What's new

Nie znudzi?y wam si? jeszcze rl mapy?

sebos14

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
117
Reaction score
1
Mam pytanie czy nie chcieli by?cie wr?ci? do Otsa z Mapa Karmia Vip city itd ta mapa by?a zawsze ciekawsza od rl. Udzielcie si? w tej sprawie
 

Patryksw

Senior User
Joined
Apr 24, 2009
Messages
650
Reaction score
148
Odp: Nie znudzi?y wam si? jeszcze rl mapy?

No wi?c tak. Czy ots z map? karmii jest lepszy od rl mapy, tego ci nie powiem gdy? gra?em na takim otsie tylko 1 raz i szybko przesta?em. Oczywi?cie ?e rl mapy mog? si? ?atwo znudzi?, gdy? jest wiele ots?w z tymi mapami i na ka?dym to samo, ale na takich otsach fajnie si? pkuje :p. Ale moje zdanie jest zawsze takie same, najlepsze s? mapy robione od 0.
 

Through

User
Joined
May 20, 2010
Messages
48
Reaction score
3
Odp: Nie znudzi?y wam si? jeszcze rl mapy?

Zale?y jaka to rl mapa. Taka co gra 100-200 ludzi i jest nie full z jak?? Gengi?, Oken i Pyr? czy full rl mapa liczba graczy online 600-1000, ubogi sms shop i ma?y exp. Niedawno znalaz?em taki ots nazywa si? eloth naprawd? dobry klimat gdyby nie takie ots'y to rl mapy by mi si? dawno znudzi?y.
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: Nie znudzi?y wam si? jeszcze rl mapy?

Oczywi?cie ?e tak rl mapy s? nudne jak flaki z olejem, ale i tak wi?kszo?ci na to os?b leje bo tworz? taki serwer wy??cznie dla kasy tylko nie kt?re serwer z Rl map s? w miar? normalne jak to pozna? wprowadzaj? jakie? ciekawe urozmaicenia gry, a nie postawi? i zapomn? ?e co? takiego mieli nawet, a wracaj?c do tego ?e ?w ciekawego nurtu tematu kt?rym jest mapa karmi, to tak moje zdanie na ten temat jest takie, jedynym serwer na kt?rym do?? d?ugo gra?em z mapa Karmii by? Wypas, potem gra?em jeszcze na jakim?, ale kariera ots by?a niezbyt dobra, ale ?aden z nich nie mia? teleport?w co lubie w takich typach serwer?w z znan? wi?kszo?ci map?, ale tak jak powiedzia? Patrykkkksw ?e najlepsze s? ots gdy maj? w?asn? map?.
 

sebos14

Active User
Joined
Apr 18, 2008
Messages
117
Reaction score
1
Odp: Nie znudzi?y wam si? jeszcze rl mapy?

Du?o ots?w ju? by?o co maj? w?asn? mape i by?y to nie wypa?y tylko strata czasu lepiej pograc na tym co juz ludzie znaj? ni? na tym gdzie nie wiedz? nawet gdzie jest dp bo to szkoda czasu znaj? mapa odrazu idzie expic ?eby przegoni? kolejnego gracza a jak nie wie gdzie co jest to musi tydzie? sp?dzi? a kumple rl tw?rcy otsa s? w top bo mape maj? opanowan?. Jak by powstal Ots z z dobr? i du?? map? Karmi zagra? by kto??
 

Bubin

Senior User
Joined
May 13, 2009
Messages
1,113
Reaction score
169
Age
26
Odp: Nie znudzi?y wam si? jeszcze rl mapy?

hmm, ja osobi?cie uwielbiam rl-mapk?. Cz?sto jak startuje nowy ots z w?asn? map? jak wbij? troszk? lvl od razu mi si? nudzi. A na rl mapie jest du?o unikalnych 'ukrytych' expowisk i quest?w ;P
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Nie znudzi?y wam si? jeszcze rl mapy?

Tak ,znudzi?y mi si? mapy RL i to dog??bnie. Wol? pierdolone evo 9999999exp ni? dobre rl map. Po prostu mi to zbrzyd?o. Najlepsze s? mapy robione od 0 i Mazurskiego <3 We w?asnych mapach podoba mi si? to ,?e zawsze mo?na odkry? co? ciekawego ,czego jeszcze nikt nie zna ,jakie? tajne questy itp. Na masowych otsach rl zawsze to samo ,bo to jest ?ci?gni?cie gotowego silnika i odpalenie go.
 
Top