What's new

Nowy system event?w.

Status
Not open for further replies.

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Hello.
Temat zamieszczam w technicznym, poniewa? tutaj zagl?da wi?cej os?b =).


Widz?c skargi na system event?w i ludzi, kt?rzy te organizuj?, przedstawiam sw?j skromny pomys?. Aby zrozumie? o co tutaj chodzi - przeczytaj to do ko?ca.

Problem I.


Wiele, bardzo wiele komentarzy m?wi o tym, ?e battlecommander, lider party, czy ktokolwiek inny popsu? zabaw? swoim prostactwem, tudzie? prostot? umys?u. Jest spos?b, aby unikn?? takich sytuacji.


Algorytm na jego rozwi?zanie:

Dzie? po ka?dym evencie powstaj? w?tek, w kt?rym osoby ze spe?nionymi wymaganiami* zg?aszaj? si? i kandyduj? ze sob? o tytu? BC na nast?pn? zabaw?.

Mog? to by? tylko i wy??cznie osoby z:
  • Mikrofonem :p
  • dojrza?? barw? g?osu i dobr? dykcj?, nie maj?cy przy tym problem?w przy przekazaniu reszty ekipy swoich my?li
  • Z minimum miesi?cznym sta?em na forum
  • Z minimum trzema udzia?ami w eventach Tibia.net.pl


Problem II


Wiele os?b uskar?a si? tak?e na monotonne, cotygodniowe napierdalanie hotkeyem. Mo?na to zmieni?.

Algorytm na jego rozwi?zanie:

Mo?na ustali?, ?e w parzyste tygodnie miesi?ca gramy razem, przeciw ca?emu serwerowi, a w nieparzyste tygodnie dzielimy si? na ekipy i gramy przeciw sobie, w ostateczno?ci own?c napotkanych graczy.


Problem III


Niekiedy BC jest wspania?y, wszyscy zgadzaj? si?, ?e dzi? gramy razem, a tutaj wpada 5 ?redniej inteligencji user?w i psuj? zabaw?.


Algorytm na jego rozwi?zanie:


Zaostrzenie przepis?w. Sukcesywne banowanie "utrudniaczy ?ycia" i pozbawianie ich praw na forum, w??czaj?c w to ventrillo. Je?eli kto? nie ma ochoty, to niech nie odbiera jej innym.


Algorytmy s? po to, aby je udoskonala?, zawsze przecie? mo?emy zmieni? co? kieruj?c si? g?osem ludu.


Zapraszam do dyskusji.


Selius:

Tak, u?ytkownicy g?osuj?, wi?kszo?? wygrywa. Wyklucza to p??niej zrzucenie winy na BC, w ko?cu to oni go wybrali.
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Nowy system event?w.

Co do wszystkich punkt?w to si? zgadzam i kiedy? nawet walczy?em o poprawienie jako?ci event?w, lecz to nie jest wszystko takie ?atwe. Co do dzielenia na grupy to bardzo dobry pomys? i ju? wcze?niej by? omawiany, lecz wtedy podzielili?my si? na elit? i zwyk?ych user?w.

i kandyduj? ze sob? o tytu? BC na nast?pn? zabaw?.
W jaki spos?b b?d? ze sob? kandydowa?? B?dziemy na nich g?osowa?, czy jak by to wygl?da?o?
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Nowy system event?w.

Ludzie, na prawd? nie obchodz? was eventy... Te same, na kt?re si? tak skar?ycie? : ] Od?wie?am.
 

SwordFish

Sekretarz
Joined
May 12, 2009
Messages
671
Reaction score
53
Odp: Nowy system event?w.

C??, pomys? zajebisty, gorzej z wykonaniem.
Fajne urozmaicenie do event?w, ?e gramy przeciwko sobie :d. Oczywi?cie jestem za.
 
Last edited:

Polnix

Advanced User
Joined
Aug 11, 2009
Messages
302
Reaction score
121
Age
28
Odp: Nowy system event?w.

SwordFish barwa g?osu dotyczy si? bc ...
pomys? ciekawy ale troszk? gorzej z organizacj? a szczeg?lnie z "problemem 2" [jego rozwi?zaniem] bo czasami na event wbija kilka ludzi i jak tu podzieli? ich na 2 grupy ?
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Nowy system event?w.

Podpisuje si? nogami i r?kami, ja si? tego na razie nie dotykam, niech organizuje to kto? kto si? 'zna na comanderowaniu' i ewentualnie podsy?a mi zapowiedzi i swoje propozycje.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Nowy system event?w.

#3Dopisz? jeszcze jeden problem-data. Sobota o 19? gdzie wszyscy wychodz? z domu na imprezy itp? Kto normalny siedzi w domu o tej godzinie w taki dzie?[nie obra?aj?c nikogo]. My?l?, ?e to jeden z g??wnych powod?w ma?ej ilo?ci frekwencji u?ytkownik?w na evencie. Dlatego prosi? bym o rozpatrzenie tej wiadomo?ci, pro?by w pozytywnym stopniu, mo?e cho? na jeden event zmieni? godzin?? #1Z tego co wiem to battlecommander?w na forum nie brakuj? a je?eli brakuj? to i tak nie trudno znale?? osob? kt?ra by m?wi?a targety i gdzie maj? rzuca? magiczne ?ciany bo chyba u?ytkownicy powinni wiedzie? reszt? jak paralowa?/kiedy. #2Mo?e to i dobry pomys? ale jak nie ma 1 battlecommandera to co dopiero 2?
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Nowy system event?w.

Pomys? oczywi?cie jak najbardziej dobry, w szczeg?lno?ci podoba mi si? to:
Zaostrzenie przepis?w. Sukcesywne banowanie "utrudniaczy ?ycia" i pozbawianie ich praw na forum, w??czaj?c w to ventrillo. Je?eli kto? nie ma ochoty, to niech nie odbiera jej innym.
To z pewno?ci? jest potrzebne, my?l?, ?e wtedy gracze bali by si? tak wej?c i sobie przeszkadza?, poniewa? grozi? by im ban na forum, najlepsze rozwiazanie ;).
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Nowy system event?w.

C??, pomys? zajebisty, gorzej z wykonaniem, masz chocia? dw?ch dobrych commander?w ?

Cytat:
Mog? to by? tylko i wy??cznie osoby z:
-dojrza?? barw? g?osu
To akurat jest g?upi podpunkt, gdy? jest du?o os?b, kt?re potrafi? dobrze gra? (s?ucha? si? bc), lecz g?os maj? dziecinny

Fajne urozmaicenie do event?w, ?e gramy przeciwko sobie :d. Oczywi?cie jestem za.

No ja nie lubi? jak mi piszcz? do ucha, nie wiem jak Ty :p. To nie ja mam mie? 2 Bc, tylko Wy ;P.
 
Status
Not open for further replies.
Top