What's new

B??d Outfitu [8.54 - 8.7]

Status
Not open for further replies.

Hitsugaya

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
114
Reaction score
3
Witam. Podmieni?em Tibia.spr z Tibii 8.7 do Tibii 8.54 ?eby mie? wi?cej miejsca na spr bo, zacz??o mi brakowa?. Przenios?em poprawi?em par? rzeczy i jak zwykle jest problem przy customowym outficie. Wszystkie inne outfity dzia?aj? poprawnie pr?cz tego jednego. My?l? ?e, SS wszystko rozwi??e :

beztytuuebl.png


Wszystkie kolorki s? ok, gdyby nie kolor but?w. Kiedy zmieniam kolor but?w zmienia si? r?wnie? kolor otoczenia jak i g?owy oraz kawa?ka r?k kt?re nie powinny si? kolorowa? :( Nie ma ?adnych skaz w grafice. Kto? mia? co? podobnego ?

By?o by ca?kiem ciekawe jak by tylko nie kolorowa?o t?a :(
 

Hitsugaya

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
114
Reaction score
3
Odp: B??d Outfitu [8.54 - 8.7]

@Refresh

Nikt nie wie co to mo?e by? ?
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: B??d Outfitu [8.54 - 8.7]

wrzu? tutaj sprity z postaci.
Mo?liwe, ?e u?ywasz jakich? addon?w, kt?re nale?y wy??czy?(np 1st addon do asska to tylko warstwa koloru).
Co do koloru otoczenia prawdopodobnie to problem ze sprite edytorem i inne outfity te? masz tak popsute. Hmm. Pr?bowa?e? zmieni? kolor t?a w grafice na standardowy "r??owy"?

Pozdrawiam.
 

Hitsugaya

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
114
Reaction score
3
Odp: B??d Outfitu [8.54 - 8.7]

Z innymi spritami nie ma takiego problemu. Nie u?ywam addon?w do tego outfitu. Tylko ten jeden wrzucony z Tibii 7.6. Jest ustawiony standardowy r??owy. Inne itemki kt?re dodawa?em do Tibia.spr, nie ma z nimi problem?w tylko z tym jednym. U?ywam Noxitu Spr Editor 8.54, jak zastosuj? edytor 8.7 to mo?e pomo?e. Pozdrawiam

@edit

Nie wiem czy to ma jakie? znaczenie ale w data edytorze pliki z .spr s? wy?wietlane normalnie. Dopiero w grze jest ten problem przy zmianie koloru.
 
Last edited:

Hitsugaya

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
114
Reaction score
3
Odp: B??d Outfitu [8.54 - 8.7]

Refresh

Nikt z Was nie mia? takiego b??du outfitu ??
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: B??d Outfitu [8.54 - 8.7]

Ja mia?em i przesta?em si? bawi? w edycj? sprit?w. Spr?buj exportowa? pliki np. w formacie bmp lub png i je podejrze? ewentualnie po jednym importowa? a? do skutku. Powiedz mi jeszcze jaki outfit/looktype usun??e?(podmieni?e?)? By? mo?e ten looktype nie obs?uguje kolor?w(patrz: tibia.dat)

Pr?bowa?e? np. z dwarf/cult outfitem?

Edit: mog? zobaczy? okolic? screena? Mo?liwe, ?e importowa?e? pliki jpg, kt?re zani?y?y jako?? i tym samym kolor t?a zmieni?y na kilka innych kolor?w w celu kompresji.
Pozdrawiam.
 

Hitsugaya

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
114
Reaction score
3
Odp: B??d Outfitu [8.54 - 8.7]

Sprity s? bezpo?rednio zaczerpni?te z Tibia.spr 7.6. Jak doda?em do Tibia.spr 8.54 nie by?o takiego problemu. Nie usuwa?em/podmienia?em ?adnego outfitu/looktypu, po prostu doda?em nowy. Mia?em lekki problem z outfitem GMa kt?ry wzi??em z tibia.spr 8.54 i podmieni?em w Tibia.spr 8.7 (nie by?o problemu z tym podmienionym outfitem). z Dwarfem/Cultem nie pr?bowa?em. Pliki s? zaczerpni?te z 7.6 (oczywiscie w formacie .bmp wi?c nie ma mo?liwo?ci straty jako?ci.

Jak by co? to Tibia.dat jest w wersji 8.54 a nie 8.7.Z tego co wiem to Tibia.dat jest po prostu plikiem bez wersji. Mo?e to by? przyczyn? ?

@edit

Ten obrazek w 1 po?cie jest zrobiony w grze. Tak wygl?da ten outfit w grze.
Pozdrawiam
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top