What's new

Darmowe Itemy

Status
Not open for further replies.

wojtek1003

Advanced User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
244
Reaction score
9
nie dawno znalaz?em ...
Tzw. Darmowe Itemy po ka?dym "save" na FACC'u Jest Czarownica kt?ra pilnuje skrzynki i kiedy otwieramy skrzynk? losujemy jak?? nagrod? ...
Ostatnio wylosowa?em Cookies->100gp->Dwarven Ring [Nagrod? mo?na losowa? 1 dziennie]

I tu moje pytanie czy znacie inne takie Miejsca ???
 

GoD Wielki II

Advanced User
Joined
Aug 28, 2010
Messages
155
Reaction score
7
Odp: Darmowe Itemy

jak juz to chyba sa qesty :D

czy jak otworzysz ta skrzynk? to mo?esz ja 2 raz otworzyc?
bo jezeli nie to sie nazywa qest :D
a jak tak to niemo?liwe xD
 

wojtek1003

Advanced User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
244
Reaction score
9
Odp: Darmowe Itemy

mo?esz j? tylko raz ... Po ka?dym "save" ale za ka?dym razem co? innego
 

Time

Banned
Joined
Oct 2, 2010
Messages
267
Reaction score
88
Odp: Darmowe Itemy

#up.

Takie skrzynki wyst?puj? w wielu miejscach najwi?cej jest ich w Yalahar. Mo?na z nich wynie?? wiele przedmiot?w zaczynaj?c od szynek ko?cz?c na potionach. Niestety te przedmioty nie s? wiele warte.
 

Moncio

User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
39
Reaction score
4
Odp: Darmowe Itemy

jak juz to chyba sa qesty :D
nie , to nie s? questy :)
a jak tak to niemo?liwe xD
a jednak ^^
@Topa .
Znam tylko 1 miejsce , ko?o Kazordoon , jak si? idzie na Minotaury to musisz zej?? do nich , potem i?? ca?y czas w lewo , ropn?? si? i i?? znowu lewo , tam po drodze masz expo Ghuli a jak zajdziesz na sam koniec to tam masz domek w kt?rym siedzi Witch i tam jest ta skrzynia , poniewa? mam facca to nie wiem gdzie jeszcze mo?e byc . Pozdrawiam :)
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Darmowe Itemy

Takich miejsce jest dziesi?tki. Od ab, thais, carlin, venore po yalahar. Nie s? to nie wiadomo jakie itemy, wi?c nie ma czym za bardzo si? podnieca?, bo nie wiadomo jakiego zysku nie mamy z tego.
 

magiel77

Senior User
Joined
Dec 13, 2009
Messages
518
Reaction score
38
Age
31
Odp: Darmowe Itemy

Tibia wiki odno?nie skrzynek.

"Skrzynia. Nie mo?na jej przesun??. Gdy jej u?yjesz, mo?esz otrzyma? jeden z kilku przedmiot?w. Mo?na jej u?y? co godzin?. Jest to dobre ?r?d?o Dwarven Ring?w, kt?re wyst?puj? w niej do?? cz?sto.
Gold_Coin.gif
80 gp
Gold_Coin.gif
50 gp
Ham.gif
5 Ham
Brown_Mushroom.gif
5 Brown Mushrooms
Mana_Potion.gif
Mana Potion
Health_Potion.gif
Health Potion
Dwarven_Ring.gif
Dwarven Ring
Rusty_Legs.gif
Rusty Legs
Rusty_Armor.gif
Rusty Armor

Mo?na j? znale?? w:

Miejsca dla PACC: Yalahar (Dzielnica Alchemiczna, Dzielnica Cmentarna, Dzielnica Czarodziej?w, Dzielnica Handlowa oraz Dzielnica Cudzoziemc?w), Beregar Mines, Cormaya, w Jaskinia Bandyt?w na Tiquandzie
Miejsca dla FACC: W domu Eclesiusa , w domu Czarownicy na p??noc od Thais, obok Galuny w Gildii Paladyn?w w Thais, w zamku w Thais, w wie?y przy wschodnim wyj?ciu w Thais, Greenshore, obok Latarni Morskiej w Thais i prawdopodobnie w wielu innych miejscach."

My?l? ?e wyja?ni?em.
Notka moderatorska:
Zamykam//Archimonde
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top