What's new

Wioska

Status
Not open for further replies.

Turzyn18

User
Joined
Jun 12, 2009
Messages
40
Reaction score
3
Witajcie zwi?zku z ostatni? prac? postanowi?em zmieni? co? kolejna ods?ona moich prac
Prosz? o ocen?
 

Kaguna

Active User
Joined
Nov 3, 2008
Messages
101
Reaction score
4
Odp: Wioska

Cz?owieku we? nie mappuj wi?cej b?agam cie.
Ale je?eli ci ju? tak zale?y to po pierwsze r?b okna,
po drugie nie r?b kwadrat?w.
po trzecie u?ywawj innego pod?o?a trawy a nie tego.(chyba ?e jest dobry a ja nie widze bo jest shade:mad::mad::mad::mad:)
po czwarte nie zostawiaj niegdy pustych plac?w.
Przed robieniem kolejnej mapy mo?e popatrz na prace innych.:huh:
 

Nasther

Active User
Joined
Jun 19, 2009
Messages
76
Reaction score
8
Odp: Wioska

Praca og?lnie s?aba. Pe?no pustych miejsc, ma?o detali, trawa nie taka jak powinna by?... 2/10 za ch?ci.
A i na drugi raz dodawaj minimum 3 screeny.

minimum 2, nie 3. // koko
 
Joined
Dec 29, 2008
Messages
47
Reaction score
3
Odp: Wioska

Za?osne nie ma co tu napisac. Ocea 0/10 poprostu beznadzieja.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Wioska

Bo?e, widzisz i nie grzmisz... Jak mo?na takie co? pokaza? ?wiatu? Poczytaj par? poradnik?w, por?b mapki troch? czasu, konsultuj si? z jakim? bardziej do?wiadczonym maperem indywidualnie i dopiero publikuj swoje mapki. Bo na razie ta mapka nie zas?uguje nawet na ocen?. Bo tam s? same kwadraty, par? kamieni i jaka? fontanna na ?rodku... Oceni?, ale nie spodziewaj si? wysokiej oceny... 1-/6

Pozdrawiam.
 

Sztux

User
Joined
May 30, 2008
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Wioska

Hmmm ja mo?e nie jestem cudowny w te klocki ale to co zaprezentowa?e? to jest katastrofa mi?dzynarodowa....
Jak by? t? prace pokaza? mapperom z cipsofu to by sie powiesili....
ocena : 0/10

Pozdrawiam
Sztux
 

Seminari Master Kaga

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
181
Reaction score
6
Odp: Wioska

Ja Ci? bardzo prosz? nie mapppuj b?agaaaam to jest straszneeeee kwadraty, zero detali istne g?wno -5/10 minus pi?? na plus dziesi??. -.-
 

Gm Icy

Active User
Joined
Aug 10, 2008
Messages
91
Reaction score
1
Odp: Wioska

-10/10
straszne,
mapa kwadratowa, chyba najbardziej z tych kt?re dotychczas ogl?da?em
w og?le sie nie postara?e?, dla mappera nawet pocz?tkuj?cego jest to praca na jakie? 10-15min.
 

tabaluga13

Advanced User
Joined
Feb 28, 2009
Messages
230
Reaction score
17
Odp: Wioska

Witam, tak jak chciales mam ocenic twoja prace... Hmmm... Zaznaczylem na paint niekture bledy jakie robisz w mapkach...

cozanoob.jpg



1. Sciezki niepowinny byc takie... jesli to miasto powinny byc kamienna podloga czy cus... a nawet jesli to expowisko, to niepowinno byc w bez przerwy...

2. Domki sa zbyt kwadratowe i niemaja okien... niekturym to sie niespodoba...

3. Jesli to miasto, co nad nim robia Hero?? Niszczysz zabawe z szukania potworkow... dajesz je ludziom pod nos... To mi sie niepodoba... I skad sie bieze ta woda na wodospad??

4. Popracuj nad detalami, rub dziury na podziemia, stawiaj kamyczki, INNA TRAWE!! oraz jak uzywasz RME, to jak masz kamien, nacisnij SELECT DOODAM PALLETE!! Bo tak to bazgrasz ta sama zecza i glupio wygloda...

5. Ostatnia zecz to to ze mapka jest zbyt kwadratowa... Rub jakies "galezie" z ziemi itp.

Starales sie, szanuje to! Ale popracuj wiecej na map editorach...

