What's new

Wywiad z Woristinem [Moderator]

Status
Not open for further replies.

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Rybol:
Witaj, drogi Woristinie moderatorze naszego forum, Tibia.net.pl. Czy zgodzisz si? odpowiedzie? mi na kilka pyta?? Bo jak nie to Ci? pobije! :p

Woristin:
Tak, oczywi?cie : )

Rybol:
No to mo?e zacznimy od tego: Jak si? nazywasz, gdzie mieszkasz i czym si? zajmujesz?

Woristin:
Mam na imi? Zbyszek, mieszkam w pewnej miejscowo?ci pod Krakowem. Aktualnie si? ucz?.

Rybol:
A jak mijaj? Ci wakacje?

Woristin:
Dobrze, nie narzekam. Mo?e przejd?my do czego? bardziej konkretnego? ; )

Rybol:
No to mo?e forum? Mo?e opowiesz nam kilka s??w jak si? na nim znalaz?e??

Woristin:
Wszystko przez projekt Varath. vDk opublikowa? w kwietniu screeny mapy na forum. Postanowi?em si? zarejestrowa?, aby doda? co? od siebie. Udziela?em si? pocz?tkowo tylko w tym temacie, potem forum coraz bardziej mi si? podoba?o.

Rybol:
To mo?e powiesz nam jak to si? sta?o ?e zosta?e? moderatorem? Czy ta dorga do stania si? nim by?a trudna?

Woristin:
Mo?e to si? wyda nieskromne, ale powiem, ?e nie : ) Po prostu pewnego dnia zobaczy?em wybory moderator?w, to si? zg?osi?em.

Rybol:
No a teraz co do przysz?o?ci naszego forum, masz mo?e jakie? plany?

Woristin:
Jako moderator, to jakie ja mog? mie? plany? ; ) Po prostu zamierzam pracowicie wype?nia? swoje moderatorskie obowi?zki.

Rybol:
A kadra? Co o niej s?dzisz?

ZE WZGL?DU NA ILO?? WULGARYZM?W I PRZEKLE?STW JAKIE ZNAJDOWA?Y SI? W TEJ ODPOWIEDZI POSTANOWI?EM J? USUN??.
No dobra ?apcie.

Woristin:
W?a?ciwie wszystkich cho? troch? lubi?. Do Anvila tak?e nic nie mia?em, cho? patrz?c co wyczynia? na forum, zmieni?em zdanie... Poza t? "czarn? owc?" nie mam nikogo, za kim nie przepadam.

Rybol:
To mo?e teraz powiesz kt?rego z user?w m?g?by? poleci? nowym u?ytkownikom t.net.pl i czy jest taki? A mo?e jest ich wi?cej ni? jedna osoba?

Woristin:
Hmm... Nie rozumiem, chodzi ci o osob?, kt?r? uwa?am za pomocn?, inteligentn?, m?drze pisz?c??

Rybol:
Tak w?a?nie o to mi chodzi :)

Woristin:
Ci??ko powiedzie?... Nie wymieni? nikogo, bo zaraz kto? si? obrazi : )
Ty Woristin ile Ci za to p?ac??

Rybol:
A je?eli chodzi o twoj? rol? na tym forum, zdarza?y si? kiedy? jakie? nies?uszne warny albo bany?

Woristin:
Chodzi o ostrze?enia, kt?re otrzyma?em, czy ostrze?enia, kt?re rozda?em? ; )

Rybol:
Mia?em na my?li te kt?re rozda?e?.

Woristin:
Jakich? du?ych pretensji do mnie nigdy nie by?o. A te mniejsze zawsze jako? rozwi?za?em.

Rybol:

Spamerzy, nooby, co o nich s?dzisz? Doczyta?em raz w pewnym tekscie ?e wi?kszo?? os?b przychodzi na forum tylko po to ?eby
uzyska? pomoc, a potem znikaj?, jak my?lisz czy na prawd? tak jest?

Woristin:
Na pocz?tek mo?e zajm? si? drug? cz??ci? zadanego przez Ciebie pytania. Tak, niestety to prawda. ?wiadczy o tym cho?by stosunek liczby go?ci, do u?ytkownik?w znajduj?cych si? w danej chwili online - wieczorami praktycznie zawsze jest ponad dwa razy wi?cej go?ci, ni? zarejestrowanych. A wracaj?c do spamer?w i noob?w. Momentami ich kretynizm wprost powala. Na szcz??cie zauwa?y?em w ostatnim czasie mniej spamu.

Rybol:
Teraz pytanie z innej beczki: Jakie s? twoje osi?gni?cia w Tibii, i kiedy zacze?e? z ni? swoj? przygod??

