What's new

-Tibia 8.60 Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Status
Not open for further replies.

Blazek

New User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
2
Reaction score
0
_______________________________
INFO
Klient: 8.60
IP: demetri-world.pl
Strona www.demetri-world.pl
Forum
Online: 24/7 (serwer dedykowany)

_______________________________
OTS Demetri-world.pl
~~Start 22 grudnia o Godzinie 19:00~~
Witam Wszystkich u?ytkownik?w Tibia.net.pl
Chcia?bym zaprosi? was wszystkich na Server Demetri-World!
Jest to Druga Zapowied? tego servera. Dru?yna Demetri pracowa?a nad Ots’em Ponad rok, aby wszystko by?o dopi?te na ostatni guzik. Co gwarantuje Tobie i twoim znajomym wspania?e doznania z Gry. Ju? na sam pocz?tek przygotowali?my dla was kilka Event?w.​
______________________________________________
Od 22 do 30 grudnia szykujemy Wielki Event ?wi?teczny.
Polega on na Zdobyciu jak najwi?kszego Poziomu do?wiadczenia.
Uwzgl?dniane b?d? pierwsze 3 miejsca!!!
Pierwsze miejsce – 100z?!!
Drugie miejsce – 50z?!!
Trzecie miejsce – 20z?!!

Og?lne informacje:
Exp Stages:
1-30 lvl x 18
31-50 lvl x 12
51-80 lvl x 10
81-120 lvl x 6
121- 160 lvl x 5
161 x4
Magic Rate: x8
Skills Rate: x20
Loot Rate: x2.5

Po evencie Exp Rate zmieni si? na sta?e
1-30 lvl x 15
31-50 lvl x 10
51-80 lvl x 7
81-120 lvl x5
121- 160 lvl x4
161 x3
~~DARMOWE KONTA PERMIUM!!~~
Co jeszcze ciekawego mo?esz znale?? na Serwerze?
Miasta:
~~Ka?de miasto b?dzie w Strefie Non-Pvp. Pozwoli wam to na swobodne Spacerowanie i Redukcje Agresji w miastach~~
Misje:
Gra toczy si? wok?? wykonywania misji zleconych przez NPC. Za wykonanie misji dostajemy nagrod? w postaci przedmiotu, pieni?dzy oraz do?wiadczenia.
Addony:
Za za?o?enie ca?kowitego addonu wybranego outfitu gracz dostaje bonus.
RL War System:
Prawdziwy war system z RL Tibi. PVP jest najwspanialsz? rzecz? w tibi. Dlatego nie mog?o zabrakn?? tego systemu u nas!
Mapa:
zosta?o ona tworzona od zera. Staramy si? j? dopracowa? jak tylko mo?emy. Ka?dy kawa?ek mapy jest przez nas sprawdzany aby wyeliminowa? bugi.
Questy:
Posiadamy wiele w?asnych quest?w, na r??ne w?asne przedmioty. Ostatnio zosta? dodany Diamond Quest oraz Ultimate Quest. Oczywi?cie jest R?wnie? wiele quest?w z Real Tibii.
Trainery:
Posiadamy trainery na kt?rych b?dziesz m?g? podnie?? umiej?tno?? w?adania broni swojego bohatera. Planowane s? te? specjalne trainery dla postaci magicznych. Jednak nie b?dzie to polega?o na podwy?szanie magicznego poziomu. Dowiecie si? w swoim czasie jak to b?dzie dzia?a?!
Bro? oraz uzbrojenie:
Jeste? pewien ?e ka?da bro? tego samego gatunku jest sobie r?wna? Nasz kowal sprzeda Ci gemy za pomoc? kt?rych podwy?szysz atrybuty swojej drogocennej broni lub uzbrojenia. Pami?taj taki gem nie jest tani. A gdy nie wykonasz wszystkich misji nie uda Ci si? podnie?? atrybuty przedmiotu.
Potiony:
masz du?o hp lub many a potion regeneruje za ma?o? U nas si?a wszystkich potion?w zosta?a zwi?kszona o 20%. Np. Great Health Potion 600 narmalnie u nas 720. Dlaczego? Bo 600*20%+600 daje 720.
Nowe Przedmioty:
Na naszym serwerze znajdziesz unikatowe bronie, amulety, pier?cienie i opancerzenie. U nas nie ma tak, ?e na 100 lvl b?dziesz mia? najlepsze eq. Przez co gra stanie si? ciekawsza.
Magiczne przedmioty:
Ka?dy marzy o tym aby moc jego soft boots, magiczne pier?cienie lub amulety nie ko?czy?a si? po wyznaczonym czasie. Czemu nie? U nas za odpowiedni? ilo?? crystal coins Dark Aron, zaklnie twoje softy, pier?cienie, amulety aby si? nigdy wi?cej nie wyczerpa?y.
Oraz wiele, wiele wi?cej !
demetri.png


