What's new

-Tibia 8.54 Netherworld!

Status
Not open for further replies.

PremiumMan

User
Joined
Jan 26, 2010
Messages
26
Reaction score
2
Netherworld.pl
Test serwer ju? 24 kwietnia!

PACC ZA FREE!!!
pergaminxddee.jpg

*Nazwa serwera : Netherworld
*Adres forum : netherworld.pl/forum/
*IP serwera : netherworld.pl
*Wersja klienta : 8.54 (W?asny)



*Czas online : 24/7
*Szybko?? hosta : 100mb/s


S? to obowi?zkowe pola, ale na naszym serwerze odczujecie
exprience kompletnie inaczej.
*Exp rate : 25
*Mlvl rate : 13
*Skill : 15
*Loot : 2



~Co nas wyr??nia?

- Ca?o?? znajduje si? na serwerze dedykowanym - pomie?ci kilkuset graczy bez ?adnych lag?w i disconnect?w!

- Nie musisz si? martwi? o swoj? ci??k? prac?, nasz ots b?dzie dost?pny przez wiele lat! Je?li si? spodoba, powstan? nast?pne serwery.

- Ca?a historia, mapy, questy, dialogi, dodatkowe czary s? przygotowane przez nas - koniec z nudnymi questami, kt?re powtarzaj? si? na wi?kszo?ci ots?w!

- Serwer jest tworzony przez graczy, dla graczy - wiemy czego od nas oczekujecie, znamy wszystkie problemy wyst?puj?ce na otsach, wiemy co zrobi?, aby wam si? dobrze gra?o. Serwer jest przygotowywany przez do?wiadczonych graczy z wieloletnim sta?em

- Robimy to, co lubimy, nie jest to wi?c stworzony ots aby przynosi? doch?d - spodziewaj si? cz?stych updat?w, event?w.

- Jeste?my otwarci na twoje propozycje - je?li tw?j pomys? b?dzie logiczny, realny do wykonania i spotka si? z aprobat? innych, mo?esz by? wsp??tw?rc? naszego otsa!

- Tibia, mimo, ?e jest star? gr?, wci?? ma wielu graczy. Niestety z czasem, nawet gdy gra wydaje si? wspania?a, mo?e by? jeszcze lepiej! Znajdziesz u nas system ulepszania ekwipunku, znany z innych mmorpg?w! Jest on dopracowany, wyst?puje kilka rodzaji kamieni do ulepszania, kt?re mimo swojej rzadko?ci, s? dost?pne z wszystkich "lepszych" potwor?w!

- U nas mo?esz sterowa? swoimi summonami! Wystarczy, ?e klikniesz prawym klawiszem na wybranym miejscu, a tw?j summon wykona twoje polecenie i b?dzie tam czeka?, p?ki nie otrzyma innego! Ponad to s? dost?pne inne, silniejsze summony dost?pne tylko na wy?szym lvlu - koniec z bezu?ytecznymi s?abymi summonami! Gdyby tego by?o ma?o, u nas twoje summony lvluj?! Zdobywaj? do?wiadczenie, staj? si? silniejsze.

- R??norodno?? potwor?w - koniec z monotonnym patrzeniem na te identycznie liczby zadawanych obra?e? podczas wielogodzinnej wyprawy! Potwory, w zale?no?ci od twojego szcz??cia, s? silniejsze lub s?absze a? do 30%, a w zale?no?ci od tego, do?wiadczenie kt?re daj?, jak i szansa na dobry drop, zmieniaj? si? wraz z nimi!

- Jak wiadomo, ka?dy wiele godzin sp?dza na treningu. Jeste? niecierpliwy? Jeste? ciekaw, ile czasu potrzebujesz na wbicie nast?pnego skilla? U nas sprawdzisz specjalnymi komendami czas, jaki potrzebujesz na wbicie konkretnego skilla, konkretnej ilo?ci skilli. To samo dotyczy poziom?w magii oraz do?wiadczenia. Sprawdzisz r?wnie?, o ile wi?cej masz ataku i obrony po awansie. Oczywi?cie opr?cz tego wyst?puje wiele miejsc treningowych - nie musisz si? ba?, ?e przyjdzie jaki? irytuj?cy grasz i zabije ci treningowe moby.

