What's new

Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Status
Not open for further replies.

Gopax

User
Joined
May 27, 2009
Messages
17
Reaction score
0
Hello?, w temacie mamy odpowiada? pe?nym zdaniem, na temat, i czy byli?cie dobrzy w t? gr??

Tematy typu
Tibia gra spoko 4/10
B?d? raportowane jako spam.

Jako ?e jestem autorem, te? musze udzieli? odpowiedzi. Tak wi?c kiedy? w odleg?ych czasach, brat kupi? gr? w kt?r? da?o si? gra? przez neta i spr?bowa?em i tak mnie wci?gn??a, ?e gra?em trzy lata a? do dzisiaj gdy gra si? znudzi?a. Troch? szkoda ?e przesta?em gra? bo by?em jednym z najlepszych (bynajmniej graj?c na r??nych serwerach zawsze by?em na top).

By?o to Call of Duty4 w kt?rym refleks mia?em jak nikt, potrafi?em zabi? z pistoletu kogo? kogo snajper by nie trafi?. A teraz gram w to ale ju? nie tak cz?sto jak kiedy?.

#Down
Raffalek te? gram w Stronghold ale jedynka, pobiore dw?jke to pogramy razem w necie :)
 

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

@Gopax
M?g?by? poda? tytu? tej gry? Ch?tnie pogram ;]
@top
Mnie te? wci?gn??a gra przez internet, a dok?adniej Serious Sam- The Second Ecounter. Swoich czas?w by?em top na serverach. Kolejn? gr? (pr?cz Tibi) by?o Z-Stell Soldiers. Fajna strategia. Gra?em w ni? od 12 do 16 lat. Od dw?ch lat nie gram w ni?, gdy? zainteresowa?em si? gr? o nazwie Stronghold 2 i Crusader.
@up
Tylko, ?e ja te? musz? ?ci?gn??, dziwnym zbiegiem okoliczno?ci, akurat teraz sobie formatuj? dysk ;[
 
Last edited:
G

Guzux

Guest
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Counter Strike, XIII - te gry cenie najbardziej za grafike i rozgrywk?. XIII jest gr? z grafik? komiksow? i dlatego czesto w ni? gram. Counter Strike za grywalno??. Mo?na powiedzie? ?e cs ?wiczy troche refleks..
 
Last edited:

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Enemy Territory - nie zmarnowane 3 lata (prawie 4) gry, chocia? teraz tak nie wci?ga, oraz oczywi?cie CS, ale gram kr?cej.
 

Sh@ker

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
18
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

w noim gram

Bez komentarza.


Mnie najbardziej wci?gn?? knight online - 4 lata gry , 3 w top rankingu :D.

W KO jest obszar "Colony Zone" Gdzie si? lata i bije innych , najcz??ciej w party. S? te? wojny ork?w i ludzi. Gra grafik? si? nie popisuje , ale grywalno?? , system i klimat wymiata.
 

GutA

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
203
Reaction score
20
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Tak wi?c kiedy? w odleg?ych czasach, brat kupi? gr? w kt?r? da?o si? gra? przez neta i spr?bowa?em i tak mnie wci?gn??a, ?e gra?em trzy lata a? do dzisiaj gdy gra si? znudzi?a. Troch? szkoda ?e przesta?em gra? bo by?em jednym z najlepszych (bynajmniej graj?c na r??nych serwerach zawsze by?em na top).
By?o to Call of Duty4 w kt?rym refleks mia?em jak nikt, potrafi?em zabi? z pistoletu kogo? kogo snajper by nie trafi?. A teraz gram w to ale ju? nie tak cz?sto jak kiedy?.


No,no,no ja jestem mistrzem w CoD5 online, mo?e si? zmierzymy? :?
Zawsze mam najlepsze wyniki, a staty....O, stary pozazdro?ci?by? :-]
W niedziel? b?d? chyba na codzie, jakby co to wiesz...

Head Shot!
 

bonieq

Active User
Joined
Dec 12, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Gra kt?ra mnie najlepiej wci?gn??a to by?a Tibia :> Po pewnym czasie nadesz?a era CS'a 1.6 i teraz gram w Cabala. Ale i tak Tibii nic nie przebije... Tak jak kolega UP w sygnaturce mo?na te? napisa? "NIEMCOM GRATULUJEMY TIBII!!!" Je?li jest to ?le napisane to prosz? powiedzcie mi to:>
 

Drags

Hennessey
Joined
Aug 5, 2008
Messages
1,024
Reaction score
125
Age
29
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

God of War - obydwie cz??ci. Nie mog?em odej?? od play'a.
Nast?pna to heroes3 - przeszed?em wszystkie scenariusze, kampanie i jeszcze wiele map z neta ;o
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Zdecydowanie HoMM III oraz football manager, w kt?rego r?n? codziennie ; d
 

yzzy92

Advanced User
Joined
May 14, 2009
Messages
308
Reaction score
32
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Mnie najbardziej wci?gn??a gra o nazwie MuOnline gra?em w ni? 6 lat ..:):).W sumie co? takiego jak tibia tylko ?e lepsza grafa i bardziej rozbudowana.
 