demetri2.png


demetri3h.png


demetri4.png


demetri5.png


trainers.png


fireaxe.png


obraz1r.png


obraz2t.png


obrazwz.png
Devilry Skill
skillss.png

Jest to rodziaj skilla dla druida/sorka. Jak to b?dzie funkcjonowa?? Zasada jest prosta, zdobywasz najlepsz? r??d?k?, kt?rej atak jest uzale?niony od skilla Devilry. Co za tym idzie? Zyskujesz lepsze hity z r??d?ki. Nied?ugo wprowadzimy czary. Ale pami?taj to nie b?dzie zwyk?a magia. Tylko najlepsi czarownicy b?d? umieli wykorzysta? moc Devilry!
Arena!

arenauu.png

Oto arena kt?r? wykonali?my. Na czym to polega? Musisz zebra? swoj? 3 osobow? dru?yn?. Gdy ju? b?dziesz j? mia? masz mo?liwo?? walczy? z inn? dru?yn?. Ale to nie wszystko. Zosta?y rozpocz?te prace nad systemem Dru?yn Areny. NPC b?dzie przyjmowa? zapisy dru?yn. Dru?yna musi si? sk?ada? z trzech os?b. Po zapisach b?d? wylosowane pojedynki dru?yn. Czy to si? r??ni od zwyk?ej areny 3x3? Ot?? tym, ?e wygrana dru?yna otrzymuje punkty respect. Co one daj?? Gracze z kt?rzy maj? najwi?cej punkt?w respect b?d? wy?wietlani na stronie oraz gdy zdob?dziesz odpowiedni? ilo?? punkt?w respect, mo?esz wzi??? za darmo unikatowe przedmioty, kt?re nie s? dost?pne z ?adnych quest?w! Wi?cej Info b?dzie podane p??niej.
System ulepszania!

45967596.png


kowal1.png


Na pewno gra?e? na serwerach gdzie by? system ulepszania. Lecz my mamy inny system! Jak on dzia?a? To proste po wykonaniu questa b?dziesz mia? mo?liwo?? na kupno 4 magicznych kamieni: Atack Stone, Defensy Stone, Armor Stone oraz Magic Stone? Za co one odpowiadaj?? Jak mo?na si? domy?lic za atak, obrone oraz armor. A do czego Magic Stone? U nas jest mo?liwo?? ulepszenia te? r??d?ki!
Inny System Party

atak.png

Ka?dego denerwuje to, ?e jak idzie zapekowa? lub poexpi? z kumplem musi ogranicza? u?ywanie czar?w obszarowych, poniewa? jego si?a uderza te? w naszego r?wie?nika. My to zmienili?my! Teraz je?eli we?miesz party z dan? osob?, ?adne czary nie uderz? w ni?. Teraz twoje nabijanie expa lub pekowanie stanie si? efektywniejsze.

Trzy Dni przed 22 Grudnia wystartuje Beta Server. Dost?p do niego b?d? mieli wszyscy, Chodzi nam o to aby przez te 3 dni wyeliminowa? wszystkie niedoci?gni?cia.
Wi?cej szczeg???w dowiecie si? wchodz?c na forum Z niecierpliwo?ci? czekamy na wasze Propozycje.
Zapraszam r?wnie? do komentowania tego Tematu.
 

