What's new

Tibia 3D

Status
Not open for further replies.

mumia6

Active User
Joined
Jan 29, 2010
Messages
86
Reaction score
1
Odp: Tibia 3D

Urok tibi to w?a?nie to 2D i dlatego tak si? wyr??nia, jesli zrobili by 3D to ju? by?o by przereklamowane bo jest teraz duzo takich gier
 

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
27
Odp: Tibia 3D

Tibii nie bedzie w 3d bo to niema sensu najmniejszego dla cipsoftu. Cipsoft ogranicza si? do kolejnyhc updet?w. Nie pierdolcie ze ten update by? od dupy bo teraz w pvp wyzszych lvl trzeba bedzie pomyslec a nie jak to do tej pory wygrywa? wiekszy spamer, teraz taktyka w pvp sie liczy na realu.
 

Voliess

Advanced User
Joined
May 31, 2008
Messages
153
Reaction score
10
Odp: Tibia 3D

Z tibii zrobi si? metin , je?eli kto? b?dzie chcia? zagra? w metina , to wejdzie sobie na metina , a w tibie , to w tibie. Zreszt? , jak by wygl?da?o pvp w tibii 3d ? Bez sensu.
 

Markeer

Active User
Joined
Dec 20, 2010
Messages
105
Reaction score
11
Odp: Tibia 3D

Tibia zostanie 2D do ko?ca, mo?liwe jest, ?e CipSoft rozpocznie inny projekt MMORPG 3D.
Odpowiedzcie sobie, czy chcecie Tibie 3D.
 

Rey Mysterio

Advanced User
Joined
Apr 15, 2008
Messages
382
Reaction score
27
Age
26
Odp: Tibia 3D

Gdyby Tibia sta?a si? gr? o grafice 3D, by?a by wed?ug mnie podobna do Metina 2 graficznie. Cipsoft straci? by graczy kt?rzy z powrotem chcieli by star? Tibi? z Tibijskim klimatem. Ja osobi?cie te? bym nie gra? na RL, a przerzuci? bym si? na tibi? 8.60 i w d??, bo tam w?a?nie wyst?puje ta jedyna w swoim rodzaju Tibijska grafika. S?ysza?em pog?oski, ?e maj? doda? tzw. wierzchowce czyli np. wilki, konie, s?onie itp. na kt?rych b?dzie mo?na je?dzi?.
Dla mnie to ju? nie b?dzie wtedy tibia, wi?c moim zdaniem nie powinni robi? Tibii 3D. Oczywi?cie ka?dy ma swoje zdanie...

Pozdrawiam
Rey Mysterio
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Tibia 3D

Zapewne wygl?da?a by jak Cs non steam, p??niej podobnie do sourca, na ko?cu pewnie by?o by co? pokroju metina. Pomys? wymagaj?cy du?o pracy. Pewnie im si? nie b?dzie chcia?o. I dobrze. Liczba graczy online z 30000(Mniej wi?cej. Teraz sprawdzi?em i jest 29k online.) by spad?a do 10000.
Poza tym wymagania sprz?towe znacznie by wzros?y. ?eby odtworzy? chocia? cz??? tibijskiego klimatu w 3d trzeba by silnik, kt?ry by poradzi? sobie z wy?wietleniem dajmy na to Thais(Jako przyk?ad du?ego miasta) czy Yalahar(Jako przyk?ad miasta z du?? ilo?ci? detali). Np. co? pokroju CryEngine 3(nie znam si? bardzo, jednak podobno dobrze radzi sobie z wy?wietlaniem du?ych lokacji).
Czyt. - raczej nie. Flash to ju? wystarczaj?co g?upi pomys?.
Co do grafiki to obecna ?a?o?nie si? prezentuje w 3d

Je?li to si? stanie... To ja wydaj? sw?j projekt ots'a w wersji finalnej(obecnie gram na rl, jednak pisz? od zera skrypty (a map? ju? sko?czy?em) w razie takiej ewentualno?ci ^^ rozpisa? bym si?, ale to podchodzi pod offtopic).

Edit: Kto? wcze?niej wspomina? o wierzchowcach.
przyk?ad jak to wygl?da obecnie jest na moim avatarze.
Pytanie bezsensu, ale moim zdaniem fajnie by by?o jakby tibia mia?a chocia? 2% tego co ma Metin. Powinni d?wi?k zrobi? by ju? gra?o 20% os?b. No ale c?? przy takim toku my?lenia cipsoft nigdy tak nie zrobi.
Gra?em w metina. Nabi?em 30 level szamanem dalej nie mog?. To jest nudniejsze ni? expienie 300 knightem na banucie ^^

Wed?ug mnie Tibia 3D nigdy nie powinna wej?? , a dlaczego ?? Bo straci?a by sw?j pi?kny klimat . Gdyby to nasta?o trzeba by by?o robi? wszystko od nowa :confused: (Chodzi mi o RME itd.) Je?eli zrobi? 3D wszyscy odejd? z gry .

