What's new

[8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

Status
Not open for further replies.

szular

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
82
Reaction score
3
mam problem ... wszyscy gracze z ots op?rcz mnie mgoe sie po??czyc ze strona ots ... ja niestety nie moge ... nie wiem co moze byc tego powodem ... wszyscy m?wia ze strona fajna itp a mi wyskakuje blad ze nie mozna wczytac serwer mam 2 przegladarki mozile i internet exloprer ..


Bardzo prosze O Pomoc !!!


xxx.szularots.tnb.p

za xxx wstaw www
 

Shadow

Senior User
Joined
Jul 22, 2008
Messages
685
Reaction score
64
Odp: 8.31 Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

Odp: 8.31 Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

Je?li jest ona u Ciebie w xamppie/webservie to wystarczy ?e w przegl?darce wpiszesz

Pozdrawiam,
Shadow.
 

szular

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
82
Reaction score
3
Odp: 8.31 Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

Odp: 8.31 Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

wlasnie ktos inny ja zrobil ... znajomy zna sie na tym lepie to mi pomogl ale tez nie ma pojecia jak rozwiazac moj problem
...

Prosze o szybka pomoc
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: 8.31 Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

Odp: 8.31 Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

u ciebie na kompie robi? czy u siebie bo je?eli u siebie to mi si? zdaje ?e takie co? nie przejdzie
 

szular

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
82
Reaction score
3
Odp: [8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

:mad: omg kolejny noob post ... strony sie robi poto zeby inni na nia wchodzili i nie ma roznicy czy u siebie jest czy gdzies sie wchodzi ... stronka powinna cohdzic zawsze i wszedzie jak jest zrobiona ... w tym wypadku jest zrobiona ale wszedzie nie chodzi bo tylko ja nei moge na nia wejsc ...


Pro sze sensowne komentarze !
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

po 1 nie naskakuj na mnie
wlasnie ktos inny ja zrobil ... znajomy zna sie na tym lepie to mi pomogl ale tez nie ma pojecia jak rozwiazac moj problem

z tego wynika ze masz ots na kt?rym ma byc accmaker na stronie i ty si? nie znasz i dlatego pom?g? ci kolega....

a i wog?le to jest acc maker bo mi to wygl?da na zwyk?? stron?...a i naucz si? pisa? pl na ko?cu mo?e to jest tw?j b??d^^

@prosz? nie uznawanie tego posta za spam bo to".pl"jest mo?liwe u tego usera kt?ry wyzywa mnie od nooba a nawet nie wie kim jestem
 

szular

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
82
Reaction score
3
Odp: [8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

po
1. Nie powiedzialem ze jestes noobem tylko ze "noob post" bo byl zupelnie beznadziejny nie obraczajac usera
2. To nie ma byc stronka z acc makera bo acc jest na ots
3. Jak wiekszosc osob ktore sie zna na tworzeniu stron nie ma zielonego pojecia czego mi eni chodz owtorzyc strony
4. Kazdemu moze sie zdazyc nie skopiowac takiej jednej malej literki ...
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: [8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

a mo?esz da? ss tego co ci wy?wietla jak chcesz wej?? na strone mo?e to jako? pomo?e
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: 8.31 Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

Odp: 8.31 Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

Je?li jest ona u Ciebie w xamppie/webservie to wystarczy ?e w przegl?darce wpiszesz

Pozdrawiam,
Shadow.

Rozwi?za?e? problem, ale co? tu nikt nic nie rozumie...

Je?eli kolega tworzy? Ci acc makera, ale odpalasz go ty (na swoim kompie) to wchodzisz tylko przez ! Innego wyboru nie ma. Je?eli acc makera odpala i siebie kolega i ty nie mo?esz wej??, to nie wiem co jest.
 

szular

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
82
Reaction score
3
Odp: [8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

czytajcie dokladnie !
napisalem ze to nie jest acc maker tylko zwykla strona ots + forum inni normlanie wpisuja tylko adres i im chodzi a mi nie chce ...
 

szular

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
82
Reaction score
3
Odp: [8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

oto screen tak jak prosiles :)


hxxp://www.fotoszok.pl/albums/userpics/Blad_www.JPG

xx = tt
 

Matre

Nie b?dzie ciszy...
Joined
Sep 12, 2008
Messages
789
Reaction score
143
Odp: 8.31 Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

Odp: 8.31 Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

Rozwi?za?e? problem, ale co? tu nikt nic nie rozumie...
Je?eli kolega tworzy? Ci acc makera, ale odpalasz go ty (na swoim kompie) to wchodzisz tylko przez ! Innego wyboru nie ma. Je?eli acc makera odpala i siebie kolega i ty nie mo?esz wej??, to nie wiem co jest.

A Ty nie rozumiesz innych.
Tak w ogole to skad taki pomysl ze jak ktos ma u siebie acc makera to moze na stronke wejsc tylko przez localhosta? Sam to wymysliles?

I tak jak Szular pisze to nie jest acc maker tylko najzwyklejsza stronka! Na ktora kazdy moze wejsc oprocz niego... Tak jakby mial zablokowany ten serwis gdzies w zabezpieczeniach internetu.
 
Last edited:

szular

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
82
Reaction score
3
Odp: [8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

narazie jedyna osoba ktora zrozumia?a doklanie w czym jest blad ;d ;p ale co mi z myslenia jak ja dalej nie mgoe na stronke wejsc ... moze to cos jest wspolnego z ots ? nie mam pojecia =/ pierwszy raz sie z tym spotykam ...

Prosze o pomoc !
 

szular

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
82
Reaction score
3
Odp: [8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

~~ OD?WIE?AM ~~

jest mi to bardzo potrzebne dlatego prosze o szybka pomoc !
 

szular

Active User
Joined
Apr 23, 2008
Messages
82
Reaction score
3
Odp: [8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

zdenerwowalem sie i zrobilem formata ... i wszystko chodzi ... moze to bylo spowodowane przez jakiegos wirusa ze nie moglem wejsc na strone =)




TEMAT DO ZAMKNIECIA !
 

stefan1307

Active User
Joined
Feb 23, 2009
Messages
113
Reaction score
3
Odp: [8.31] Problem z polaczeniem sie ze strona OTS

A ja w?a?nie mam odwrotny problem, ja mog? wej?? na moja stronk? otsa a za to inny nie mog? wej??, mo?e wiecie jak to naprawi??:confused:
 
Status
Not open for further replies.
Top