Woristin:
Gram z przerwami, ju? (albo dla niekt?rych dopiero) od Tibii 7.4. Moje najwi?ksze osi?gni?cie to niemal?e 50-poziomowa posta?. Poza ni? mam sporo postaci o niskich poziomach. Obecnie nie gram.

Rybol:
Jak my?lisz, czy gdyby nie owa gra znalaz?by? si? kiedy? na tym forum?

Woristin:
W?tpi? ; )

Rybol:
Wi?c jednak co? zawdzi?czamy tym pixelkom. Przejd?my do nast?pnego pytania. A ots? Mia?e? kiedy? swoje amatorskie serwery?

Woristin:
Tak, kilka razy pr?bowa?em co? montowa? z kolegami. Te serwery na og?? by?y wy??czane po tygodniu. By?o to za czas?w Tibii 7.5/7.6.

Rybol:
Wida? po twoich pracach ?e jeste? bardzo dobrym mapperem. Dlaczego w?a?nie zainteresowa? Ci? mapping?

Woristin:
Eee tam od razu bardzo dobrym... Nie wiem dlaczego, ale od zawsze, w ka?dej grze chcia?em robi? mapy. Jaki? czas temu zainteresowa?em si? robieniem map do strzelanki sieciowej "Wolfenstein: Enemy Territory", lecz robienie tamtejszych map jest trudne, polskich tutoriali jest ma?o, a m?j angielski nie jest perfekcyjny : )

Rybol:
A skrypty? Grafika? Znasz si? chod? troch? na tym?

Woristin:
Skrypty zupe?nie nie, cho? powoli ucz? si? programowa? (jednak nic zwi?zanego z OTS'ami). Co do grafiki - kilka razy pr?bowa?em si? czego? nauczy?, ale to nie dla mnie.

Rybol:
A je?li nie chodzi o OTS, to o co?

Woristin:

Od jakiego? czasu przymierzam si? do nauki C++; umiem napisa? prosty program w Visual Basicu.

Rybol:
No nasz wywiad dobieg? ko?ca, mo?e chcia?by? kogo? pozdrowi??

Woristin:
Gudia, Napstera i Ewande : )
A o mnie zapomnia? :( /Rybol

Rybol:
Dzi?kuje za udzielenie mi wywiadu oraz pozdrawiam wszystkich u?ytkownik?w t.net.pl

Woristin:
Nie ma za co : ) Trzymaj si?.
 

Fragles

JOKER
Joined
Apr 4, 2008
Messages
305
Reaction score
66
Age
34
Widz?, ze jesli chodzi o wywiady to ostatnio branie maj? modki. Czy?by hit sezonu? Taka moda... :)

Wywiadzik ca?kiem spoko niemniej odczuwam pewien niedosyt. Pytania by?y do??... hm... prymitywne, Woristin momentami nie rozumia? o co Ci chodzi. Jakby nie patrze? dowiedzia?em si? r?wnie? kilka informacji, o kt?rych nie wiedzia?em. :)
Ocenia? w skali nie b?d?. Wybaczcie. :p
 

Masiar

Advanced User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
274
Reaction score
21
d?ugi i my?l? wyczerpuj?cy wywiad. tylko niekt?re pytania by?y zagmatwane, chyba w wywiadach chodzi o to aby zadawac dosc kr?tkie i ?atwe pytania ;d

Moja ocena 8/10

@up
czekamy na nasz? kolej^^, <rotfl666>
 

Sarza19

Active User
Joined
Jul 20, 2008
Messages
91
Reaction score
4
Age
30
D?ugi ale bardzo interesuj?cy wywiad,duzo pyta? z ktorych moza wiel? si? dowiedzie?
Czekam na nast?pne wywiady ... ciekawe na kogo teraz przyjdzie pora ;)
Wywiad oceniam na 8+/10
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Wywiad, nie za nudny, nie za fajny taki w sam raz, tylko taki troche jak konstanty powiedzia? zagmatchane pytania, ale dosyc spoko. Duzo pytan jest, wiem good.

@Fragles, kolej na Ciebie ^.^
 

Moking

Advanced User
Joined
Aug 7, 2008
Messages
206
Reaction score
9
Ladny wyiad,choc niektore pytania ciezkie do zrozumienia.
np.
Cytuje Rybol:
To mo?e teraz powiesz kt?rego z user?w m?g?by? poleci? nowym u?ytkownikom t.net.pl i czy jest taki? A mo?e jest ich wi?cej ni? jedna osoba?

