What's new

Skillowanie no-pvpe ! Pytanie !

Status
Not open for further replies.

Marozii

Active User
Joined
Apr 30, 2010
Messages
81
Reaction score
8
Witam

mam pytanie dlatego ze 1x zaczynam z kolegami Grac na pvpe i nie wyobra?am sobie skillowania Palkiem :( Mo?e kto? powiedzie? gdzie z czym skillowac itp ? ; d szuka?em tematu Lecz ka?dy by? nie wyrazi?cie opisany :p

Notka moderatorska:
Precyzuj dok?adnie. Raz piszesz, ?e pvp-e, a innym razem, ?e non
 

arkadzik94

Advanced User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
272
Reaction score
25
Age
29
Odp: Skillowanie no-pvpe ! Pytanie !

Do 20 dista ze spear?w na trollach.Nast?pnie przejdz na rotworym i zaopatrz s? w kamieni. Radz? ci na rotach do 50/40. Poexpic do 20 lvla, kupi? eq i p?jsc na slimy
Oczywiscie kamienie
 

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Skillowanie no-pvpe ! Pytanie !

Jest fajna miejsc?wka, tylko nie wiem gdzie. Takie zag??bienie w skale, prowadzisz tam monka i stawiasz solidera, aby sta? w przej?ciu. Bije cie solider, a ty bijesz monka. Ciekawe rozwi?zanie i to w?a?nie tam paladyni zazwyczaj skilluj?. Na ni?szych poziomach to dok?adnie tak jak kolega wy?ej napisa?.
 

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Odp: Skillowanie no-pvpe ! Pytanie !

Jest fajna miejsc?wka, tylko nie wiem gdzie. Takie zag??bienie w skale, prowadzisz tam monka i stawiasz solidera, aby sta? w przej?ciu. Bije cie solider, a ty bijesz monka. Ciekawe rozwi?zanie i to w?a?nie tam paladyni zazwyczaj skilluj?. Na ni?szych poziomach to dok?adnie tak jak kolega wy?ej napisa?.
Wida?, ?e nigdy nie gra?e? na non-pvp i si? wypowiadasz. Tw?j summon / lub kolegi nie mo?e Ci? bi? ani ?adnego innego gracza.
Btw. Polecam skilowanie na slimach z kamieniami, szybko, efektywnie wchodzi wiem to z w?asnego do?wiadczenia.

Notka moderatorska:
On nie pyta o NON PVP, tylko o ENFORCED
 
Last edited by a moderator:

mertv

meretve
Joined
Sep 18, 2009
Messages
834
Reaction score
99
Odp: Skillowanie no-pvpe ! Pytanie !

Wida?, ?e nigdy nie gra?e? na non-pvp i si? wypowiadasz. Tw?j summon / lub kolegi nie mo?e Ci? bi? ani ?adnego innego gracza.
Btw. Polecam skilowanie na slimach z kamieniami, szybko, efektywnie wchodzi wiem to z w?asnego do?wiadczenia.
Czy ja m?wi? o zsummowanym monku? Jest takie miejsce, tylko nie wiem gdzie. Nie trzeba go summonowa?, jest to zwyk?y monster wi?c nie wprowadzaj autora tematu w b??d.
@top
?eby nie by?o, ?e spam. Na pocz?tku trolle, p??niej rotwormy/minotaury, p??niej przerzucasz si? na slimy (gdy kupisz przyzwoite eq) i na ko?cu tak jak m?wi?em.
 

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Odp: Skillowanie no-pvpe ! Pytanie !

Czy ja m?wi? o zsummowanym monku? Jest takie miejsce, tylko nie wiem gdzie. Nie trzeba go summonowa?, jest to zwyk?y monster wi?c nie wprowadzaj autora tematu w b??d.
@top
?eby nie by?o, ?e spam. Na pocz?tku trolle, p??niej rotwormy/minotaury, p??niej przerzucasz si? na slimy (gdy kupisz przyzwoite eq) i na ko?cu tak jak m?wi?em.



Nawet jak to by nie by? ?aden summon, wiadomo ?e monk zabije dwarfa, aby dosta? si? do gracza.

Btw. Skillowanie takie jak poda? kolega wy?ej, ma?o efektowne gdy? bije ci? jeden potw?r, monk mo?e zadawa? spore obra?enia.
 
Status
Not open for further replies.
Top