- Jak wiadomo, tibia to nie tylko trening i zdobywanie do?wiadczenia. To tak?e pvp! Je?li lubisz bi? si? z innymi graczami, nie musi to od razu oznacza? red skulla i utraty ekwipunku podczas ?mierci - u nas red skull pojawia si? dopiero po 10 fragu, a ban po 15. Grasz raczej dla relaksu, wolisz odpocz?? po ci??kim dniu ale nie przepadasz za pvp? Lepiej nie mog?e? trafi?! Jest u nas mo?liwo?? w??czenia "PVP Minimum" - mo?na je uruchomi? 2 tygodnie po zbiciu ostatniego fraga. Zaletami s?: 10-krotnie mniejsza utrata do?wiadczenia podczas ?mierci oraz brak utraty ekwipunku podczas ?mierci od innego gracza. Oczywi?cie wszystkiego mie? nie mo?na - wi??e si? to z 2-krotnie d?u?szym pz lockiem, red skull pojawia si? po trzecim fragu, a ka?dy pojedynczy frag zajmuje a? 36 godzin do zbicia.

- Pkowanie ci si? znudzi?o? Denerwuje ci? inna gildia? U nas mo?na wypowiada? wojny! Specjalnymi komendami mo?esz wyzwa? inn? gildi? do walki, kt?ra je?li zdeklaruje si? bra? w niej udzia?, uruchomi automatyczne statystyki - ostatnich 10 zab?jstw, najlepsi zab?jcy oraz najcz?stsze ofiary.

- M?czy ci? ci?g?e chodzenie do innych miast, gdy kto? zainteresowany kupnem lub sprzeda?? jak na z?o?? za ka?dym razem jest gdzie? indziej? Jest na to rada! Spacjalne komendy pozwalaj? automatycznie sprzedawa?/kupowa? itemy, kt?re znajduj? si? na kanale trade.

Lista jest wystarczaj?co d?uga, ale rzeczy, wyst?puj?ce na naszym serwerze mo?na tak wymienia? bez ko?ca! Nie czekaj - graj?c u nas nie b?dziesz ?a?owa? i nie b?dzie to stracony czas - czeka ci? wiele godzin dobrej zabawy i poznawania nowego ?wiata, jego historii!​



~Screen-Shots :​

miastoh.jpg


miasto1.jpg


miasto2.jpg



Za ma?o screen?w?
A wiesz dlaczego?
- Tajemnicze miejsca odkryjesz w?a?nie ty!




Podrawiamy i zapraszamy!
@ Ekipa Netherworld OTS
 

Korektorex

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
61
Reaction score
5
Odp: Netherworld!

Pewnie liczy? na du?? ilo?? graczy itp ? Nie liczcie bo nic z tego nie wyjdzie z p?atnym paccem ;]
 

pentos

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
66
Reaction score
0
Odp: Netherworld!

/up Za co? trzeba op?aci? dedyka ,je?eli jest free pacc to jest sms shop i wychodzi na to samo ,ale do tego ci kt?rzy wydaj? kup? kasy na smsy i itemy s? lepsi od pozosta?ych co jest nie fair. Tyle na ten temat.

Jestem tw?rc?,pomys?odawc? i administratorem tego servera i chcia?em napisa? ,?e testy najprawdopodobniej zaczn? si? dzisiaj wieczorem ,poniewa? ju? wszystko do nich przygotowujemy.
Server jest oparty na silniku Ronotsa.
Mapa ma 37mb i jest to w?asna mapa ,tworzona przez nas.
Server posiada wiele unikatowych skrypt?w typu ulepszanie item?w,wyborowo?ci item?w,dodatkowe ataki,nowe czary,potwory i du?o wi?cej.
Mog? zapewni? ,?e zrobimy wszystko aby gra?o si? wam jak najlepiej.