Pozdrawiam
Tiket
Wed?ug mnie nawet Elf nie zrobi? by silnika pod tibie 3d. Nie wiem co on o tym s?dzi, jednak mam przeczucie, ?e on te? jest przeciwko.

Tibia jest najbardziej grywaln? gr? 2D pod s?o?cem. ?adna gra dwa de nie ma takiego klimatu jak nasza kochana tibia. My?le, ?e CipSoft nigdy nie zrobi tibi 3D - chyba by?oby to niemo?liwe. :p
Nigdy nie m?w nigdy. Wszystko jest mo?liwe, lepiej, ?eby si? tak nie sta?o.

Tibia w 3D nie powstanie, chyba ?e Cip'om ju? kompletnie szajba odwali :) gdyby tibia by przesz?a w 3D to by jeszcze wi?cej os?b by odesz?o, do tego mn?stwo technik by posz?o w zapomnienie, trapowanie by przesta?o by? trapowaniem, magic walle sta?y by si? bezu?yteczne, a granie palem ogranicza?oby si? do spierdalania przed siebie jak najdalej. To dzi?ki tym 'pikselkom' du?o ludzi wci?? gra :)

Poza tym gdyby tibi? przenie?? do 3D to by zajmowa?a cholernie du?o, i by wymaga?a potwora a nie kompa ;) wyobra?cie sobie ca?? map? Tibii w 3D i w dobrej grafice ;) za du?e wymagania by by?y ;)
Tu si? mo?esz myli?. Techniki kompresji pozwalaj? na dodawanie co raz wi?cej tekstur do gier.
Co do paladyna to huncenie helgo w teamie wygl?da?o by pewnie jak scena rodem z Painkillera(czyt. g?upio ;o), a zabijanie czego? jak draken assasinkami ;o chcia?bym to zobaczy? jak posta? nimi miota.

Pozdrawiam ;/
 

Staaxownik

User
Joined
Dec 17, 2010
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

dla mie co wy woglule mowicie jak jest metin1,i on jest w 2 d praiwe tak jak tibia...
a dla mie tibia nigdy nei bedzie w 3 d ja zawsze bede gral na 2 d bo taki jest character tibii
 

Tea90

New User
Joined
Oct 24, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Tibia 3D

Tibia 3D to ju? nie b?dzie tibia nie ma to jak tibia 7.6 i kwadraciaki ^^
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Tibia 3D

?le my?licie, nawet jak wprowadzili coldown, gdzie mo?na spotka? w du?ej ilo?ci grach MMORPG. Tibia ma ju? sw?j klimat, dlatego ?e by?a napisana w 2d. Nigdy si? nie pojawi Tibia 3D.
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Tibia 3D

Gdyby pojawi?a si? Tibia 3D, stara Tibia 2D straci?a by wi?ksz? ilo?? graczy. Wi?c nie ma mowy ?eby pojawi?a si? w grafice 3D. To nie by?oby to samo co czasy starej tibia 7.6
Pozdrawiam!
 

Aaviq

Active User
Joined
Sep 16, 2010
Messages
136
Reaction score
10
Odp: Tibia 3D

Wi?c my?l? ?e nie powstanie co? takiego... Jest du?o gier typu 3D (chodzi o multi) ale nie ma niczego podobnego do tibii i to j? wyr??nia cipsoft wie o tym i wed?ug mnie to by by?a g?upota bo du?o graczy by odesz?o.
Takie jest moje zdanie
Pozdrawiam

Nie ma gier podobnych do tibii? Mam dla Ciebie ma?? porad?, a dok?adniej - znajd? sobie jaki? m?otek i pierdolnij si? nim w ?eb, bo po Twoich postach krew mnie zalewa.
Diablo, gry RPG - tibia nie jest jedyna, po prostu nie wiesz o innych grach.

@Topic
Tibia 3D nie powstanie. Ewentualno?ci? jest dodanie paru opcji, np. latanie na smokach. Ale, ?eby tak bardzo zmieni? gr?, to ju? raczej sobie odpuszcz?. Ich g??wn? zalet? jest w?a?nie to, ?e umiej? tworzy? grafike 2D. ?eby stworzy? gr? typu 3D musieliby pozmiena? ca?y swoj squad, podej?cie, i przede wszystkim... fabu?e.
Na 101% tibia nigdy nie b?dzie 3D.

