What's new

Kolejne masowe banowanie

Status
Not open for further replies.
N

Nemo

Guest
Dnia 8 marca, na pojawi?a si? nast?puj?ca informacja.
Dzi?, 6819 kont Tibijskich zosta?o wy??czonych z gry za korzystanie z nieoficjalnego oprogramowania w ci?gu ostatnich kilku tygodni. Konta te zosta?y zidentyfikowane za pomoc? naszego automatycznego narz?dzia. Z tego powodu nie przyjmujemy skarg odno?nie tych kar.
Pozdrawiam,
Nemo.
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Kolejne masowe banowanie

Chcia?bym tylko doda?, ?e wszelkie posty typu "a ja nie dostalem bana, ja boce a nie mam bana" b?d? surowo karane, je?li nie macie czego? ciekawego do przekazania to lepiej nie piszcie nic ;)
 

Traq

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
162
Reaction score
24
Age
28
Odp: Kolejne masowe banowanie

Cze??, nie wiem na jakiej zasadzie dzia?a ten system ale ja u?ywam nie legalnego urz?dzenia ju? od roku i nigdy ale to nigdy nie dosta?em bana. Wyboci?em od zera 83 ms i jako? dalej stoi. Sadz? ze oni sprawdzaj? osoby tylko kt?re zosta?y zaraportowane par? razy.
 

Chris

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
733
Reaction score
181
Age
31
Odp: Kolejne masowe banowanie

Cze??, nie wiem na jakiej zasadzie dzia?a ten system ale ja u?ywam nie legalnego urz?dzenia ju? od roku i nigdy ale to nigdy nie dosta?em bana. Wyboci?em od zera 83 ms i jako? dalej stoi. Sadz? ze oni sprawdzaj? osoby tylko kt?re zosta?y zaraportowane par? razy.
Powiem Ci tak, tu jest niez?y przekr?t. Gra?em z kumplami na Berylii, bocili?my na tym samym skrypcie. Kilka dni przerwy, on kupi? premium, ja nie - efekt? Zosta?em zbanowany, a kolega nie. Moim skromnym zdaniem ten system nie dzia?a na r?wni dla wszystkich ;)
 

Madonce

User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
22
Reaction score
4
Odp: Kolejne masowe banowanie

Chris, racj? mo?e i masz, ale nie do ko?ca..
Ja widz?, ?e ten system dzia?a, powoli, ale dzia?a.. skrupulatnie, dok?adnie, powoli bada - na ka?dego przyjdzie pora. Chcia?bym zauwa?y?, ?e gracze poni?ej 100 lvla z paccem bardzo rzadko, a wr?cz niemo?liwo?ci? jest, ?e dostaj? bany. Powoli dochodzi do tego, ?e system wy?apie w ko?cu wszystkich boc?cych 'hlvli' (100lvl+) i zacznie zajmowa? si? tymi mniejszymi ; ) Ju? wida? ile ludzi gra teraz, a przed tym ca?ym systemem. Mo?e i nie jest on sprawny, uczciwy, ale jednak dzia?a, prawda? Mo?e i pisz? sobie, ?e zbanowali 6k kont, a tak naprawd? zbanowali 100 graczy, ale dzia?a, prawda? ; )
Sam boce, prze?y?em ju? sporo mass ban?w, jako? nic si? nie dzieje. Du?o zale?y te? od tego jak bocimy, gdzie i ile czasu ; )

Regards, Madonce.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Odp: Kolejne masowe banowanie

@UP
Ajajajajaj ajajajamor. Co ty pieprzysz, ?e nie banuja lowlvli. W twoim przekonaniu co miesi?c bana wy?apuje 5k hlvli? Hahaha go?ciu bankowo zwoje na m?zgu masz wyprostowane jak strrruna od gitarry. Wyjd? z forrrum i piechtolotem mykaj do mam talent. Zagrrraj jakie? desperrado na tych mozgostrrrunach. Ajajajajaj ajajajamor :-D

Gwarantuje ci, ze zbanowali wiecej niz 100 osob. ;-d
 

wolf aka wiki

Advanced User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
169
Reaction score
21
Odp: Kolejne masowe banowanie

Ja r?wnie? uwa?am ?e oni nie banuj? a? tylu graczy 6k kont co miecha to by te? musia?y by? 20 lvle lols.
 

Amona

User
Joined
Mar 2, 2010
Messages
10
Reaction score
3
Odp: Kolejne masowe banowanie

Humm co do tego, ?e banuj? tylko wysokie levele si? nie zgodz?. Paru moich znajomych, kt?rzy bocili na 50lvl dostali bana. Wi?c to chyba tak nie dzia?a ; p Humm i te? my?l?, ?e nie ma rozr??nienia na premium czy free account ...
 

Mervix

Active User
Joined
Mar 8, 2010
Messages
95
Reaction score
9
Odp: Kolejne masowe banowanie

Masakra !!!!!! :D
Znowu mass ban.Naszcz?scie tym razem nie dosta?em bana na cash-makera.
Nikt z moich kumpli tez nie dosta?.
A co do lvl to wszystkie lvl banuj?.
 

