What's new

10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

Status
Not open for further replies.

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Kolczyki, tatua?e, implanty, naci?cia, skaryfikacja, deformacje ko?ci i inne rzeczy, kt?rych z pewno?ci? nie chcia?aby ogl?da? wasza babcia - wszystko to zawieraj? na swoim ciele najbardziej zmodyfikowani fizycznie ludzie ?wiata. :cool:
10. Cz?owiek Leopard
Tom Leppard jest emerytowanym ?o?nierzem, mieszka w Szkocji we w?asnor?cznie zbudowanej chatce. Jego cia?o jest w 99.9 % wytatuowane tak, ?eby przypomina?o Leoparda, a z?by przepi?owane na k?y.
intro_koerperkult_leppard_g.jpg

9. Etienne Dumont
Etienne Dumont jest pokryty jaskrawymi tatua?ami, posiada tak?e silikonowe implanty pod sk?r?, kt?re daj? wygl?d rog?w, tunele o ?rednicy 10 cm w uszach oraz pleksiglasowe piercingi w nosie i pod doln? warg?.
etiennedumontod4.jpg

8. Rick Genest
W internecie nie ma o nim zbyt wielu informacji, ale chyba nic dziwnego. Rick zdecydowanie i tak zapadnie w pami?ci, gdy? wg mnie (i wg 90% internaut?w) jest posiadaczem najbardziej przera?aj?cego tatua?u g?owy na ?wiecie...
1220725041_0b51966ca1_m.jpg
rick-genest.jpg

7. Pani Ilustrowana
Julia Gnuse urodzi?a si? z chorob? zwan? porfiri?, kt?ra sprawia?a, ?e jej sk?ra pokrywa?a si? p?cherzykami, kt?re p?ka?y i tworzy?y blizny. W celu ich przykrycia zacz??a umieszcza? w tych miejscach tatua?e. Dzi? wida? efekty tych zabieg?w, w wyniku kt?rych sta?a si? najbardziej wytatuowan? kobiet? na ?wiecie.
1221589026_2c142abfb6_m.jpg

6. Elaine Davidson
Elaine Davidson posiada 2500 kolczyk?w, w tym 500 dooko?a genitali?w. Jest najbardziej zakolczykowan? osob? na ?wiecie. ??czna dodatkowa waga, kt?r? musi d?wiga? w zwi?zku ze swoj? obsesj? to oko?o 3 kg.
237565.jpg

5. Kala Kaiwi
Kala Kaiwi to cz?owiek bezpo?rednio z bran?y. Jego studio BM znajduje si? na Hawajach. Wydaje si? by? prawdziwym profesjonalist?. Mo?na mie? pewno??, ?e wszystko, co b?dzie pr?bowa? Ci zrobi?, wypr?bowa? ju? wcze?niej na sobie. W??cznie z samodzielnym podzia?em j?zyka. Kala ma 67 kolczyk?w oraz 75% jego cia?a jest pokryte tatua?ami.
kala_kaiwi.jpg

4. Unstoppable Pauly
Zdarza si?, ?e przydomek zobowi?zuje. On postawi? na rozci?ganie, zar?wno nozdrzy jak i uszu. Nie s? to jednak jego jedyne osi?gni?cia. Z imieniem 'niepowstrzymany' by?oby g?upio zrezygnowa? z modyfikacji po paru kolczykach. Ten facet w wieku 21 lat ma z pewno?ci? najwi?ksze nozdrza w ca?ym zachodnim ?wiecie plus ca?kiem spor? bateri? innych 'mods?w cia?a'; to blizny wyci?te na jego policzkach oraz czole, podzielony j?zyk, kopu?y silikonowe umieszczone pod sk?r? czo?a i wiele wi?cej.
pauly.jpg

3. The Lizardman
Os?awiony Lizardman - Cz?owiek Jaszczurka (prawdziwe nazwisko Eric Sprague), to tw?rca trendu podzia?u j?zyka. Niew?tpliwie przejdzie do historii r?wnie? jako niestrudzony showman, jako ?e daje wiele wyst?p?w, chwal?c si? swoimi nieprzeci?tnymi mo?liwo?ciami po?ykania r??nych rzeczy. Niemal ca?e jego cia?o jest pokryte zielonymi tatua?ami, z?by zosta?y wyszlifowane i zaostrzone, ma te? liczne silikonowe teflonowe implanty w g?owie.
lizardman.jpg

2. Lucky Diamond Rich
Bez zb?dnych s??w - ten kole? jest oficjalnie najbardziej wytatuowan? osob? na ?wiecie - podw?dzi? ten tytu? naszemu znajomemu Leppardowi w 2006 roku. Ma tatua?e wsz?dzie, w najdziwniejszych miejscach, w??czaj?c w to jego powieki, wn?trze uszu, a nawet na dzi?s?a. Oczywi?cie nawet pomimo tego, ?e jest dzie?em wysi?ku setek artyst?w tatua?u i ponad 1000 godzin b?lu, to jego praca nadal jest niezako?czona...
luckydiamondrichqy1.jpg

