What's new

[Misq011] mapping

Status
Not open for further replies.

misq011

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
212
Reaction score
17
Witam.
Bede tutaj umieszcza? ss swoich prac :D
Czasem mog? d?ugo nie dodawa?, za?e?y od czasu ;/
A o to 1 ss :p
misq1.jpg


2.
Jaka? skromna natura ;P
tibianet.jpg


Czekam na komentarze.
Pozdro ; )

Notka moderatorska:
przy zak?adaniu galerii trzeba doda? min. 3 zdj?cia, no i brak nawias?w w nazwie
 

Gumek AngelOts

Advanced User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
261
Reaction score
14
Odp: [Misq011] mapping

prace ?adne ale czego? w nich brakuje.
w podziemiach da?e? za du?o ma?ych kamieni i brakuje mi tych br?zowych kamyk?w je?li wiesz o co mi chodzi ;] i woda jaka? ma?o urozmaicona albo zbyt szeroka ;p
za to natura ?adna estetycznie poustawiane krzaczki i drzewka ?adnie nawet wyborderowana wida? robisz takie skupiska powinny one by? bli?ej siebie i pojedynczo poustawiane gdzieniegdzie krzaczki
Dla mnie ?adnie dam ci 8/10 ;]
 

misq011

Advanced User
Joined
May 17, 2008
Messages
212
Reaction score
17
Odp: [Misq011] mapping

REFRESH

Jakies ss : d
5ee1kw.png

.
287fbz4.jpg

komentowa? :D
/ a i sry w niektorych ss jest taka s?aba jako?? , poniewa? jest w z?ym formacie a nie mia?em czasu zmienia? ; )
 
Last edited:

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: [Misq011] mapping

Lol kto widzia? ?eby dawa? ognisko na ska?? xd w tym 3 ss. ?adnie mappujesz ale w tym 2 ss ja bym da? jeszcze jakie? drzewa kolorowe, jedna rada nie stawiaj np. budynk?w na ska?? tak jak to zrobi?e? w ostatniej pracy bo to brzydko troch? wygl?da albo jak na 3 ss wida? jak szara ska?a le?y na br?zowej ^^
PoZdro i Po?wicz Maksiu.
PS. zapomnia?em punktacji xD 8,5/10.
 
B

Blackq

Guest
Odp: [Misq011] mapping

Og?lnie rzecz bior?c prace nie najgorsze, troch? nie podoba mi si? to ?e na mapach le?? martwe cyklopy i porozrzucane puste potiony, prace ?adnie z detalowane no i wykonane z pomys?em. Og?lna ocena 8/10.
 

Anvar

Active User
Joined
Apr 5, 2010
Messages
74
Reaction score
7
Odp: [Misq011] mapping

Mi si? prace nie podobaj?. Mam inny gust.
1ss Nie lubi? takich ?cian podziemnych na 2 pi?tra, brzydko to wygl?da. Gdzieniegdzie mo?na tak zrobi?, ale nie idealnie nad ko?o dolnej. Troch? powywija? borderami i b?dzie lepiej.
2ss Ground bezsensownie pomieszany. Brzydko to wygl?da i psuje ca?? mapk?. Natura obok w porz?dku, ale mo?na czego? wi?cej doda?.
3ss Zbyt du?o nawalone tych cia? i butelek. Po bokach pusto, a na ?rodku nawalone ?mieci.
4ss Jako? jest takie wra?enie kwadratu, a wykonanie domku nie najlepsze.

Manewruj wi?cej borderami i nie mieszaj tylu rodzaj?w grounda w jednym miejscu. 4/10
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: [Misq011] mapping

1.Pierwsza praca jest o wiele lepsza od pozosta?ych chocia? za ma?o szczeg???w doda?e?.
2.Nie podoba mi si? Twoja druga praca, za ma?o urozmaicona, nie stawiaj tyle border?w w jednym miejscu. Zacznij dodawa? r??ne bordery w innych miejscach ni? w tym samym miejscu.
3.Cyklopy s? takie sobie - wida?, ?e nawi?za?e? troch? do klimatu RL Map, dlatego te puste backpacki.Wykonanie jest ?adne, ale za du?o tych cia? tam jest.
4.Pokoik ?adny jest, ale za ?cian? nie podobaj? mi si? te krzaki nad brzegiem stawu/jeziorka.Nie pasuj? tam wcale.

Za ca?okszta?t : 9/10
Za u?ytek : 7/10
Og?lnie : 8,5/10

Pozdrawiam.
 

Tricky1118

Active User
Joined
May 8, 2010
Messages
127
Reaction score
5
Odp: [Misq011] mapping

Skomentuj? tylko i wy??cznie zdj?cie nr 2 a mianowicie...
Co to s? po ?rodku te stalagmity? A te b?oto tak?e psuje wygl?d tej pracy, natura jest w porz?dku ale przez to ?e nie ma tam nic innego praca nie prezentuje si? najlepiej.
Moja ocena za to zdj?cie to 4/10.
 
Status
Not open for further replies.
Top