniej pracy, 99% ludzi zobaczywszy j? mieli nast?puj?c? reakcje:
picardfacepalmbn.jpg


Co do 2 poprzednich, domek troche nie wyszed?, pomys? dobry, wykonanie - marne. Do tej "tomby" czy tam jakiegos zej?cia te? zaliczy?em facepalma, ale jakby? to rozbudowa? wygl?da?o by to ciekawie.
 

Grzonas

Senior User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
579
Reaction score
45
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Idzie Ci coraz lepiej ale do cholery nie r?b mapek 5x5 !
Zr?b co? porz?dnego na ca?y rozmiar ME i wtedy to pokazuj. Prace ju? s? na poziomie. Najbardziej podoba mi sie Tiquanda. Pracuj dalej.
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

G?wno, a nie praca. Zr?b co? porz?dnego, kt?re nie wygl?da jak plankton. Sorry, nie podoba mi si?, liczy?em na co? porz?dniejszego.
 

Tfoja Obsuga

Advanced User
Joined
Oct 10, 2010
Messages
151
Reaction score
8
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Tak wiem, ma?e to jest ale nie mia?em du?o czasu, a nie chce by galeria upad?a. Pos?ucham was i nie b?d? wi?cej wstawia? takich ma?ych mapek. Dodam r?wnie? ?e dzisiaj (za godzine) zedytuje ten post dodaj?c now? prace. Wi?c prosz? nie dawa? warna.
 

chomikowy

Active User
Joined
Sep 27, 2010
Messages
105
Reaction score
2
Odp: [Tfoja Obsuga] Moje wypociny!

Umm niektore prace ?adne niektore beznadziejne Omanem <czy jakos tak> ma racje z tym face palmem
 
Status
Not open for further replies.
Top