What's new

Problem z Vist?

Status
Not open for further replies.

Kaja74

New User
Joined
May 5, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Witam mam ogromnego do?a, poniewa? zepsu? mi si? komputer stacjonarny kt?ry chodzi? na windows XP(obecnie w naprawie). Ju? od d?u?szego czasu nosi?am si? z zamiarem kupna laptopa, moja kole?anka mi doradzi?a, ?e mam kupi? sobie z vist? i tak te? zrobi?am. Ale na tej vista to ja si? nie znam i by pozna? te oprogramowanie troch? lepiej ko?ysta?am z pomocy(F1), jednak ,nie wiem co si? sta?o poniewa? od dw?ch dni nie dzia?a mi Pomoc czy to w??czam klawisz F1 czy te? wchodz? do menu i uruchamiam "Pomoc i obs?uga techniczna" ,ni w z?b nie dzia?a. Zastanawiam si? co jest grane?:confused:
Mam jeszcze inne problemy z t? vist? ale na razie prosz? o pomoc z tym nieszcz?snym F1 - czyli Pomoc? oprogramowania. :(


/Z?y dzia?, przenosze.
 
Last edited by a moderator:

Opi Fex

User
Joined
May 5, 2009
Messages
15
Reaction score
1
Odp: Problem z Vist?

Pewnie Ci si? vista wysypa?a. Najlepiej zrobisz jak zainstalujesz sobie XP na lape bo z vist? sa same problemy.
 

Kaja74

New User
Joined
May 5, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Problem z Vist?

Sory ,ale jak ju? kupi?am z vist? to nie po to by zaraz po paru problemach z niej rezygnowa? mo?e mi kto? co? innego doradzi ni? zmian? oprogramowania
 

*Javimax*

Advanced User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
414
Reaction score
43
Odp: Problem z Vist?

Wi?c ja pomog? w naj?atwiejszy spos?b jaki mo?e by? klikasz na Start a nast?pnie masz pomoc pod Panelem sterowania Drukarkami itd bym ci zrobi? SS ale mam Windows 7 ale one s? podobne do siebie a F1 olej kole?anka wprowadzi?a ci? w b??d Vista to pora?ka :down:.

Pozdrawiam Javimax
 

Kaja74

New User
Joined
May 5, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Problem z Vist?

Dzi?ki za szczere ch?ci, jednak ju? dawno sprawdza?am pod panelem sterowania i nic, klapa nie w??cza si?. :huh:Ja te? si? rozczarowa?am, jednak nie za bardzo mnie sta? by teraz zn?w wyskakiwa? z kasy na nowego windowsa. Wi?c jaki? czas musz? m?czy? si? z vist?.;)
 

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
Odp: Problem z Vist?

Dzi?ki za szczere ch?ci, jednak ju? dawno sprawdza?am pod panelem sterowania i nic, klapa nie w??cza si?. :huh:Ja te? si? rozczarowa?am, jednak nie za bardzo mnie sta? by teraz zn?w wyskakiwa? z kasy na nowego windowsa. Wi?c jaki? czas musz? m?czy? si? z vist?.;)

Nie lepiej linux debian albo ubuntu? Darmowe i skuteczniejsze ni? te wasze visty..
 

Kaja74

New User
Joined
May 5, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Problem z Vist?

Mo?e i lepiej, jednak ja mam teraz inny problem i bardzo prosz? o pomoc z tym nieszcz?snym F1, mo?e ju? kto? mia? taki przypadek i uda?o mu si? co? sensownego wymy?li?, oczywi?cie poza zmian? oprogramowania.:p
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Odp: Problem z Vist?

