What's new

Gra 4 bez p?yty?

Status
Not open for further replies.

Anonimek

User
Joined
Aug 25, 2010
Messages
12
Reaction score
1
Hi.
Zamierzam kupi? oryginaln? gr? GTA IV. Problem w tym, ?e nie bardzo mam mo?liwo?? korzystania z p?yt. Co mam na my?li? Chodzi o to, ?e posiadam 2 dyski twarde i nap?d optyczny - wszystko na SATA, a moja p?yta g??wna nie pozwala pod??czy? mi trzeciego takiego kabla. Je?li chc? u?y? nap?du optycznego, musz? od??cza? jeden z dysk?w.
Czy jest wi?c sens kupowania tej gry, skoro nie bardzo mog? korzysta? z nap?du optycznego? Oczywi?cie do samej instalacji go pod??cz?, ale nie b?dzie tak za ka?dym razem, gdy b?d? chcia? gra?. Co w takim razie mam zrobi??
 

Ariano

User
Joined
Nov 18, 2010
Messages
31
Reaction score
10
Odp: Gra 4 bez p?yty?

Jedynym ratunkiem jest to ?eby? kupi? t? gr? na steam'ie :) Wtedy j? sobie normalnie ?ci?gniesz. Link:
 

Pedo Bear

New User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
8
Reaction score
8
Odp: Gra 4 bez p?yty?

Crack No-DvD
Chyba najlepszym rozwi?zaniem b?dzie Crackowanie.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Gra 4 bez p?yty?

Tak jak powiedzia? Pedo Bear, u?ywaj?c cracka b?dziesz m?g? gra? bez p?yty, jednak zapomnij o multiplayerze. Innych sposob?w raczej nie ma

@Dolmet
Ja te? mam oryginalny klucz, ale teraz jest patch, ?e nie da si? gra? bez p?yty. Nawet do gry si? nie da wej??.
 
Last edited:

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Gra 4 bez p?yty?

my?l? ?e na cracku je?li ma oryginalny klucz da rade po?miga? w ko?cu kupuj?c gr?, kupujesz tylko klucz a gr? sobie mo?esz spokojnie z neta z crackiem ?ci?gn??:)
 

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Odp: Gra 4 bez p?yty?

@up
nooby on niemoze miec napedu optycznego , poniewaz musialby odlaczyc dysk i niemoglby gta zainstalowac...
#topic
polecam kupic gta na steamie. Masz tam duuuuzo taniej , i bardzo szybki transfer
(ja mam 10mb a pobiera mi 11mb i 514kb/s )

@down
"[...]a moja p?yta g??wna nie pozwala pod??czy? mi trzeciego takiego kabla. Je?li chc? u?y? nap?du optycznego, musz? od??cza? jeden z dysk?w. "
 
Last edited:

Pedo Bear

New User
Joined
Nov 14, 2010
Messages
8
Reaction score
8
Odp: Gra 4 bez p?yty?

@up
Czy jest wi?c sens kupowania tej gry, skoro nie bardzo mog? korzysta? z nap?du optycznego? Oczywi?cie do samej instalacji go pod??cz?, ale nie b?dzie tak za ka?dym razem, gdy b?d? chcia? gra?. Co w takim razie mam zrobi??
 

Anonimek

User
Joined
Aug 25, 2010
Messages
12
Reaction score
1
Odp: Gra 4 bez p?yty?

Podsumujmy:
- Kupuj?c normalnie gr?, musia?bym zrobi? 'crack dvd', ale w takim wypadu ?egnam si? z trybem multiplayer.
- Kupuj?c gr? przez steam'a, mam legaln? gr? z mo?liwo?ci? gry w multiplayer...
[co? pomin??em?]

Wychodzi na to, ?e bardziej mi si? op?aca naby? gr? przez steam. Aby na pewno? Ma to jakie? wady?
 

Slythia

Blondynka
Joined
Oct 15, 2008
Messages
626
Reaction score
107
Odp: Gra 4 bez p?yty?

Aby na pewno? Ma to jakie? wady?
Nie dostaniesz jedynie p?ytek. Za pomoc? platformy steam kupisz jedynie klucz oraz dostaniesz mo?liwo?? legalnego ?ci?gni?cia czystej gry. Zapomnij jednak o postawieniu na p??ce pude?ka z gr?.
 

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Odp: Gra 4 bez p?yty?

Nie dostaniesz jedynie p?ytek. Za pomoc? platformy steam kupisz jedynie klucz oraz dostaniesz mo?liwo?? legalnego ?ci?gni?cia czystej gry. Zapomnij jednak o postawieniu na p??ce pude?ka z gr?.
a po co komu pudelko na pulce?
tylko kurz sie zbiera...
a na platformie steam jest o wiele taniej niz w takim empiku...
Wiec moge goraco polecic steam ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top