Attachments

  • demetri1.jpg
    demetri1.jpg
    20.3 KB · Views: 0
  • demetri2.jpg
    demetri2.jpg
    20.1 KB · Views: 0
  • demetri3.jpg
    demetri3.jpg
    20.6 KB · Views: 0
  • demetri4.jpg
    demetri4.jpg
    20.1 KB · Views: 0
  • demetri5.jpg
    demetri5.jpg
    19.8 KB · Views: 0

kamilet1

User
Joined
Nov 4, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

To moze ja cos napisze apropo OTSa.

Po pierwsze co to za gra gdzie jest non pvp?
Po drugie te respy s? 5x mniejsze niz na rlu..
(By? task na zabicie 15 rot?w ktorego robi?o sie z 30 minut+...)
Po trzecie server chodzi? 3 dni po czym upad?..
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Mapa mi si? nie podoba, co musi nadawa? smaczku gry. Dodaj wi?cej quest?w, skrypt?w, kt?re urozmaic? gr?. Zrobienie serwera na odpierdol zrobi jedynie przykro?? Tobie i twojemu ca?emu serwerowi.
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Po pierwsze co to za gra gdzie jest non pvp?

Non PVP jest tylko w mie?cie. Poza miastem mo?na toczy? wary (posiadamy RL War system z tarczami).

Po drugie te respy s? 5x mniejsze niz na rlu..
(By? task na zabicie 15 rot?w ktorego robi?o sie z 30 minut+...)

Respy s? na og?? do?? du?e. Jedynie expowisko rotworm?w pod miastem by?o ma?e. Ju? je poprawili?my. Mog?o si? te? wydawa?, ?e expowisko z dragami jest ma?e lecz pod ziemi? jest wej?cie na du?e resp DL?w. Z tego co wiem nikt tam jeszcze nie by?.

Po trzecie server chodzi? 3 dni po czym upad?..

Na starcie by?o do?? du?o graczy. Niestety nie odpowiednio dobrany team zrobi? co zrobi?. Jeden z mapper?w narobi? wi?cej bug?w ni? sam Pan B?g o niech wiedzia?. Do tego kicowa? graczy PKuj?cych. Zosta? wyrzucony z teamu lecz zd??y? nam zbi? liczb? graczy z 50 na 6. Teraz wszystko jest naprawione. Team zufany. Ten 3 dniowy start potraktowali?my jako beta testy. Staramy si? o lepsz? reklam?. Gdy 22 grudnia wyruszy server b?dziemy mieli wszystko dopracowane.


Mapa mi si? nie podoba, co musi nadawa? smaczku gry. Dodaj wi?cej quest?w, skrypt?w, kt?re urozmaic? gr?. Zrobienie serwera na odpierdol zrobi jedynie przykro?? Tobie i twojemu ca?emu serwerowi.

Mapa ma du?o quest?w. Wiele z nich nikt nie odwiedzi?. Teraz b?dziemy regularnie dodawa? na naszym forum, poradniki w kt?rych zamieszczony b?dzie opis questu i jego po?o?enie. W ten spos?b wi?cej ludzi odkryje tajemnice naszej mapki, a mniej nam zarzuci, ?e jest ma?o quest?w.
 
Last edited:

Blazek

New User
Joined
Feb 28, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

To moze ja cos napisze apropo OTSa.
Po pierwsze co to za gra gdzie jest non pvp?
Po drugie te respy s? 5x mniejsze niz na rlu..
(By? task na zabicie 15 rot?w ktorego robi?o sie z 30 minut+...)
Po trzecie server chodzi? 3 dni po czym upad?..

Zanim co? napiszesz, prosz? Cie o dog??bne przeczytanie tekstu.
 