#Pho ~
po co ma zmienia? system na bardziej zaawansowany je?li on z jednym si? jeszcze nie zapozna? ,oczywi?cie ty by? wybra? kt?ry? z tych ,ale on ma mo?liwo?? na skorzystania z Visty wi?c chce j? pozna? . Temat dotyczy problem?w systemowych,a nie wybrania systemu operacyjnego
Co do pomocy w Vi?cie
Pierwszy raz s?ysz? takie co? ,ale w?tpie aby Vista ci tak szybko pad?a. Skorzystaj z dost?pnych poradnik?w na internecie b?dzie ci o wiele ?atwiej i jest przet?umaczone to na "nas" j?zyk xD
 

Yumaki Zao

Advanced User
Joined
Apr 20, 2009
Messages
236
Reaction score
7
Odp: Problem z Vist?

Wi?c ja pomog? w naj?atwiejszy spos?b jaki mo?e by? klikasz na Start a nast?pnie masz pomoc pod Panelem sterowania Drukarkami itd bym ci zrobi? SS ale mam Windows 7 ale one s? podobne do siebie a F1 olej kole?anka wprowadzi?a ci? w b??d Vista to pora?ka :down:.
Pozdrawiam Javimax


hahah zapewne z Vist? s?ysza?e? od koleg?f a oni od innych koleg?f tak?? to powiem Ci ?e zle s?yszysz :)Vista lepsza od Xp'a kwestja dobrego zainstalowania :) (oczywi?cie jak kupic kompa kt?ry ma odrazu Viste !!)(chodzi mi ?e na p?ycie)

Gdzie kupi?a? tego kompa?? jako? spr?buje pom?c ^^
 

karol98

Advanced User
Joined
Jun 26, 2008
Messages
294
Reaction score
29
Odp: Problem z Vist?

Yumaki Zao said:
hahah zapewne z Vist? s?ysza?e? od koleg?f a oni od innych koleg?f tak?? to powiem Ci ?e zle s?yszysz :)Vista lepsza od Xp'a kwestja dobrego zainstalowania :) (oczywi?cie jak kupic kompa kt?ry ma odrazu Viste !!)(chodzi mi ?e na p?ycie)
Gdzie kupi?a? tego kompa?? jako? spr?buje pom?c ^^
tak tak...ciekawe kto ci powiedzia? to?Zainstaluj sobie xp i viste i por?wnaj!Pierwsza rzecz kt?r? mo?na zauwa?y? to czas uruchamiania komputera.
Ps.Zainwestuj w s?ownik.

#temat
A mo?e by odda? do sklepu ,?e nie dzia?a "pomoc" :huh:
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Odp: Problem z Vist?

hahah zapewne z Vist? s?ysza?e? od koleg?f a oni od innych koleg?f tak?? to powiem Ci ?e zle s?yszysz :)Vista lepsza od Xp'a kwestja dobrego zainstalowania :) (oczywi?cie jak kupic kompa kt?ry ma odrazu Viste !!)(chodzi mi ?e na p?ycie)
Gdzie kupi?a? tego kompa?? jako? spr?buje pom?c ^^
Pan si? urwa? z ksi??yca ? Vista tak jak to si? wypowiedzia?a sama korporacja jest pora?k? ,jak dot?d jednym z gorszych system?w nie na nasze czasy oczywi?cie ma kilka przydatnych funkcji ,ale te najbardziej przydatne s? poblokowane to raz ,a dwa jak na standardy laptop?w mija si? z CELEM!

#Karol
W sklepie ci? wy?miej?:p
 

Phoenix332

Senior User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
638
Reaction score
44
Age
30
Odp: Problem z Vist?

Pan si? urwa? z ksi??yca ? Vista tak jak to si? wypowiedzia?a sama korporacja jest pora?k? ,jak dot?d jednym z gorszych system?w nie na nasze czasy oczywi?cie ma kilka przydatnych funkcji ,ale te najbardziej przydatne s? poblokowane to raz ,a dwa jak na standardy laptop?w mija si? z CELEM!
#Karol
W sklepie ci? wy?miej?:p

Zesraj?, a nie wy?miej?... Nie maj? co robi? tylko si? ?mia?, id? si? jebnij w ?eb i pomy?l co piszesz...

#Topic

Pytaj na forach komputerowych, albo do serwisu proste.
 