adi970

Advanced User
Joined
Sep 3, 2008
Messages
197
Reaction score
6
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Ja lubi? bardzo GTA IV.By?em bardzo dobry w misjach typu ?e co? musz? gdzie? dojecha? na czas lub og?lnie z je?d?eniem.Spodoba?a mi si? te? grafika i nie tylko (Du?o by tu wymienia?).
Wci?gn??a mnie bardzo lecz na chwil? , p??niej troch? mniej , ale gra mnie wci?gn??a bardziej ni? Tibia.10/10 za GTA IV.?ycz? innym pogrania w ni? , i kupienia oryginaln?(A nie np. z Torrenty.org).:up:
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Jedyna gra jaka mnie wci?gn??a, to fm. ;d Jest prosta, a zarazem wymiata wszystkie rpg, platform?wki i zr?czno?ci?wki razem wzi?te. ;]

Pozdrawiam.

P.S Fm czyli Football Manager gram w niego ju? z 4-5 lat. ;d
 

DavisX

Advanced User
Joined
Jul 7, 2008
Messages
399
Reaction score
21
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Gdy by?em ma?y wci?gn??y mnie trzy gry. S? one cudne. Uwa?am, ?e jest to klasyka. Wykupi?em ostatnio wszystkie te 3gry(Oryginalne) z Kolekcjonerskim opakowaniem. Wyda?em na nie nie pami?tam ile dok?adnie, ale oko?o 150z?.

Te gry to niejakie:
Black&White I - Tak w?a?nie I. ?wiat bog?w, kt?ry poch?oni ciebie ca?ego.
Dungeon Keeper II - Gra tego samego wydawnictwa co B&W jednak?e ta gra kontrastuje z B&W. Akcja toczy si? w podziemiach. W?adze sprawiasz tam ty. Panujesz nad r??norodnymi Stworami.
Heros Of Might and Magic III - My?l?, ?e t? gr? zna niemal ka?dy, kt?ry ma poj?cie o grach RPG...
 

GutA

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
203
Reaction score
20
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

#up
Heros to strategia :x

Ostatnio rozmawia?em z qmplem i poleci? Assassni's Cread i....TaAk wci?gn??em si?, super gra!
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Zale?y jak wci?ga, tak, ?e grasz i nie chcesz przesta?, czy tak, ?e grasz, przestajesz, ale zawsze do niej wracasz :p z pewno?ci? jadn? z tych gier jest tibia, kiedy? (stare lata) by?o to ogame, gra?em do?? d?ugo z efektem ;x

Ja jako? nie mog? oderwa? si? od soldata :p od wielu lat w niego gram i przynajmniej raz w tygodniu musz? wr?ci? :d!


Ka?da gra wci?ga, od cs'a po najbardziej rozbudowan? strategi?. Gra?em te? w Runaway (wszystkie cz??ci) cholernie trudna i wci?gaj?ca gra, mam nadziej?, ?e ka?dy wie co to za gra ;0 bardzo ciekawa, wymagaj?ca my?lenia :d sam przechodzi?em t? gr? z siostrom (24 lata), kuzynem (29 lat) i m?czyli?my si? z tym bardzo d?ugo, gra?em bez solucji :d
 

DevLord

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,127
Reaction score
284
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Mam kilka ulubionych gierek. Najbardziej mnie wci?gn??a GTA San Andreas, kiedy? dosz?em do 100 misji, a teraz gram od nowa i jestem przy 60.
Fajnie si? jeszcze gra?o w Most Wanteda, ale jak sie ju? przejdzie kilka razy to si? nudzi.

Mnie w?a?ciwie ka?da gra wci?ga, oczywi?cie musi by? ciekawa i nienajgorsza graficznie.
Ka?d? gr? pr?buje przej?? (w po?owie si? ju? komp jebie, ale co tam).
 

Tru

New User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
2
Reaction score
0
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Tipja!oneone.

We?cie nie zak?adajcie takich durnych temat?w. Nabi? posty chcecie? Mo?e za?o?ymy temat 'Liczymy do 10000000000' i pokozaczymy : ]

@Topic.

Gadu-gadu. (nie gra ale wci?g?o .___.
 

Don Wakeful

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
982
Reaction score
243
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Mnie wci?ga fifa 09 ale tylko wtedy jak wygrywam.
 

yzzy92

Advanced User
Joined
May 14, 2009
Messages
308
Reaction score
32
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Nie wiem mnie osobi?cie wci?gn??a gra o nazwie MuOnline (mo?e s?yszeli?cie ??) gram ju? w ni? 6 rok i nie mam ochoty aby zaprzesta? dobr? zabaw? teraz aktualnie zajmuj? si? tibi?. :):)
 

Xezo

User
Joined
Oct 25, 2008
Messages
31
Reaction score
2
Odp: Jaka gra najbardziej ci? wci?gn??a i..?

Ja polecam Hard Truck Apocalypse. ?wietna strzelanka samochodowa, wci?ga na ca?e godziny. :) Nie uda?o mi si? do t?d jej przej?? ale i tak jest ?wietna. Gor?co polecam :D
 
Status
Not open for further replies.
Top