Pozdrawiam i zapraszam na server:)
 

Adposatnr

Active User
Joined
Jun 17, 2009
Messages
124
Reaction score
1
Odp: Netherworld!

mhmmm... cud mi?d i malina ;) zapisuje si? na testy ; o 11856168 - gg pisz jak beda testy :D
 

OTSiarz13

Advanced User
Joined
Sep 21, 2009
Messages
178
Reaction score
6
Odp: Netherworld!

?al !!! Exp x1 i M Lvl x1 Zall ! Skoro Skille sa x10 to mLvl x5 powinien byc. Loot x0 . Aha czyli nic nie loota . ?al OTS'a nie polecam -100000000000000000000000000/10. !:curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse:
 

pentos

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
66
Reaction score
0
Odp: Netherworld!

/up Pisze wyra?nie S? NOWE POTWORY,CZARY,LOOT KT?RY POWODUJE TAKIE ZMIANY ,?E CA?KIEM INACZEJ SI? EXPI.
Test server najprawdopodobniej b?dzie oko?o 21-22 mamy ma?y problem z stron?,ale my?l? ,?e nawet jak si? z tym nie uporamy to odpalimy:)
Pozdrawiam
 

Mikkolajek

Active User
Joined
Apr 9, 2010
Messages
78
Reaction score
11
Age
28
Odp: Netherworld!

?al !!! Exp x1 i M Lvl x1 Zall ! Skoro Skille sa x10 to mLvl x5 powinien byc. Loot x0 . Aha czyli nic nie loota . ?al OTS'a nie polecam -100000000000000000000000000/10. !:curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse::curse:


ehh kolejne dziecko...

S?uchaj nikt ci nie ka?e gra? na tym OTS'ie s? ludzie kt?rzy lubi? takie w?a?nie ots'y x1. Ja by? mo?e spr?buje swoich si? na tym ots ;]

Pozdrawiam
 

Szkal96

Advanced User
Joined
Jul 17, 2009
Messages
187
Reaction score
10
Odp: Netherworld!

Wracaj?c do tematu, OTs jest spokoi mnie szlag trafi jak przyjdzie mistrz dzieci ne?o i zacznie mnie "plizaci o itansy". Tak jestem jednym z admin?w. Zatem zapewniam, ?e b?d? siedzia? w depozycie i banowa? neo! Btw jestem skrypterem (s?owo ode mnie dla lansu na Tnecie).

Dzi?kuj? za uwag? i pozdrawiam,
Szaki.
 
Last edited:

down radek

User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
16
Reaction score
2
Odp: Netherworld!

Ohoho, wiedzia?em ?e ten serwer wystartuje, na pewno b?d? na testach i we w?a?ciwej grze bo jestem w 100% pewien co do zajebi**to?ci tego serwera. Admin to ?wietna osoba, pracowita, w?o?y?a kup? czasu w stworzenie tego serwera ale jestem przekonany ?e to nie by? czas stracony. Naprawd? polecam. Rainbow.
 

pentos

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
66
Reaction score
0
Netherworld.pl
Zapraszam,testy otwarte.

Zapraszam na testy!!
Naprawili?my ju? chyba najpowa?niejsze bugi:)

Notka moderatorska:
post pod postem, ?acze
 
Last edited by a moderator:

pentos

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
66
Reaction score
0
Odp: Netherworld!

W tym momencie exp jest 100x. poniewa? jest test ,a dosta?e? mniej expa poniewa? potwory r??ni? si? si??:)
Po testach exp b?dzie w granicach 5.
Zapraszam na TESTY!!
 

Poufny

Senior User
Joined
Jul 31, 2009
Messages
662
Reaction score
46
Age
31
Odp: Netherworld!

Szkoda mi was, a czemu?
Malo ososb zagra, niesety taka era... ;(A szkoda, bo mapa swietna! :) Mowie wam panowie, exp satge zaczynajac od X 350, i odrazu nabierzecie 'rozglosu' :)

Szczescia zycze!