Regards,
Aaviq
 

sprix

User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
43
Reaction score
2
Odp: Tibia 3D

oj jak by by?a tak du?a mapka i grafika jak w cabalu a do tego taki jaki jest klimat w tibi to by? nie z?y utarg dla Cipsoftu, ale od razu im by si? to wr?ci?o wiesz ile ludzi by w to zaczelo by gra? my?l? ?e wi?cej ni? w WoWa i jeszcze zadarmo
 

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Odp: Tibia 3D

Nie chcia?bym w Tibii grafiki 3D, jednak mogli by j? poprawi?. Chocia?by zastosowa? rzut graficzny, jaki to ma miejsce w Diablo II. Moim zdaniem dodanie r??nych rzeczy rodzaju cienie czy przeniesienie klienta pod wy?sz? wersj? DirectX mog?oby poprawi? jej grywalno?? i da? CipSoftowi wi?ksze pole do popisu. Jednak Tibia ma sw?j specyficzny klimat i nie s?dz?, by tw?rcy daleko odeszli od swojego idea?u trzymania si? ca?kowitych pozycji na trzech przestrzeniach (X,Y,Z).
 

Prymus6

Active User
Joined
Nov 29, 2010
Messages
111
Reaction score
3
Odp: Tibia 3D

Oczywistym jest ?e tibia 3D mo?e powsta? je?eli naprzyk?ad w tibie zacznie grac coraz mniej os?b wtedy wydaje mi si? ?e zrobi? tibie 3D albo nowi ludzie zaczn? gra? albo nikt nie b?dzie gra? w co w?tpie jakby powstala tibia3D napewno du?o ludzi graloby ?eby zobaczy? jak wyglada tibia3D je?eli wyszloby im to dobrze to napewno wi?cej ludzi zacze?oby gra? do tego jakby dali ka?demu pacca na 90dni to napewno nie straciliby na tym ale cie?ko byloby zrobi? bota pod tibie3D napewno firmy zajmuj?ce si? tym zrobily by du?o pieni?dzy a co do tego ze wszscy odeszli by jakby powsta?a tibia3D to jest nie prawd? jest wiele ludzi kt?rzy nie wyobra?aj? sobie ?ycia bez tej gry.@Down Naucz si? pisa?
 
Last edited:

Demondras950

New User
Joined
Oct 22, 2009
Messages
2
Reaction score
1
Odp: Tibia 3D

OMG!!!
O co te klutnie nie bendzie tibi 3D!!!
Moim Zdaniem wszystkie osty o tibi 3D to ....... !!!!
Kazdy sie domysla!!!
Ale Muze Hociarz by Cipsoft mogl zrbic to by poprawilo atmosfere moim zdaniam!!
POZDRO!!!
 

sprix

User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
43
Reaction score
2
Odp: Tibia 3D

Tibia 3D nigdy by nikomu klimat by popsu?a jeszcze wi?cej by ludzi gra?o i wi?kszy zarobek dla cipsoftu wystarczy?a by grafa jak w wowie i og??nie by?o by zar?bi?cie
 

WhiteRaven

Active User
Joined
Jan 4, 2011
Messages
86
Reaction score
3
Odp: Tibia 3D

Ale grafa 3D odstraszy?aby sporo hardokorowych fan?w a na nich w?asnie CipSoft bazuje. Poza tym wymagania sprz?towwe MUSIA?YBY wzrosn??.
 

Drafer

New User
Joined
Mar 5, 2011
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Tibia 3D

wed?ug mnie w tibi nie chodzi o wygl?d czy grafik? tutaj chodzi i gr? zabaw?,z kolegami gildie i ta zmiana by zmniejszy?a troch? ilo?? graczy.. ale my?l? ,?e to nigdy nie nast?pi :]
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Tibia 3D

3D mog?oby zniszczy? ten klimat Tibii. Moim zdaniem w Tibie dalej graj? ludzie 4fun - tak jak kolega wy?ej napisa?, ale przyci?ga r?wnie? adrenalina. Jak nagle natkniesz sie 20lvl em na orca berserkera pod Thais, masz ma?o hp, no food i obczajasz g?r? czy mo?e ork si? ju? nie oddali? lub czy jeszcze wgl. ?yje. Jak by si? tu wydosta? ... Hmm.. Raz si? ?yje i wyskakujesz na g?r? ze spirami w r?ku pami?taj?c, ?e je?li ork si? oddali? masz 2 rzuty. Pe?en adrenaliny wyskakujesz na g?r?, a tu widzisz jak ork le?y martwy. Mmm.. Ten klimat jest ekstra.
 
Status
Not open for further replies.
Top