What's new

Wakacje

Status
Not open for further replies.

Turzyn18

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Witajcie zwi?zku z Wakacjami ma?y projekt wypoczynkowy na tw?j ots
Prosz? o ocen?


//Z?y dzia?, przenosz?.
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Wakacje

Zajebi?cie Ci? prosz?, nie r?b wi?cej map, bo robi? ich nie umiesz.
Zbugowane, brzydkie, bez pomys?u, ?a?osne.
 

Turzyn18

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Wakacje

Serdecznie dzi?ki za t? opinie ale nie wszystkim musz? si? podoba? wiec grzecznie powiem ODPI...... SIE kolo.
Pozdro
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Wakacje

Serdecznie dzi?ki za t? opinie ale nie wszystkim musz? si? podoba? wiec grzecznie powiem ODPI...... SIE kolo.
Pozdro

Skoro nie chcesz tutaj s?ysze? krytyki, tylko pochwa?y to po co w og?le zrobi?e? w tym dziale temat? ... tutaj komentuje si? mapy takie jakie s? i m?wi prosto z mostu na jakim poziomie praca stoi.
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Wakacje

Serdecznie dzi?ki za t? opinie ale nie wszystkim musz? si? podoba? wiec grzecznie powiem ODPI...... SIE kolo.
Pozdro

Cz?owieku ja nie wierz? ?e mo?na a? tak pierdoli?. Wstawi?e? t? map? je?li mo?na nazwa? t? map? do showroomu to licz si? z krytyk?, w przypadku Thraka - zajebi?cie ostr?.


Zajebi?cie Ci? prosz?, nie r?b wi?cej map, bo robi? ich nie umiesz.
Zbugowane, brzydkie, bez pomys?u, ?a?osne.

Podpinam si?.
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Wakacje

#Turzyn18
Ja ci kurwa powiem grzecznie offtop=upomnienie/ostrze?enie
#topic
Co to w og?le jest? Masz m?zg czy co? We? zanim odpalisz RME to pouk?adaj sobie wszystko w g?owie, a nie walisz to co wpadnie pod kursor w RME. Bez sensu, zugowane, brzydkie i tragiczne.
2/10 za wodospad i g?r? i tak kwadratow? o_O

Ja tylko przypomn? ?eby? nie upomina? moderatora co ma robi? // koko :*
 
Last edited by a moderator:

Turzyn18

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Wakacje

Ja rozumiem krytyk? ale kultura moi drodzy le?y. Nie podoba si? oce? skomentuj ale z kultur? a nie jak do kolegi na podw?rku tak do starszych mo?esz gada?. No chyba ?e te forum podw?rkowe jest ale nie wydaje misi bo wysoka kultura jest ale niekt?rzy u?ytkownicy nie maj? kultury a to si? z domu wynosi s?yn? przys?owie ,, Niedaleko pada jab?ko od jab?oni " wi?c jak masz wyzwiskami rzuca? zachowaj je dla siebie i nie domagaj si? ostrze?enia.
 

Thrak

Advanced User
Joined
Nov 26, 2008
Messages
327
Reaction score
55
Odp: Wakacje

Ja rozumiem krytyk? ale kultura moi drodzy le?y. Nie podoba si? oce? skomentuj ale z kultur? a nie jak do kolegi na podw?rku tak do starszych mo?esz gada?. No chyba ?e te forum podw?rkowe jest ale nie wydaje misi bo wysoka kultura jest ale niekt?rzy u?ytkownicy nie maj? kultury a to si? z domu wynosi s?yn? przys?owie ,, Niedaleko pada jab?ko od jab?oni " wi?c jak masz wyzwiskami rzuca? zachowaj je dla siebie i nie domagaj si? ostrze?enia.
Najpierw naucz si? poprawnie stosowa? interpunkcj?, a dopiero potem praw kazania. Nie wiem, odnosz?c si? do mojego postu, gdzie ty te wyzwiska widzisz. Jest to showroom, jest to Tibia.net.pl, je?li dajesz g?wno, dostaniesz g?wnianie komentarze. Understand?

#down
A czy ja napisa?em, ?eby? nauczy? si? czyta?? M?wi?em o nauce interpunkcji. Naucz si? czyta?, m?j drogi. ; >
 
Last edited:

Turzyn18

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Wakacje

Czy ja napisa?em ?e tyczy si? to ciebie m?j drogi ja tam nie widz? twojego nicku to ty naucz si? czyta?!!!!

## M?j drogi masz problem do mojej interpunkcji to zatrzymaj to dla siebie
 
Last edited:

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: Wakacje

Przyzwyczaj si? Showroom - Tibia.net.pl to zmina ojczyzna wielu "zajebistych" mapper?w.

Ja rozumiem krytyk? ale kultura moi drodzy le?y. Nie podoba si? oce? skomentuj ale z kultur? a nie jak do kolegi na podw?rku tak do starszych mo?esz gada?. No chyba ?e te forum podw?rkowe jest ale nie wydaje misi bo wysoka kultura jest ale niekt?rzy u?ytkownicy nie maj? kultury a to si? z domu wynosi s?yn? przys?owie ,, Niedaleko pada jab?ko od jab?oni " wi?c jak masz wyzwiskami rzuca? zachowaj je dla siebie i nie domagaj si? ostrze?enia.