Pogromca Budyniu

Advanced User
Joined
Sep 30, 2010
Messages
255
Reaction score
19
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Jak dla mnie ots jest niedopracowany, dlaczego? Staram si? to opisa?:

- za ma?e expowiska (widz?, ?e to jest naprawione, ale chcia?bym to zobaczy? na ss)
- gdy wchodz? na np. resp dwarf?w s? a? 2 zwyk?e dwarfy a id? pare kratek dalej i ju? solidier to prze?yje, ale schodz?c pi?tro ni?ej s? 3 dwarf guardy i 2 soldiery i na ty mam expi? na 15 lvl'u? Przyda?o by si? to zmie?.. ;)
- dlaczego w mie?cie jest npvp? To jest pojebane je?eli si? nie b?dzie mo?na bi? w mie?cie.. zawsze w mie?cie sa najlepsze wary..
- je?li chodzi o wady to na razie chyba tyle ;)

Powodzenia!! I my?l?, ?e tym razem wypali i 100+ os?b wbije!! ;d
 

Grote

Active User
Joined
Aug 6, 2009
Messages
52
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Lepsza by by?a tibia 8.54, na server chetnie zawitam. Zastanow sie nad zmiana klienta na 8.54. Mam nadzieje, ?e b?d? ludzie do grania
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Refresh!
Zapraszam do komentowania i oraz oddawania sugestii co do servera.
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Nawet strona nie dzia?a... Jak ty chcesz ludzi nak?oni? jak pewnie znowu stron? dzie? przed startem odpalicie. Ja osobi?cie podzi?kuj? za gr? na tym ots'ie. Skoro w pierwszej "edycji" by?y takie proste b??dy to wida?, ?e administracja nie ogarnia.
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Nawet strona nie dzia?a... Jak ty chcesz ludzi nak?oni? jak pewnie znowu stron? dzie? przed startem odpalicie. Ja osobi?cie podzi?kuj? za gr? na tym ots'ie. Skoro w pierwszej "edycji" by?y takie proste b??dy to wida?, ?e administracja nie ogarnia.

Po pierwsze przedtem stronka nie by?a 1 dzie? przed startem odpalona tylko bodaj?e 5 dni.
Po drugie owszem by?y b??dy, nie doko?ca z naszej winy (mappera, kt?ry chcia? nam zepsu? server ) ale wszystkie zosta?y wyeliminowane.

Stronka b?dzie aktywna na 1000% ju? od poniedzia?ku.
 
Joined
May 24, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

a co z sms shopem?

je?eli maj? by? w nim jakie? pro ja pierdole elo super itemy to ja podzi?kuje ;d
 

Hassanno

User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
33
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

OTS juz chyba upadl... gralo na nim bardzo malo graczy kolo 20 ~~, a jak widac stronka jest off ;D

Jednak zycze zeby server na nowo wytartowal tylko z wieksza iloscia graczy ?!

Server jest na prawde ciekawy i bardzo dopracowany, ale szkoda ze nie wypalil ;d
 

RafalGra

Advanced User
Joined
Dec 3, 2009
Messages
184
Reaction score
6
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

a co z sms shopem?
je?eli maj? by? w nim jakie? pro ja pierdole elo super itemy to ja podzi?kuje ;d

W sms Shopie b?d? si? znajdowac takie same przedmioty jak w poprzedniej "edycji" typu addonowe, Bronie takie jak: Bright sword, Bestslayer Axe, Bohy, blue legs, crown legs, kasa. Nie b?dzie ?adnego magic sworda czy MPA.

Stronka b?dzie aktywna dzi? wieczorem lub jutro.
 

Onilus92

User
Joined
Nov 19, 2010
Messages
35
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Nie polecam. Po co na RPG OTsie itemy w sms shop, rozumiem ?e trzeba utrzyma? serwer ale ?eby od razu addonowe? Dodaj addon dolla i bez problemu. Po co mapper mia?by psu? otsa? A ty zamiast zrobi? beta testy i poprawi? b??dy przed?u?a?e? start t?umacz?c si? ?e dopinasz wszystko na ostatni guzik. I co z tego wysz?o jedna wielka klapa. Ekipa otsa to pewnie Hoster i kolega, 0 perfekcji. JEDNO WIELKIE G?WNO!
 

