Strona 3 z 16 PierwszyPierwszy 1234567813 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 45 z 237
Wątek: Bazyliszek
    Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 94
    Podziękował(a)
    0
    Podziękowań 0 w 0 postach

Domyślnie Odp: Bazyliszek

Po pierwsze : -Na screenie "1" :
    W backpack'u widać, że gość powinien mieć 5gp tymczasem Grafika 5gp jest ale pisze 0?? ^.^

Po drugie : -Wtedy nie istniał jeszcze LOTR (Władca pierścieni), więc z kąd nick Mati of the Rings? Nawet jeszcze jakby go ktoś wtedy wymyślił, ale taki zbieg okoliczności? Nie sądze....
    Mi się wydaje, że OTS 7.1 z mapką RL + dodanym naszym Bazyliszkiem ;*

Ale tak jak mit jak mit nieoznacza to, że mogę mieć rację :)
    Zawsze te 0,0001% szansy są, że to prawda :)
    Pozdrawiam.

Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez Alkestis Zobacz post
    Chciałbym Was zapytać, czy myślicie, że "Bazyliszek" i "Szyfr Beholderów" mogą być ze sobą powiązani ?
    Słyszałem taką historię, że Seromontis ongiś złamał ten właśnie szyfr i nagrodą za to był Winged Helmet. Tylko właśnie nie pamiętam czy miało to związek z Bazyliszkiem czy nie ;)
    Jeszcze jedna sprawa. Na test serverach dzieją się różne rzeczy. Pamiętam jak GM na rooku 'namieszał' ze Spike Swordem i jeden z graczy mógł się nim pocieszyć na teście. Jeżeli ktoś z Was ma kolegę Gamemastera nie mógłby go poprosić o tp do pomieszczenia z Bazyliszkiem? Albo chociaż o odpowiedzenie na pytanie. Prawda czy mit? :)
    Ah, wracając do Seromontisa. Zanim zdobył Winged Helmet przyszło my zmierzyć się z potworami, o których istnieniu żaden z nas nawet nie myślał. (Taki lekki offtop)
    - Następny co niewie jak się wypowiedzieć w tym temacie, to zmyśla ;p
    Ostatnio edytowane przez Areal ; 28-06-09 o 08:06

Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 202
    Podziękował(a)
    0

Odp: Bazyliszek

@up
    Powiedz mi gdzie masz te 5Gp na 1. Skreenie?

Mati of the Rings. Taki gracz istnieje na Real więc w czym problem?
    I nie wiem czy są otsy z dobrze dopracowaną mapą real. Ja tu widze każdy szczegół jak na real.
    -
    Cytat:
    Następny co niewie jak się wypowiedzieć w tym temacie, to zmyśla ;p
    Hahaha, czy ty człowieku patrzyłeś kiedyś na własne tematy w dziale "Mity i Legendy"? Jeżeli nie to popatrz jeszcze raz i pomyśl jak sie zbłaźniłeś robiąc te tematy...

Szukam w google więcej info, ale nic :[ Może następny Update coś przyniesie kto wie... Wypowiadajcie się troche!

Przybysz Awatar druid4
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 0
    Podziękował(a)
    0

ja bazyliszka zabiłem nie mam screena ale jak zatruje dedasz a zamiast deda jest posąg minosa nie wolno dać się dotknąć

Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 108
    Podziękował(a)
    0

intrygujący ten bazyliszek podobno wiele historii tibijskich było oparte na mitach
    i niestety każda z nich nie była rozwiązywalna więc napewno to kolejna głupia zagrywka cipsoftu do odkrywania zagadek

Delegat Awatar kakashininja
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 5
    Podziękował(a)
    1

Można by spróbować użyć kilofa dokładnie na miejscu tej żółtej kropki tylko na piętrze -7??^^ Może coś by to dało, a z tym kurczakiem też warto przynajmniej spróbować:P.
    I'm Avengar ^.^

Rzemieślnik Awatar Kryss014
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 6
    Podziękował(a)
    0

Pierwszy raz widzę tego Bazyliszka. No normalnie jak Harry Potter... Pytanie tylko - jak się do niego dostać? I czy jest bardzo silny? Heh, okaże się, że trza go będzie zabić Mexcaliburem... ;P

Zbanowany
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 202
    Podziękował(a)
    0

Odp: Bazyliszek

Proszę o zamknięcie tematu, ponieważ zaczyna powstawac spam typu "Ja zabilem bazyliszka ale nie mam skrina jak bende mial to pokaze" lub posty typu jak pan up. Napisałem że to nie monster to w czym problem? A więc zamknijcie temat jeżeli oczywiście można.

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

To teraz czas na mnie. To jest mój pierwszy post więc przy okazji witam wszystkich.

Ja przeszedłem się dziś po kopalniach kazo (poziom -6) w poszukiwaniu jakiejś dziury do zejścia niżej. Niestety nic nie znalazłem. Na poziom -7 jest wejście tylko w kilku miejscach i jest to mała zamknięta jaskinia w kształcie elipsy.

Póki co nic nie znalazłem, ale będę szukał dalej.

