What's new

[Shirk] Moje prace

Status
Not open for further replies.

Shirk

New User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Witam!
No wi?c...Jestem pocz?tkuj?cym mapperem
Oceniajcie i komentujcie
16jr8so.jpg

2yw790w.jpg

13zdcv9.jpg

k54t95.jpg

Co robi? ?le? :hah: Na pewno to poprawie
 

Shito

Advanced User
Joined
Mar 25, 2010
Messages
158
Reaction score
13
Odp: [Shirk] Moje prace

Wi?c tak, Na pocz?tek poczytaj dok?adnie Poradniki...Je?eli jeste? pocz?tkuj?cym mapperem to zr?b co? ?atwiejszego, A nie od razu Co? tak wielkiego.Wybierz sobie jaki? Cel i na nim si? skup np. Podziemia rotworm?w. Drzewa itd. s? nie ?adnie u?o?one.Nie ma tam ?adnych ?cie?ek. Z tego co widzia?em jest ma?o krzew?w a za du?o drzewlol
 

cowboy123

User
Joined
Mar 29, 2010
Messages
22
Reaction score
0
Odp: [Shirk] Moje prace

jedyne do czego mog? sie przyczepi? i co razi w oczy to brak detali zw?aszcza trawy... Razi tak?e zbyt du?a liczba drzew i zbyt ma?o krzew?w, kamyczk?w i kwiat?w.

Blackq said:
Tak wi?c najpierw troch? teorii, tworzy? r??nego typu natur?, lasy musimy pami?ta? aby dawa? wi?cej krzak?w ni? samych drzew, mniej wi?cej 70% krzaki, 30% drzewa.

Pozdrawiam i ?ycz? powodzenia z nowymi mapkami lol
 

klonX

Advanced User
Joined
Oct 8, 2008
Messages
207
Reaction score
13
Age
113
Odp: [Shirk] Moje prace

-Nie jestem pewnien czy lilie przetrwa?y by w bagnie (mog?e? da? jakie? ro?liny z bagiennego klimatu).
-W budynku jest pe?no kamieni a na zewn?trz strasznie pusto :p( K?pki trawy !
-Bagna nie r?b jako jedno wielki zbiornik tylko jako kilka ma?ych ew. po??czonych jakim? cienkim przej?ciem.
+Plus za to ?e kombinowa?e? z tymi borderami na 2 screenie
-Wy??cz autoborder ;)
 

Shirk

New User
Joined
Feb 26, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: [Shirk] Moje prace

@UP :) Auto border jest u mnie wy??czony! BO mapka auto borderem nie dor?wna mapce bez auto.
@Topic
Oto moje nowe prace :)
160ppmw.jpg

nq8ew3.jpg

aa9hf4.jpg

Czekam na opinie :)
Pozdro Shirk
 
Joined
Apr 2, 2010
Messages
35
Reaction score
0
Odp: [Shirk] Moje prace

Wi?c tak.. Tu ju? lepiej... ale na 2 screenie te +1 to ma troch? za ma?o miejsca. Dor?b wi?cej tych przestrzeni. A i wn?trza g?r urozmaici?by? jak?? law? czy jak?? tam jaskinie walnij.
 

Ralaa

Advanced User
Joined
Mar 6, 2010
Messages
185
Reaction score
26
Odp: [Shirk] Moje prace

Bez pomys?u, bez sk?adu, bez ?adu, bez ?adnej harmonii w tych pracach. Zapieprzasz t? myszk? byle gdzie, byle ?eby zape?ni? pusty teren, prawie zero krzaczk?w, pami?taj, krzaczk?w powinno by? jako? 2x wi?cej, ni? drzew. Widzia?e? kiedy? stalagmity na trawie :O
Naci?nij Q w swoim RME, to wy??czy Ci to pieprzone shade. Niby bawisz si? troch? borderami w Raw, ale i tak wygl?daj? jak kaka demona. Te bagna - do?? ?a?osne, zero trawki, zero krzaczk?w, beznadziejna praca. Og??em Tw?j mapping jest przera?aj?cy i bardzo s?aby, kuleje, ?e tak powiem.

2-/10
Nie przejmuj si? takimi komentarzami, a w sumie powiniene? te rady przyj?? do serca i pos?ucha? si? lepszej osoby od Ciebie.:D
 
Status
Not open for further replies.
Top