*Javimax*

Advanced User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
414
Reaction score
43
Odp: Problem z Vist?

@Phoenix322
Nie wiem czemu od razu si? rzucasz z przekle?stwami do innych u?ytkownik?w jak w og?le racji nie masz.

@Kaja74
A jak naciskasz pod panelem sterowania na pomoc do czy wyskakuje ci jaki? b??d czy wszystko milczy ??

Ja teraz u?ywam Windows 7 RC1 i jestem bardzo zadowolony moge powiedziec ?e jest lepszy od xp a po za tym nie odchod?my od tematu.

Pozdrawiam Javimax
 

Lorix

Senior User
Joined
Apr 13, 2008
Messages
750
Reaction score
20
Odp: Problem z Vist?

#pho~
Wyobra? sobie przychodzi ci do domu ch?opiec z zadaniem domowym kt?re mu napisa?e? i m?wi ci ?e kawa?ek kartki si? oderwa? . Piszesz mu wtedy na nowo?
Cz?owieku ludzie nie maj? co robi? tylko naprawia? takie g?wna i bardziewia ,kt?re znajduj? si? na necie . Na drugi raz nie radz? takim tonem ,nie radze

#Up
pod wieloma wzgl?dami jeszcze nie jest a? tak dopracowany jak xp ,narazie nie powinni?my podejmowa? ?adnych g?upich decyzji co do w?a?nie por?wnywaniu tych dw?ch system?w
 

Kaja74

New User
Joined
May 5, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Problem z Vist?

@Phoenix322
Nie wiem czemu od razu si? rzucasz z przekle?stwami do innych u?ytkownik?w jak w og?le racji nie masz.
@Kaja74
A jak naciskasz pod panelem sterowania na pomoc do czy wyskakuje ci jaki? b??d czy wszystko milczy ??
Ja teraz u?ywam Windows 7 RC1 i jestem bardzo zadowolony moge powiedziec ?e jest lepszy od xp a po za tym nie odchod?my od tematu.
Pozdrawiam Javimax
Wszystko milczy jak naciskam na klawisz nie dzia?a, tak jak by by? uszkodzony, ale uszkodzony nie jest poniewa? jak w??cz? internet np. mozilla i naciskam F1 to dzia?a ta nieszcz?sna pomoc np. mozzili. Jednak jak chc? w??czy? tylko program F1 lub w "STARcie" "Pomoc i obs?uga techniczna" to milczy jak zakl?ty, sory ale zg?upie? idzie. Pierwszy raz widzia?am co? takiego, pewnie to b?dzie jaki? ?mieszny drobiazg, ale niestety dla mnie za trudny do rozgryzienia;), jednak ci?gle si? na tym zastanawiam, co to mo?e by?. Dzi?kuj? wszystkim kt?rzy szczerze chc? mi pom?c, i serdecznie pozdrawiam.
 

Kondzio958

Advanced User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
421
Reaction score
20
Odp: Problem z Vist?

Ej sorki ale z Vist? nie s? same problemy poniewa? ja j? mam do robienia stron internetowych przez HTML do tworzenia graffiki itd jest super Vista i nie zmieni? bym jej na XP a co do tego F1 po prostu tak zwane hoty ci siad?y w kompie i ju? bardzo ?atwo to naprawi? serio najlepiej b?dzie jak wejdziesz w google i napiszesz takie co? "poradnik jak przywruci? hot'kej w Vista" i juz
 

szubi8

New User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Problem z Vist?

Spr?buj zrobi? formata... o ile nie masz ?adnych wa?nych danych na kompie lub sprobuj w regedit... i tam w rejestrze sam za bardzo w tym nie siedze ale poszukaj na google xDD
 

*Javimax*

Advanced User
Joined
Nov 18, 2008
Messages
414
Reaction score
43
Odp: Problem z Vist?

@up
Strasznie pani pomogli?cie jak w google tego nawet nie ma. Po za tym ona nie umie robi? format?w i takich bzdur.
 
Status
Not open for further replies.
Top