Sam na poczatku nie zrozumialem,musialem pare razy przeczytac.
Wywiad dlugi ciekawy.
Na poczatku pytania takie jak w kazdym dopiero pozniej cos sie dziac zaczelo.
8/10 :)
/Moking
 

Vess

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
79
Reaction score
2
Wywiad co prawda d?u?szy od mojego, ale nie by?o w nim do?? sensownych pyta?, kt?re mog?y zaciekwawi? ludzi czytaj?cych ten wywiad

Moja ocena 6+/10
 

Gummis

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
147
Reaction score
17
Wywiadzik troch? z humorem, nie mniej jednak jak wspomnieli koledzy wy?ej mog?e? zapyta? o jakie? bardziej konkretniejsze rzeczy, bo ja jako cz?onek kadry nic nadzwyczajnego o woristinie si? nie dowiedzia?em.
Chodzi bardziej o ?ycie prywatne albo mroczne kulisy moderacji ; ).

Poza tym zabrak?o na ko?cu pozdrowie? dla mnie (oh, why?).

Wywiad oceniam na -4/5.
 
B

Budzik

Guest
Fajny wywiadzik raczej nie mam wi?kszych zastrze?e?.

Co? ostatnio nasra?o tych wywiad?w z moderatorami, ciekawe co si? stanie jak, ju? nie b?dzie moderator?w z kt?rymi nie by? przeprowadzony wywiad, mo?e zaczniecie z vipami a p??niej z u?ytkownikami.
 

Ernie

New User
Joined
Aug 8, 2008
Messages
5
Reaction score
2
Kr?tki troch? ten wywiad.Tak samo jak wywiad z Froxem.Ale fajnie si? go czyta.Nie mam ?adnych zastrze?e?.

Pozdrawiam Ernie
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Wywiadzik bardzo dobry tylko czasami by?o brak zrozumienia :p kwestia ?le sformu?owanych pyta? ale ca?y wywiad og??em wypad? bardzo dobrze. Jeszcze brakuje paru wywiad?w z reszt? moderator?w a wzi?cie ostatnio maj? du?e ;)
 

Dilvish

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
107
Reaction score
7
Dobry !
Tak jak pare innych wywiad?w, za kr?tki, ale troch? si? dowiedzieli?my o naszym Super Moderatorze, kt?ry awansowal, ale dosy? dobry wywiad. Daje +3.
 
G

Gudio

Guest
Prosz? ods?oni? cenzurowan? odpowied? :>
Za pozdro max. ocenka xDDDDDDDD
 

Reev

New User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
2
Reaction score
0
Bardzo dobry wywiad, szkoda ?e tak kr?tki :D m?g?by by? bardziej przejrzysty.
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Wywiad ciekawy... Mo?na si? czego? dowiedzie? o Woristinie.... Albo mi si? zdaj?, albo chcia?e? go zrobi? z lekkim humorem:

Rybol:
Witaj, drogi Woristinie moderatorze naszego forum, Tibia.net.pl. Czy zgodzisz si? odpowiedzie? mi na kilka pyta?? Bo jak nie to Ci? pobije! :p

Rybol:
A kadra? Co o niej s?dzisz?

ZE WZGL?DU NA ILO?? WULGARYZM?W I PRZEKLE?STW JAKIE ZNAJDOWA?Y SI? W TEJ ODPOWIEDZI POSTANOWI?EM J? USUN??.
No dobra ?apcie.


Rybol:
To mo?e teraz powiesz kt?rego z user?w m?g?by? poleci? nowym u?ytkownikom t.net.pl i czy jest taki? A mo?e jest ich wi?cej ni? jedna osoba?

Woristin:
Hmm... Nie rozumiem, chodzi ci o osob?, kt?r? uwa?am za pomocn?, inteligentn?, m?drze pisz?c??

Rybol:
Tak w?a?nie o to mi chodzi :)

Woristin:
Ci??ko powiedzie?... Nie wymieni? nikogo, bo zaraz kto? si? obrazi : )
Ty Woristin ile Ci za to p?ac??

Rybol:
No nasz wywiad dobieg? ko?ca, mo?e chcia?by? kogo? pozdrowi??

Woristin:
Gudia, Napstera i Ewande : )
\A o mnie zapomnia? :( /Rybol

Podkre?li?em i pogrubi?em zabawne wypowiedzi, kt?re by?y "ukryte" (napisa?em ukryte bo by?y w kolorze podobnym do t?a ;)


Za wywiad daj? 9/10 ;)
 

Uncross

Confutatis maledictis
Joined
Sep 24, 2008
Messages
312
Reaction score
45
Age
33
Odp: Wywiad z Woristinem

Odp: Wywiad z Woristinem

Blee.. Buziaka dla mnie nie ma xd

Ale og?lnie spoko wywiad.. Chocia? Rybol nie grzeszy elokwencj? jako? mu sie uda?o..

No to pewnie zas?uga Woristina xd
 

Malpekkk

User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
12
Reaction score
0
Odp: Wywiad z Woristinem

Odp: Wywiad z Woristinem

oby wiecej takich wywiad?w
 
Status
Not open for further replies.
Top