What's new

Galeria Krzy?ka!

Status
Not open for further replies.

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Galeria Krzy?ka!

mapkajz.png
 

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
27
Odp: Galeria Krzy?ka!

Bardzo podoba mi si? ta twoja ostatnia mapka. Niestety niemam poj?cia oc to jest aczkolwiek podoba mi sie to co?. Napiszmi pw co to jest. Zajmujesz si? jakims powa?niejszym projektem ?
 

Frags

Mechaniczna pomara?cza
Joined
Jun 19, 2009
Messages
1,112
Reaction score
139
Odp: Galeria Krzy?ka!

Misiek, wi?ksze te mapy r?b, g?wno na tym mo?na zobaczy?. Fajne innowacje, ale ca?y czas jedno i to samo.
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Galeria Krzy?ka!

Niestety nie mam czasu na nic wi?kszego, bo mapperstwu po?wi?cam naprawd? ma?o czasu.
No i jestem troch? za s?aby na jakie? du?e prace xd.

Co? w ca?kiem innym typie:
prcm.png
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Galeria Krzy?ka!

Praca nie jest z?a , to mog? powiedzie?, ale brakuje mi tego czego? , co rzuca si? w oko.
Ci??ko mi jest twoj? prac? oceni? , poniewa? jest to tylko ma?y fragmencik.
Je?eli w przysz?o?ci podejmiesz si? wi?kszemu wysi?kowi z ch?ci? skomentuj? t? prac?.
PS.Tak jak u?ytkownik wy?ej napisa? , pomys?y masz fajne , gorzej z wielko?ci? prac.
Pozdrawiam Help3R
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Galeria Krzy?ka!

mapqa.png

@down.
Wiem, wiem.
Ale trudno, nast?pnym razem tego nie zrobi?.
 
Last edited:
  • Like
Reactions: One

evon

Advanced User
Joined
Jul 9, 2009
Messages
444
Reaction score
23
Odp: Galeria Krzy?ka!

Fuuu, ohydne! te bordery na g?rach s? ohydne ! Strasznie kiepsko ci posz?a ta mapa. Polecam nie robienie tych border?w nowych na ko?c?wkach g?ry kiepsko to wygl?da
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Galeria Krzy?ka!

Pewna osoba prosi?a mnie, abym zrobi? co? wi?kszego, prosze...
bezd.png
 

Edwand

Advanced User
Joined
Jul 16, 2010
Messages
260
Reaction score
28
Age
27
Odp: Galeria Krzy?ka!

Praca cieszy oko. Ale nie podobaj? mi si? ilo?ci k?pek trawy, to wygl?da jak jeden wielki spam. Nie podobaj? mi si? tak?e g?ry, sam ich kszta?t mnie odpycha.
Pozdrawiam!
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Galeria Krzy?ka!

Praca jest ?adna za du?o nawalone trawki , ale to nic.
Z wypowiedzi? u?ytkownika @UP o g?rach si? nie zgodz? , poniewa? wpad?e? na fajny pomys?.
Tylko jedno jest ?le wed?ug mnie w twojej pracy , s? to ro?linki bagienne(moim zdaniem wyst?puj? one zawsze w bagnach) , kt?re znajduj? si? na g?rach .
Praca fajna troch? b??d?w , ale przecie? zaczynasz mappowanie , tak wi?c nie b?d? ocenia? surowo 8.5/10 =)


PS.Bodaj?e w jednej g?rze brakuj? rogu , lecz nie mog? odnale?? =(
Jak by? m?g? zrobi? prac? na temat: Ukryta Wioska , my?l? ?e posz?o by Ci ca?kiem dobrze , ale to tylko moja propozycja.


Pozdrawiam ,
Help3R
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Galeria Krzy?ka!

Jako i? s? ?wi?ta i nie mam za bardzo czasu na mapping, to OD?WIE?AM!
 

YourMaker

Active User
Joined
Jul 10, 2010
Messages
139
Reaction score
15
Odp: Galeria Krzy?ka!

Noo, w ko?cu doczeka?em si? pracy wi?kszej ni? 20x20 w twoim wykonaniu! ;> Tak wi?c przjed?my do oceniania. G?ry ciekawie i ?adnie zrobione, jak zwykle podoba mi si? tw?j bordering, co do reszty hmm... za du?o k?pek trawy, chyba na ka?dym sqm jest jaka?, postaraj si? nast?pnym razem dawa? ich troszk? mniej, wtedy mapy b?d? bardziej przejrzyste. No, to tyle, czekam na kolejn? prac?.
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Galeria Krzy?ka!

Nie wierz?!
Zastanawiam si? czy Krzysieq si? nawr?ci?, znalaz? dziewczyn?, zwali? konia czy po prostu zm?drza?? Tak ci??ko jest zrobi? tak? prac?? Sko?cz z tworzeniem ma?ych g?wienek i zawy?aj sw?j poziom wraz z rozmiarem mapy.
Basta na s?odzenie, teraz czas na opieprzanie. Nie podobaj? mi si? g?ry, s? o tragicznych kszta?tach, totalne dno i pow?d do wstydu, dla takiego mappera jak Ty.
Wszystko nadrabiaj? k?pki traw, u?o?one s? przepi?knie, nie odczuwam, ?e za du?o.
Pozdrawiam!
 

xNordik

Advanced User
Joined
Dec 28, 2010
Messages
338
Reaction score
33
Age
24
Odp: Galeria Krzy?ka!

Sam nie wiedzia?em ?e na takich ma?ych prackach mo?e zmie?ci? si? tyle detali! Og?lnie zastrze?e? nie mam, bardzo fajne, masz wiele pomys??w. S?ysza?em ?e masz bardzo ma?o czasu na mapping, ale to tylko szczeg??. Pozdrawiam i oceniam na 9/10 - bo zawsze mog?o by? lepiej!
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Galeria Krzy?ka!

Dawno nic nie robi?em, wi?c skopiowa?em DHQ z rl i zrobi?em z niego podobny, lecz ca?kiem inny quest, zobaczcie sami co mi wysz?o:
31120267.png
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Galeria Krzy?ka!

W ostatniej pracy razi mnie brak realizmu. Gdzie? pod ziemi?, gdzie jest zimno i ?wiat?o nie dociera jest sobie komnata poro?ni?ta traw?. Ze s?up?w leci zielony p?yn, kt?ry po stykni?ciu si? z ziemi? paruje. Opr?cz tego jest dobrze, tyle, ?e za bardzo spamujesz k?pkami. Zr?b co? do grania a nie pod showoff.
 

jeztPolak

Active User
Joined
Oct 11, 2010
Messages
132
Reaction score
18
Odp: Galeria Krzy?ka!

Mo?e zdejmiecie mu ju? amatora, i przerzucicie go troszeczk? dalej?​
 

dorikolo

New User
Joined
Jan 7, 2011
Messages
7
Reaction score
1
Odp: Galeria Krzy?ka!

mi sie podoba pare obrazow a tak to niepasuje
ocena 5/10
 
Status
Not open for further replies.
Top