1. Stalking cat
Najdalej jednak posun?? si? Stalking Cat (Skradaj?cy si? Kot). Nie tylko zaostrzy? sobie z?by, wszczepi? w twarz silikon, formuj?c za jego pomoc? koci? mordk?, oczywi?cie z rozdwojon? g?rna warg?, ale i wszczepi? w?sy. Zdecydowa? si? te? uzbroi? w elektrycznie sterowany ogon. Wygl?da jak po??czenie i z filmu Pi?kna i Bestia...
Dave m?wi, ?e przechodzi? przez te operacje przez ostatnie 20 lat, poniewa? dorasta? wraz z rdzennym ameryka?skim plemieniem i jego wiara w ich zwyczaje doprowadzi?o go do zmiany siebie w totemiczne zwierz? - tygrysa.
Stalking.jpg

Stalking2.jpg


(za pomoc w zebraniu materia??w dzi?kuj? stronie , oraz nieocenionym .)
 
K

Krecioo

Guest
Odp: 10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

Powiem szczerze to trzeba mie? we ?bie co? nie tak ?eby do takiego stanu si? doprowadzi?. Ale co tam szacun dla nich :D

Najlepszy jest Unstoppable Pauly to serduszko w uchu :D
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: 10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

Ciekawy temat.


Tacy ludzie s? pe?ni kompleks?w. Szczerze im wsp??czuje, gdy? musz? zmienia? w?asne cia?o by czu? si? lepiej i zapomnie? o swojej osobowo?ci. Tak odbieram takich ludzi.


Nie ma w tym nic ?adnego. Zawsze mnie ciekawi dlaczego naprawd? ludzie si? oszpecaj? i pokazuj? innym to co z sob? zrobili, m?wi?c o tym z podziwem dla siebie.


Idealny materia? do straszenia ma?ych dzieci :)
 
Last edited:

D3ch4lol

Advanced User
Joined
Jul 23, 2008
Messages
209
Reaction score
30
Odp: 10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

Haha, nigdy nie widzia?em ich na rl'y.. xD
Bym nawet konta na tnecie nie odda? za takie "co?" :O
 

Pendzior140

Active User
Joined
Sep 23, 2008
Messages
113
Reaction score
6
Odp: 10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

No wow naprawde ci ludzie s? lekko stukni?ci :). Ten go?ciu z t? czach? na twarzy raczej nie dochodzi do ludzi zmodyfikowanych xD. To tylko tatua? xD ale jaki efektowny.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: 10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

Spodoba? mi si? tylko ten tatua? Ricka Genesta... Ale reszta? To wygl?da okropnie, a teraz s? m?odzi.
Wyobra?my sobie jak b?dzie wygl?da? taki Kala Kaiwi za 30 lat.
 

Oser

Advanced User
Joined
Jan 12, 2009
Messages
445
Reaction score
89
Odp: 10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

Ja powiem tak "Jak kto lubi" Jeden si? jara samochodami , drugi si? jara motorami a oni si? jaraj? tatua?ami , kolczykami , i innymi szokuj?cymi dla nasz rzeczami ; ) Interesuje mnie to w jak d?ugim okresie czasu robiono im te tatua?e. :cool:
 

ZaPy

Advanced User
Joined
May 25, 2008
Messages
385
Reaction score
25
Odp: 10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

Podoba mi si? ten ostatni. Beoska. Dlaczego nie umie?ci?a? s?awnego Cz?owieka Drzewo? Jest to niezwyk?y cz?owiek, kt?ry nawet przez to, ?e nie mo?e samodzielnie funkcjonowa?, dalej si? nie poddaje.

 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: 10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

Mi si? najbardziej spodoba? Unstoppable Pauly. Tylko co b?dzie z t? ca?? gromadk?, za jakie? 20 lat?
Nie rozumiem ludzi, kt?rzy si? tak zmieniaj?? Moim zdaniem po prostu nie szanuj? w?asnego cia?a...
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: 10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

Mi si? ?aden nie podoba. Okropne i ohydne. Jak mo?na sobie pozwoli? na takie niszczenie samego siebie. Co oni tak po ulicy chodz?? Zakupy robi?? Fuj. Przypomina mi to Star Trek a nie grupk? normalnych ludzi :rolleyes:
 

Beoska

Przeorysza Zakonu Noob?w
Joined
Nov 12, 2008
Messages
912
Reaction score
229
Age
33
Odp: 10 najbardziej "zmodyfikowanych" ludzi ?wiata.

Podoba mi si? ten ostatni. Beoska. Dlaczego nie umie?ci?a? s?awnego Cz?owieka Drzewo? Jest to niezwyk?y cz?owiek, kt?ry nawet przez to, ?e nie mo?e samodzielnie funkcjonowa?, dalej si? nie poddaje.
Bo nie modyfikowa? si? na zawo?anie i dla w?asnego widzimisi?, tylko dotkn??a go straszna choroba.
Ten temat to spis ludzi, kt?rzy sami wybrali los ludzi... ekscentrycznych. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top