P.S.
    Cytat:
    Cytat Zamieszczone przez tibia-wiki.net
    Sam Bazyliszek kojarzy się najczęściej z Basilisk Quest'em, na temat którego powstało już wiele legend. Niektórzy twierdzą, że ów quest jest jedynie żartem, by ludzie mieli się nad czym zastanawiać, inni, że kiedyś zadanie było wykonalne, ale z którymś z kolei update'em stało się to niemożliwe (Zejście do pomieszczenia z Bazyliszkiem przestało działać, co można łatwo udowodnić rzucając na nie jakiś przedmiot, który jak się okazuje, nie spada na dół lecz pozostaje na powierzchni. Nie można jednak wykluczyć powstania jakiegoś innego wejścia do tego miejsca). Jeszcze inni natomiast upierają się, że wciąż gdzieś w świecie Tibii kryją się wskazówki dotyczące tajemniczego potwora i próbują się do niego dostać. Nagrodą bowiem jest możliwość wejścia do skarbca w Kazordoon, skrywającego najrzadsze przedmioty z gry. Być może nigdy nie dowiemy się jaka jest prawda.
    być może trzeba użyć kilofu, łopaty, albo czegoś innego (może trzeba ropnąć bazyliszka) ;D

P.P.S.: Mapa Tibia Earth jest nieaktualna. porównajcie sobie między innymi tereny orc fortress, podziemia mt sternum i poh z ich obrazami na mapie

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

[I]
    Moim Zdaniem Trzeba to zrobić razem(działać Razem).
    Ja Gram Na Guardii mój Nick to (Ay Corbeil)

Kto Gra Na świecie Guardia ,dodajcie mnie do V.I.P i piszcie zrobimy to RAZEM!!
    Jak On pisze "You may not attack this person" to może napisać o niego "Yes" I się z nim bijemy
    :p
    [/I
    Ostatnio edytowane przez krzysio12 ; 02-07-09 o 13:07

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

problem w tym, że do niego nie da się dostać. Na razie kombinujmy jak tam wejść, a potem jak się z nim przywitać. Po pierwsze, ustaliłem, że miejscem, z którego jest najbliżej do bazyliszka jest więzienie w kazo (tam gdzie są minosy, berserki itp). Więzienie znajduje się na poziomie -7 (czyli tylko 1 poziom nad bazyliszkiem). Po drugie, zauważyłem, że miejsce, w którym znajduje się bazyliszek jest pod lawą (ok. 20-30 m) od wschodniego brzegu więzienia, czyli powinniśmy przekopać kilofem wschodnią część więzienia w kazo, bo jest to praktycznie jedyna możliwa droga.

Piszcie co o tym myślicie

Przodownik Awatar Jimmer
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 229
    Podziękował(a)
    0

Dlaczego wy we wszystkim szukacie sensu?

W jakim celu cipy zrobiły tego intrygującego npc? CipSoft zrobił bazyliszka, żebyście się zastanawiali, jak się do niego dostać? Kim on jest? Czy jest częścią jakiegoś questa?

Zależy im na tym, aby pojawiały się legendy, spekulacje etc a tak naprawdę to to nie ma najmniejszego sensu. Może w następnych update'ach się coś zmieni, ale teraz jest to tylko legenda, nic więcej.

Pozdro
    Jim
    [CENTER]

Przybysz
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 2
    Podziękował(a)
    0

Popieram Pana wyżej. To właśnie takie rzeczy tworza klimat!
    Legendy
    Zagadki
    Mity
    To właśnie tworzy tę resztkę klimatu Tibii jaka została po dawnych czasach.
    Są to normalne rzeczy w grach typu RPG jaką również jest Tibia.(MMORPG)

Przybysz
    Reputacja:
    Podziękował(a)
    0

co nie zmienia faktu, że moim zdaniem powinniśmy dalej szukać rozwiązania. A nuż komuś się uda :)

Czeladnik Awatar Hitmanek54
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 4
    Podziękował(a)
    0

A mi się wydaje że Bazyliszek ma powiązanie z Mino Magiem na rooku . Wydaje mi się że gdy pierwszy gracz ubił Mino Maga na Rooku , ten prze śmiercią stworzył Bazyliszka , który uciekł na maina przez tunel który został zasypany po jego przejściu i dano tam questy . Bazyliszek posiada najważniejeszcze informacje związane z przejściem questa na rooku z SS . To jest moja teoria i uważam że ma swoje ręce i nogi :D Co wy na to ? A skąd możecie wiedzieć że nie ma poziomu -9 Nikt tam nie doszedł ale CipSoft ukrywa jeszcze wiele tajemnic i na poziomie -9 może być wejście do Bazyliszka tylko trzeba go poszukać .

Gdy wbiję wyższy lvl na real tak ok.45 to zacznę poszukiwania komnaty Bazyliszka i rozwiąże tą tajemnice . Oczywiście może mi ktoś pomóc :D
    Byłem... Jestem... Będę...

Skryba Awatar GregoRex
    Reputacja:
    Punkty reputacji: 361
    Podziękował(a)
    0

Nie pamiętacie ostatniej legendy o snake'ach CipSoftu? Może, to ma jakiś związek z Bazyliszkiem. Może da się go zabić lustrem albo zarżnąć go obsidian knifem. Nie wiadomo, ale można próbować. Skoro żyje pod skarbcem, to może wypadnie z niego klejnot, bo w opowieści CipSoftu było, że z węży wypadały klejnoty. Co Wy na to? :P
    Pozdrawiam,
    GregoRex.

Informacje o wątku

Użytkownicy przeglądający ten wątek

Aktualnie 1 użytkownik(ów) przegląda ten wątek. (0 zarejestrowany(ch) oraz 1 gości)

Uprawnienia umieszczania postów