What's new

Crash servera przy logowaniu postaci. TFS

Status
Not open for further replies.

Master_Stefcio

Active User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
54
Reaction score
1
Siemano mam problem wymieniony w tytule, otoz blad ten lapie losowa postac i gdy ta postac probuje sie zalogowac to ots sie wylacza(postaje crash), uzywam silnika The Forgotten Server 0.3.3, Blad jest taki ze wyskakuje okno Wysylaj/Nie Wysylaj, w konsoli nie wyswietla sie numer bugu ani nic zwiazanego z tym poprostu ots sie wylacza.

Poprostu podsumowujac gdy gracz zlapie buga i probuje sie zalogowac to ots sie wylacza.

Ale inne postacie dzialaja normalnie.

Prosilby o szybka pomoc, bo ludzie grajacy na ots narzekaja i spamuja mi na gadu gadu. :/

Kolega ktoryu sie tym zajmuje powiedzial ze to moze byc zwiazane z tym ze postac posiada zbugowany item, ale nie umiem z tym poradzic, poniewaz nie dam rady tego ogarnac bo duzo itemow maja a itemy sa wymienione w numerach.

Jesli ktos by wiedzial albo widzial wczesniej temat o podobnym problemie prosilbym o podanie linka.

Za pomoc z gory dziekuje.
 

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: Crash servera przy logowaniu postaci. TFS

Pierwsze co mi si? nasuwa na my?l to skasowanie tego gracza ;)
Ale to rozwi?zanie tylko na kr?tk? met?.
Nie s?dz?, ?e serwer pada bo kto? ma itemek i si? zalogowa?. Bez u?ycia przedmiotu nic si? nie stanie, je?eli jest jaki? b??d to gracz dostanie debuga, a nie serwer (oczywi?cie nadal bez u?ywania).
Je?li to przez item to gracz go musi u?y?, dopiero serwer pada. Posprawdzaj ka?dy item, kt?ry ma co? w actions lub movements. Warto r?wnie? wgra? na nowo plik items.otb i items.xml
 

Master_Stefcio

Active User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
54
Reaction score
1
Odp: Crash servera przy logowaniu postaci. TFS

U mnie si? dziej takie co?: Grasz dostaje invita do gildi potem bierze leave z guildi i jak wchodzi na posta? to serwer si? wy??cza nie wiem czy to wian Acc czy to wina silnika a u?ywam NIcaw Acc najnowszego i najnowszego silnika TFS.
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Crash servera przy logowaniu postaci. TFS

Silnik jest zbugowany pewnie ;d
Szpera?e? w charach? Na jednym ots gm usun?? mi pacca to gdy exp dostawa?em craschowa?o serwer, a gdy da? zn?w to nie by?o ;d
Down
Nie mam poj?cia ;D
 
Last edited:

Master_Stefcio

Active User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
54
Reaction score
1
Odp: Crash servera przy logowaniu postaci. TFS

No w?a?nie u mnie jest tak samo usun? z gilldi to nie dzia?a posta? a dodam znowu to dzia?a a nie wiesz jak naprawi? tego buga bo ludzie nie mog? korzysta? z gildi?
 
Last edited:

Meferot

Advanced User
Joined
May 5, 2008
Messages
232
Reaction score
9
Age
32
Odp: Crash servera przy logowaniu postaci. TFS

Ludzie! Co Wy usuwacie? Lepiej nie grzebcie w bazie.
TFS 0.3.3: Uptime: 171h 4m
TFS 0.3.1: W pi?tek start serwera, do tej pory nie mia?em crasha, server save co 24h.

Jak wprowadzacie co? nowego to sprawd?cie najpierw.
 

Master_Stefcio

Active User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
54
Reaction score
1
Odp: Crash servera przy logowaniu postaci. TFS

ale mi nic nie zmieniali?my tu chodzi o Gildie jak z niej wychodzi wtedy serwer si? kraszuj?.
 

Platinium

Advanced User
Joined
Jul 31, 2008
Messages
196
Reaction score
4
Odp: Crash servera przy logowaniu postaci. TFS

Ja mam taki sam problem u siebie jak kto? wyjdzie z gildi i si? zaloguje to serwer si? kraszuje mo?e tylko trzeba zmieni? acc ale u mnie Gensiora acc co? nie dzia?a ;(
 
Status
Not open for further replies.
Top