What's new

Jaki xampp?

Status
Not open for further replies.

konstantin

User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
34
Reaction score
1
Witamjaki xampp jest najlepszy pod acc maker gesior035pl1 i silnik tfs 0.3.5?? za pomoc dzi?ki z g?ry
 

ReDe

Active User
Joined
May 28, 2008
Messages
68
Reaction score
12
Odp: Jaki xampp?

Moim zdaniem wersja xamppa nie ma nic do rzeczy, tylko zainstalowane komponenty w nim maj? znaczenie wersja php itd.

Ja zawsze u?ywam tego :
 

konstantin

User
Joined
Nov 24, 2009
Messages
34
Reaction score
1
Odp: Jaki xampp?

Pytam bo kiedy? u?ywa?em najnowszego i wywala? b??dy acc makera nie da?o si? zainstalowa? zmieni?em na 1.6.6a czy jaki? taki i dzia?a?o, teraz mam silnik tfs 0.3.5 i acc gesior035pl1 i jak zrobie all to dzia?a,ale po jakim? czasie na higscores jak klikam w player?w to nie ka?dy si? otwiera wywala b??d:

Fatal error: Uncaught exception 'PDOException' with message 'SQLSTATE[42000]: Syntax error or access violation: 1064 You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near '' at line 1' in C:\xampp\htdocs\characters.php:366 Stack trace: #0 C:\xampp\htdocs\characters.php(366): PDO->query('SELECT * FROM p...') #1 C:\xampp\htdocs\index.php(148): include('C:\xampp\htdocs...') #2 {main} thrown in C:\xampp\htdocs\characters.php on line 366

i zastanawiam si? czy to nie od xamppa i dodam ?e na niekt?rych sie nieda wej?? a za jaki? czas da
 

sputerkarol

Advanced User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
479
Reaction score
29
Odp: Jaki xampp?

Nie u?ywaj jaki? g?wnianych 1.7.2 tylko ?ci?gnij sobie 1.6.6a. W 1.7.2 jest du?o problem?w np. przy zmienianiu z int na varchar etc.
Pozdrawiam,
Dattler.
 

bubu1233

New User
Joined
Jan 5, 2010
Messages
1
Reaction score
0
Odp: Jaki xampp?

Nie u?ywaj jaki? g?wnianych 1.7.2 tylko ?ci?gnij sobie 1.6.6a. W 1.7.2 jest du?o problem?w np. przy zmienianiu z int na varchar etc.
Pozdrawiam,
Dattler.

to gowno jeszcze gorsze niz te inne wogule mi nie dziala ten 1,6,6a. nie...

wogule jesli chodzi o xampp to mi nie dzialalo wczesniej tylko opcja mysql a w tym nic nie dziala :curse:
 
Status
Not open for further replies.
Top