Kristo

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
381
Reaction score
5
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

@UP
Nawet nie to najgorsze jest....
Skoro sms shop b?dzie taki sam jak na poprzedniej edycji to oznacza, ?e b?d? w nim softy, a to jest kompletna ?enada... Je?eli ots b?dzie dopracowany itp to z samych tych "?rednich" itemek sobie sporo zarobicie - bo jestem pewien, ?e sms dla kasy.
Osobi?cie w?tpi?, abym wbija? tutaj drugi raz. Skoro g??wny gm nawet nie sprawdzi? takich oczywistych rzeczy przed startem jak npc czy lipne respy to ja dzi?kuj?
 
Last edited:

adrianek03

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
97
Reaction score
5
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Po drugie owszem by?y b??dy, nie doko?ca z naszej winy (mappera, kt?ry chcia? nam zepsu? server ) ale wszystkie zosta?y wyeliminowane.

By?em mapperem na tym servie i zekomo to moja wina ze ich serv byl niedopracowany w 100% po 1 nie mialem dostpu do maopy musialem sam robic respy i mu dawac po 2 jak byl start na mapie nie bylo zadnego mojego RESPA!!
Gdy? ten smieszny support nie mial czasu aby doklejac respy.
A wi?c prosze Cie bardzo ze jezeli nie umiesz puszczac serva to "za przeproszeniem" nie zganiaj kurwa na innych.

Mapa byla zalosna npc od statkow nie dzialal --> "Pewnie moja wina?"
W glownym miescie ktore robil sam "RafalGra" bylo 5 rotwormow ..
Jestes zalosny i mysle ze two jots padnie jak za 1 razem :)

Zapewniam was ze mapa znowu bedzie miala pelno bugow ;)
i nie namawiam was zebyscie tam nie grali, poprostu jak tam wejdziecie to poprostu stamtad wylogujecie gdyz przestraszycie sie iloscia bugow na tym serverze :))

Pozdrawiam Adrianek03
Dziekuje za uwage

A tam po za tym to nie znam mappera, ktory psuje serva swiadomie :)

Zobaczymy kto zrobi lepszy serwer. Juz niedlugo bedziecie mogli sie o tym przekonac - obserwujcie witryne fun-server.pl. Wkrotce witryna zostanie uruchomiona.
 
Last edited:

genialnyzulf

Active User
Joined
Sep 17, 2010
Messages
54
Reaction score
5
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Gra?em pogra??m powiem tyle : zmie? silnik bo na tym mo?na miec 999999cc w godzine ;)
 

Anthony

Active User
Joined
Jun 2, 2010
Messages
83
Reaction score
31
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Ja wiem, ?e s? normalne serwery i s? serwery kt?rym brak profesjonalizmu. Tego zalicza?bym do tej drugiej kategorii. Za???my, ?e o wszystko obwiniacie waszego mappera kt?ry wcze?niej u was robi?. Powinni?cie si? odpierdoli? i raczej podzi?kowa? za zrobienie czegokolwiek na tej mapie bo pewnie gdyby nie on to nie mieliby?cie po?owy tego co macie w tym momencie. Zamiast pieprzy? trzy po trzy farmazony to zajmijcie si? dopracowaniem serwera, a nie szukaniem winowajcy.
 

Adposatnr

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
124
Reaction score
1
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Dodam ze ten wspanialy balans opiera sie na tym ze gmp daje 900 many a ghp 400 hp -.- mialem tu 97 najta stracilem 3 dni na gre tu nic nie odzyskam i nic nie dostane nie mam zamiaru tu znowu grac i 10 osob odemnie tak samo :) ten ots upadnie znowu pewnie po 2 dniach... chyba ze bedzie non stop 0-3 ludzi online
 

roxisq

Active User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
73
Reaction score
0
Odp: Demetri-World.pl True RPG Zapowied? II

Sam by?em ?wiadkiem na otsie jak Ten mapper czyli Gm jakis tam nie pamietam rozdawa? itemki, dawa? tp na respy/quest, tpowa? peker?w do pz. Mozna powiedziec, ze przez niego przesta?em tam grac.
 
Status
Not open for further replies.
Top