2/10 :up:
 

Varm

Advanced User
Joined
Jun 9, 2009
Messages
322
Reaction score
23
Odp: Wioska

Wydaje mi sie ze mapa bardzo mala, za malo urozmaicen itp. Mapa powinna byc wieksza jakis wodospad moze albo co?. Pocwicz napewno bedzie lepiej
Pozdrawiam
 

TerMoYe

Advanced User
Joined
May 24, 2009
Messages
235
Reaction score
22
Age
29
Odp: Wioska

?a?o?nie Ci to wysz?o, ale wiesz ka?dy tak zaczyna? np. ja te? niebardzo znam si? na tym ale co? mi sie udaje zrobi?. Na przysz?o?? kieruj si? radami pan?w up. 2/10 za ch?ci:).
Pozdro
TerMoYe
 

Kamzes

Active User
Joined
Jan 9, 2009
Messages
73
Reaction score
0
Odp: Wioska

:down::down:Mhauhauhauau co to ma by? <lol2> :curse::curse::curse:

Nimapuj a jak juz chcesz to robi? to przynajmniej nier?b kwardat?w....
1.pe?no kwadrat?w
2.Domki bez okien Wtf !?
3.0 natury
4.0 niczego
tu nawet niema co komentowa?.....

Ocena -11\10

_________________
Wyacznie Dysklekcja mnie Nawiedzi?a
 
B

Budzik

Guest
Odp: Wioska

S?abiutko, mapa ma sporo b??d?w oraz niedopracowa?. Wszystko jest kwadratowe, poczynaj?c od domk?w, na u?o?eniu ?cie?ek ko?cz?c. U?ywaj bardziej nieregularnych kszta?t?w. Tam gdzie s? te wodospady, to sk?d woda si? bierze? Dodaj jakie? ?r?de?ka od razu mapa b?dzie bardziej realna. Drzewa rozmie?ci?e? zbyt r?wnomiernie, dodaj ich wi?cej i w przypadkowych miejscach. Usu? widok spawnu, bo szpeci to mapk?. Dodaj wi?cej kamyczk?w, kamieni, ska?, krzak?w, drzew. Do domk?w, dodawaj okna. Sam czasem przyjrzyj si? tej mapce i pomy?l czy Tobie si? aby na pewno ona si? podoba. Zwr?? uwag? na inne mapy o podobnej tematyce i por?wnaj do swojej. Zwr?? uwag? na to co mo?esz w niej ulepszy?.
 

Dark Magican

Senior User
Joined
Apr 13, 2009
Messages
677
Reaction score
42
Odp: Wioska

Ja te? nie jestem jakim? bogiem ale prosz? nie mapuj wi?cej!!!
Mapa kwadratowa 0 detali! par? domk?w pe?no pustego miejsca...
Nie mo?esz tak robi? mapy.
Poczytaj poradniki popatrz na mapy innych za awansowanych maper?w !
Moja ocena -2/2
 

Tiger52

Active User
Joined
Jun 23, 2009
Messages
81
Reaction score
5
Age
117
Odp: Wioska

Sry, ale Mnie sie Nie Podoba;(
KWADRATOWO za bardzo ma?o szczeg???w itp
3/10
 
Last edited:

Tayfoon

Advanced User
Joined
Jul 29, 2009
Messages
239
Reaction score
12
Odp: Wioska

Niestety... Ja tak?e nie jestem zachwycony tym co pokaza?e? kolego... ;( Mam oczywi?cie nadziej?, ?e b?dziesz si? szkoli? i zrobisz co? o wiele lepszego!=) Na otarcie ?ez <mo?e> 1/10
 

tollaks

Advanced User
Joined
Jul 29, 2009
Messages
231
Reaction score
9
Age
30
Odp: Wioska

Ahh te kwadraty kiedy? te? tak samo zaczyna?em xD,no no..praca zawalista daje 0/10;]
A teraz na powa?nie przeczytaj sobie par? poradnik?w o upi?kszaniu mapy,te? te kwadraty powiniene? mo?e t? mape bardziej zaokr?gli?,za ma?o tam tego wszystkiego jak dla mnie ;s
Kwadraciki Kwadraciki :):)
 

phern

Advanced User
Joined
Oct 30, 2008
Messages
454
Reaction score
39
Odp: Wioska

Jeden wielki kwadrat, zero szczeg???w
1/10
 
Status
Not open for further replies.
Top