//Na stronke moge sie zalogowac, do gry juz nie bardzo...(wasz klient)

//Foty z rona na stronie? jakies powiazanie istatnieje pomiedzy tymi dwoma OTS? :)
Normalnie, tak jakby OTS nie byl wlaczony... Moze dlatego ze na MC jade? Sprobuje bez... MAsz silnik RONA?!! BRAVO!!!!!! tez chce :(

Tozto istna kopia Rona ;*** Widze, ze OTS bedzie wdeche!! Ludzie wbijac, wszystko po Polsku!!! OTs cacy... mam nadzieje, ze jest cos dla rookstayerow..

Zrobcie drugi serw, z exp X100, sa najbardziej oplacalne, mozna to zauwazyc po toskani->ronots :p
 
Last edited:

pentos

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
66
Reaction score
0
Odp: Netherworld!

/up
To jest silnik ronotsa:)
Ofc mapa inna itp ,ale wsp??pracuj? z ronem,a screeny zosta?y bo wprowadzamy zmiany w stronie i nie ma jak teraz ich zmieni?.

Jaki problem z klientem??
Opisz go bo z tego co widz? to ludzie graj?.

/co do expa itp
Ja ten server robi? dla przyjemno?ci i dla graczy. nie dla kasy a graczy uda mi si? ?ci?gn??:)
 

down radek

User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
16
Reaction score
2
Odp: Netherworld!

Bump, grajcie ludziska, ?mia?o, to nic nie kosztuje :D
beztytuujnx.png
 
Last edited:

pentos

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
66
Reaction score
0
Odp: Netherworld!

Zapraszam na testy!!!

/Rook nie jest du?y obecnie,ale b?dziemy go systematycznie powi?ksza? teraz zajmujemy si? wyka?czaniem servera ,ale mo?liwe ?e jeszcze w tym tygodniu dodamy co? do rooka:)
Dodali?my npc questowego na rooku:]
A co do kopii ,jest to silnik ronotsa,lecz mapa itp s? w?asne:)

Pozdrawiam i zapraszam!!!
 

Szkal96

Advanced User
Joined
Jul 17, 2009
Messages
187
Reaction score
10
Odp: Netherworld!

Siemano ponownie. Dosz?o kilku nowych NPC:
- My?liwy (Na mainie dla niskich poziom?w)
- My?liwy (Na rooku dla rookstayer?w)
- Wampir (Wykonujemy kilka misji, aby mie? dost?p do specjalnej lokacji)

Narazie testy, ale jest okej. Zapraszam serdecznie! Tak nawiasem exp zale?y od si?y potwora (+10%/+0%/-10%... to jest losowe). Tak samo loot!
Pozrawiam,
Szaki.
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Netherworld!

taaa ots-y sa po to zeby sie bawic;] ale na takim expie to trzeba bedzie kilka tyg expic zeby wbic duzy lvl^^ noo pozdro ciekawe ile osob wbije;]
bo wg mnie ma?o... takie rate to szok^^
 

pentos

Active User
Joined
Jun 6, 2008
Messages
66
Reaction score
0
Odp: Netherworld!

Na realu DUUU?O WOLNIEJ si? expi i ludzie si? bawi?,poza tym zabawa mo?e by? an 40lvlu jak robisz zagadki,questy,odkrywasz nowe miejsca a nawet wojny ma?ymi lvlami s? ciekawe:) a exp 7 to wcale nie jest ma?o,poniewa? tu s? nowe potwory,czar i do tego jest to system ataku z tibi 7.6 i zmodyfikowany wi?c gra si? jak dawniej.
 

Zeksio

Senior User
Joined
May 28, 2009
Messages
590
Reaction score
10
Age
30
Odp: Netherworld!

taaaa... w sumie prawda;d ale nie widzia?em respow to nie powiem xDD :d zazwyczaj patrze na exp a nie na opis ze nowe czary itd xDD
ale z doswiadczenia wiem ze jak sa w?asne mapy i maly exp to h lvl beda szybko ;d wiec PEWNIE WBIJE i zobacze co tam bedzie;d
 
Status
Not open for further replies.
Top