What's new

Xadoria Evolution (data)

Lepikowski

New User
Joined
Aug 12, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Xadoria Evolution (data)

Zaryzykuj? i zakupi? tego ots jak kupi? dam edita czy oszukuje ale wida? na ss ?e dopracowany.....

@
ots fajny kupilem go i dostalem w 5 minut a cala akcja przebiegala 10 minut ;p dzieki wdowka
 
Last edited:

Wdowka

User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Xadoria Evolution (data)

Dzi?ki za opini? :)
Zosta?o ju? 14 serwer?w zapraszam do kupna!
 

Querana

Active User
Joined
Feb 13, 2010
Messages
69
Reaction score
1
Odp: Xadoria Evolution (data)

Kupi?em serwer, przela?em pieni?zki i serwer odrazu dosta?em!!! Dzi?ki fajny serwer 0 bug?w. Swoj? drog? kupi?em tak dorobiony serwer za bezcen :) ale c?? nie moj problem
polecam
 

Wdowka

User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Xadoria Evolution (data)

UWAGA!

-Je?eli jeste? zainteresowany kupnem serwera mo?esz go zobaczy? NA ?YWO wystarczy ?e si? ze mn? skontaktujesz i poprosisz o odpalanie serwera na np: 10 minut w celu testu.

-Mo?liwo?? p?atno?ci CC na ?wiecie secura.
 

Wdowka

User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Xadoria Evolution (data)

Nikt nie chce ju? kupi??


Zadowoleni:
Querana
Lepikowski


Zosta?o 13 sztuk!


@edit
to bylo do refresha
 

Szara Eminencja

Advanced User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
230
Reaction score
19
Odp: Xadoria Evolution (data)

Pozwolcie, ze nie kupujac skomentuje. Serwer chca wam wepchnac za pare zlotych, pare bezcennych zlotych w tym wypadku gdyz kazdy jeden skrypt pochodzi z tibia.net.pl, albo innego tego typu portalu internetowego - myslcie, ludzie i rozsadnie swoimi dochodzami zarzadzajcie.
 

Wdowka

User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Xadoria Evolution (data)

Nie tylko z tibi net wi?kszo?? skrypt?w pochodzi od mojego skryptera Elite Mana. Pragn? doda? ?e dodaj? co? gratisowo (skrypt bardzo rzadki) i nighdzie go na nie ma ;) Ani nie jest pokazany na SS. Pare os?b go widzia?o jak poprosili abym zademonstrowa? silnik.
 

Lepikowski

New User
Joined
Aug 12, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Xadoria Evolution (data)

wlasnie siedzialem z wdowk? na skype bo mi pomagal zrobic skrypt bo go poprosilem i popatrzal ze mu odpisales i mi powiedzial :) wiesz co sadze o silniku? ma 0 bledow ani jednego nie znalazlem a skryptow nie widziales wszystkich jest jeszcze taki ring ze sie mutujesz i zabiera ci platyny na minute i co? nie tylko :D
 

DoubleB

User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
15
Reaction score
0
Odp: Xadoria Evolution (data)

wlasnie siedzialem z wdowk? na skype bo mi pomagal zrobic skrypt bo go poprosilem i popatrzal ze mu odpisales i mi powiedzial :) wiesz co sadze o silniku? ma 0 bledow ani jednego nie znalazlem a skryptow nie widziales wszystkich jest jeszcze taki ring ze sie mutujesz i zabiera ci platyny na minute i co? nie tylko :D

tzn nie zesraj sie taki mily jestes?... wes WdowkA to ty znajac zycie , a co do ots nie widze nic w nim takiego specjalnego...

I jak jakis Mod to czyta niech sprawdzi i niech powie mi czy Wdowka to ten Lepikowski (te same ip)
 

Wdowka

User
Joined
Feb 24, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Xadoria Evolution (data)

Sprzedane mo?na zamkn?? (1 post pow?d)


@edit
@up
M?j kolega studiuje prawo powiedzia? mi ?e to jest jaka? cz??? danych osobistych :) Je?eli jaki? moderator ci je poda lub administracja forum na ?yczenie zwyk?ego u?ytkownika a nie np: policja (przy dochodzeniu w sprawie) mo?e podlega? karze pieni??nej dla osoby poszkodowanej (czyli mnie) a nawet ograniczenia wolno?ci.

Tak m?wi jaka? tam ustawa kumpel mi tak powiedzia? ;D
 
Last edited:

ojczulek

Advanced User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
284
Reaction score
9
Odp: Xadoria Evolution (data)

typ sprzedaje darmow? mapk?, kt?r? sam przerabia?em, lekko przerobi? mo?e depo i to wszystko... lol
 
Top