What's new

Problem z logowaniem.

Status
Not open for further replies.

milekgg

New User
Joined
May 2, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Witam!
Jestem "szcz??liwym" posiadaczem Neostrady - modem wraz z routerem, ZXV10 W300. Porty przekierowane, wszystko jest okej, ale...
Wczoraj wykupi?em rang? donatora na OtLandzie. Pobra?em najnowsz? wersj? TFS 0.4, tj rev.4009. Najpierw by?y problemy z po??czeniem si? z baz?, ale jako? to naprawi?em. Nast?pnie ci?gle "Invalid password" - zmieni?em kodowanie na plain i dzia?a. No ale teraz, gdy wybieram posta? to wyskakuje "Connection refused" albo "Connection timed out". Na pewno nie jest to winna port?w, gdy? na 0.3.6pl1 hula a? mi?o.
Na innym rev., a dok?adniej na 3884 jest to samo. Nie mam ju? poj?cia co mo?e by? przyczyn? ;/.
Prosz? o pomoc!
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Problem z logowaniem.

Wejd? w cmd (consola) i wpisz ipconfig sprawd? Adres IPv4,Brama Domy?lna.Wpisz w configu.lua wpisujesz IP Zewn?trzne, a do ip - changera Adres IPv4.,Bram? Domy?ln?.
Notka moderatorska:
OT Expert, + 1pkt
 
Last edited by a moderator:

milekgg

New User
Joined
May 2, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: Problem z logowaniem.

Zawsze wpisuj? swoje ip wew., tj. 192.168.1.2 do ip changera... No ale uda?o mi si? zalogowa? na localhost :D! Chyba mam co? nie tak z ustawieniami rutera, chocia? wszystko powinno by? okej... G?upia neostrada :S

Dzi?ki za pomoc!
 
Status
Not open for further replies.
Top