Co Cie boli? Prawda ?e twoja mapa jest na niskim poziomie czy to ?e nie potrafisz zrozumie? odpowiedzi Thraka?

a ?e te forum podw?rkowe jest ale nie wydaje misi bo wysoka
Pluszak?w sie nie wydaje! : <


No i gdzie ty widzisz te nazwiska? Chodzi Ci o:
Co to w og?le jest? Masz m?zg czy co?
On po prostu chcia? podkre?li? niski poziom tej mapy ; x



Czy ja napisa?em ?e tyczy si? to ciebie m?j drogi ja tam nie widz? twojego nicku to ty naucz si? czyta?!!!!

"Osoby u?ywaj?ce wi?cej ni? 3 wykrzyknik?w lub pytajnik?w to osoby z zaburzeniami w?asnej osobowo?ci" - Terry Pratchett


#down
cz?owieku uspok?j si?, zachowujesz si? jakby kto? Ci kaza? kroi? chleb latark?...

btw. a ty masz ?wietne mapy _/


#down2

Czy ja si? czepiam? Zwracam Ci uwag? jakie twoje niekt?re zwroty/uwagi s? ?a?osne. Zwyczajnie jak 90% mapper?w nie potrafisz przyjmowa? krytyki. Jakby? nie zauwa?y? opini? wyrazi?em troch? wy?ej, patrz. 5 post.
 
Last edited:

Turzyn18

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Odp: Wakacje

Rybol to ?e masz ?wietne s?ownictwo nie znaczy ?e musisz si? tym chwali?

##
Ja nie wiem w og?le o co ci chodzi czepiasz si? nie wiadomo czego wra? opinie i spok?j a nie piszesz i pieprzysz g?upoty.
 
Last edited:

Absolut

User
Joined
Apr 28, 2009
Messages
40
Reaction score
4
Odp: Wakacje

Jak spojrza?em na "to co?" to si? zastanawia?em czy nie dzwoni mi budzik bym wsta?, ubra? si? i poszed? na rozpocz?cie nowego roku szkolnego...
Mapa koszmarna... W moich pocz?tkach nawet takiej nie robi?em!
1/10!
 

Koko

Forum friend
Joined
Apr 4, 2008
Messages
410
Reaction score
146
Age
31
Odp: Wakacje

Tym postem ko?cz? wojn? Autor pracy vs Rybol czy inni ch?tni do walki... wszystkie posty nie na temat b?d? odpowiednio "nagradzane", wi?c prosz? skupi? si? na komentarzach pracy, a nie k??tniach.
 

mandyyy

Active User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
82
Reaction score
4
Odp: Wakacje

3/10 za dobry pomys? i ch?ci.tylko m?g?by? popracowa? nad szczegu?ami.najlepiej zr?b to na Sim0ne albo na czym? innym nawet Paincie.Nigdy nie na RME(chyba ?e jeste? pocz?tkuj?cy)
 

Maximuss

Advanced User
Joined
May 23, 2009
Messages
447
Reaction score
17
Odp: Wakacje

Dobrze koledzy m?wi? do Bani kolego musisz jeszcze wiele popracowa? xD
/elo

Przejecha?e? w Rme to ;)
Ile to robi?e? 10min/15min max ;)
Pozdrawiam
 

Scavenger

Active User
Joined
May 22, 2009
Messages
70
Reaction score
3
Odp: Wakacje

hmmm...
wida?, ?e mapy to nie jest Twoja mocna strona. Popracuj troch?, poczytaj. Najwa?niejszy jest pomys?, kt?rego tutaj brakuje. Tak szczerze powiedziawszy to wszystkiego tutaj brakuje ; d
Nawet ja robi?em lepsze mapy xD

Nie b?d? Cie ocenia?, bo nie chce Ci zrobi? krzywdy. Wybacz.


Pozdrawiam./
 

BuubleS

New User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
3
Reaction score
0
Odp: Wakacje

damci tak? rade... nie patrz czy co? pasuje czy nie.. postaraj si? by wszystko by?o w KUPIE... czyli np: zr?b ma?e miasteczko w ruinach..
1)dodaj elem?ty zniszczenia
2)rozmieszczaj ogie? z opanowaniem
3)nie przesadzaj ze zniszczeniami
4)dobrze poustawiaj ?mieci i tego typu rzeczy ogie? belki i takie tamdomy z dziurami itp itd etc
5)poeksperym?tuj a napewno ci wyjdzie ;)
 
Last edited:

Valey

Advanced User
Joined
Feb 6, 2009
Messages
310
Reaction score
18
Odp: Wakacje

Zero pomys?ow, zero kamyk?w/k?pek trawy. Kwadratowe ska?y pusto nudno bez polotu
Ocena 1/10
 

Kaguna

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
101
Reaction score
4
Odp: Wakacje

czy to by?o robione sekund??
bo?e jaki shit.
0.0/10
to jest kwadratowe, robione na szybko, niedoko?czone nie staranne g***o
 
Status
Not open for further replies.
Top