Arthas Menethil

New User
Joined
Jun 29, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Kolejne masowe banowanie

Ja swoim skromnym zdaniem dodam, ?e kolega boci? na 2 kontach w tym samym momencie (cash-maker?w) i efekt? na 34 knighta dosta? bana a na 41 knighta - nie...

oczywi?cie dodam, ?e bota na 34 knighta ustawi? pierwszego. :]

@wolf aka wiki
ja dosta?em bana podczas mass bana na 4 lvlu bo ustawi?em sobie ?ebym mia? cash-makera w przysz?o?ci
 

Rec1118

Active User
Joined
Mar 11, 2010
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Kolejne masowe banowanie

To jest nie mo?liwe ?eby co miesi?c banowali oko?o 5000graczy, w Tibi gra ?rednio 40.000 graczy wi?c wychodzi na to ?e po tych wszystkich "Mass banach" zosta?a by ich garstka.
Pozdrawiam
 

FerN

Senior User
Joined
Apr 10, 2009
Messages
597
Reaction score
27
Odp: Kolejne masowe banowanie

Ja tego nie rozumiem, ja boce, kilkunastu moich znajomych boci i ?aden z nich - po prostu ?aden nie dosta? bana, chocia? kr?tko nie graj?. By? mo?e ta '6' z przodu to jaki? missclick na klawiaturze i powinno by? 819 os?b zbandziowanych xD. No chocia? Napster dosta? na lunarze bana ;*
No nic - grajcie uczciwie, a jak ju? u?ywanie bota to z przestrog?, ?e dzi? lub jutro dostaniesz bana!
 
Last edited:

tahm

New User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Kolejne masowe banowanie

ciekawe na czym bedzie polega?o to ich "Ulepszenie automatycznego systemu wykrywania bot?w" we wiosennej ?atce. Troche niesprawiedliwe, ?e graczom od razu b?d? usuwali konta. Te ostrze?enia powinny zosta?. ; D
 

Clewer

New User
Joined
Mar 15, 2010
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Kolejne masowe banowanie

Te? uwa?am ?e powinni dawa? ostrze?enia a nie co mieni?c kasowa? tyle kontnie...
 

wlosek91

New User
Joined
Oct 18, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Kolejne masowe banowanie

No fakt teraz trzeba by? uwa?nym. Ale co tam je?li wykryj? takiego elfa a ci??ko jest to zrobi? to i tak wynajd? spos?b ?eby obej?? ten ich system wykrywania. tylko og?lnie te ostatnie zdanie m?wi, ?e maj? kasowa? konto, to po co bawi? si? w te sta?e ostrze?enie ostateczne, jak to za chwil? nie b?dzie mia?o sensu bo odrazu skasuja konto.
A po drugie jak tak dalej p?jdzie to tibia zniknie bo cipsoft nie zarobi, jak w rzeczywisto?ci przynajmniej 50% ka?dego servera boci jak nie wi?cej.
A co do tego, ?e rzekomo od ulepszenia ich systemu tj. od zbanowania 16k kont do teraz to nie jest chyba prawdziwe, bo do tej pory zbanowali z 30k kont, czyli 30 tysi?cy graczy zak?adaj?c przy tym, ?e na 1 konto przypada 1 char.
 
Joined
Oct 23, 2009
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Kolejne masowe banowanie

ja watpie ze to jest tak jak mowicie..ze czasem h lvl a czasem low albo ze to zalezy od pacca ..przeciez to jest automatic system i po prostu widza w tych swoich plikach czy gdzie tam kto jak dlugo boci itp...system to wykrywa i banuje
 

Fusiek23

New User
Joined
Apr 7, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Kolejne masowe banowanie

Powiem Ci tak, tu jest niez?y przekr?t. Gra?em z kumplami na Berylii, bocili?my na tym samym skrypcie. Kilka dni przerwy, on kupi? premium, ja nie - efekt? Zosta?em zbanowany, a kolega nie. Moim skromnym zdaniem ten system nie dzia?a na r?wni dla wszystkich ;)

Wieliscie taka sam? wersje windowsa moze on mial win7 a ty win xp ?
 

Fusiek23

New User
Joined
Apr 7, 2010
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Kolejne masowe banowanie

Chris, racj? mo?e i masz, ale nie do ko?ca..
Ja widz?, ?e ten system dzia?a, powoli, ale dzia?a.. skrupulatnie, dok?adnie, powoli bada - na ka?dego przyjdzie pora. Chcia?bym zauwa?y?, ?e gracze poni?ej 100 lvla z paccem bardzo rzadko, a wr?cz niemo?liwo?ci? jest, ?e dostaj? bany. Powoli dochodzi do tego, ?e system wy?apie w ko?cu wszystkich boc?cych 'hlvli' (100lvl+) i zacznie zajmowa? si? tymi mniejszymi ; ) Ju? wida? ile ludzi gra teraz, a przed tym ca?ym systemem. Mo?e i nie jest on sprawny, uczciwy, ale jednak dzia?a, prawda? Mo?e i pisz? sobie, ?e zbanowali 6k kont, a tak naprawd? zbanowali 100 graczy, ale dzia?a, prawda? ; )
Sam boce, prze?y?em ju? sporo mass ban?w, jako? nic si? nie dzieje. Du?o zale?y te? od tego jak bocimy, gdzie i ile czasu ; )
Regards, Madonce.

powiem tak ze u mnei na serwie zbanowali 300 rp i 370 ed i juz 400 ek nie gra spaaw bo boca all i gwaratuje ?e lapia h lvl
 

kasto

New User
Joined
Apr 8, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Kolejne masowe banowanie

Zapraszam wszystkich na nowo otwart? stron? o Tibii, Metinie2 i innych MMO! Znajdziesz tam Boty, Hacki itp.!

 

Furrya

Advanced User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
290
Reaction score
28
Odp: Kolejne masowe banowanie

System moim zdaniem dziala prawidlowo nie sa to tylko wybrani tylko Ci przylapani podczas skanowania. Kolega 125 ek wlasnie zakupil pacca. Nie bocil, puscil bota na rybki doslownie godzine. Efekt? Delte. Ostatnio dostlem delta na 5 lvlu na roku wiec nie gadajcie ze nie banuj? niskich lvli. Pozdrawiam.
 
Status
Not open for further replies.
Top