What's new

Dwie propozycje.

Status
Not open for further replies.

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Witam, was drodzy u?ytkownicy.
Wpad?em, na dwa pomys?y.

Pierwszy pomys? aby doda?, tak? opcj? kto czyta? tw?j temat.
Jest to na zasadzie U?ytkownicy aktualnie czytaj?cy ten w?tek,
tylko polega to na tym, ?e b?dzie pisa?o U?ytkownicy kt?rzy przeczytali, ten temat. I nicki os?b, kt?re odwiedzi?y ten temat.

Drugim pomys?em jest zorganizowanie, eventu w CS.
Jak wiemy, na forum jest spora ilo?? graczy, kt?ra gra w CS'a.
W zale?no?ci od liczby zg?oszonych, os?b zrobi?o, by si? dru?yny po 5 os?b.
W zale?no?ci od dru?yn zrobi?o by si? grupy z kt?rych wychodzi?y by dwa zespo?y.

Zapraszam, do komentowania.
Pozdrawiam!
Venali
 

S4mantus

Active User
Joined
Jun 13, 2010
Messages
148
Reaction score
30
Odp: Dwie propozycje.

Pomys? pierwszy?

By?, nawet niedawno. Nie przeszed?, jest to zb?dne, b?dzie nie do??, ?e za?mieca?o temat, to jeszcze zajmowa?o miejsce. Wyja?nij po co to? Masz opcj? "U?ytkownicy aktualnie czytaj?cy ten w?tek", jak tak bardzo Ci na tym zale?y, to refreshuj stron? co 10 sek.

Drugi pomys?...

Event? Raczej turniej. No, ale okej, mo?e przej??. Dru?yn mo?e by si? kilka zebra?o, ale z pi?ciu dru?yn nie ma po co tworzy? jakichkolwiek grup, no chyba, ?e b?dzie ich 16? :)

No c??, trzeba obgada? dzia?y do zg?osze? etc. Zobaczymy.

Pozdrawiam.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Dwie propozycje.

Pierwszy pomys? mo?e i nie by? przemy?lany, zgadzam si?.

Co do turnieju CS to tylko by?, przyk?ad z grupami itp.
Turniej by?, by ciekawym urozmaiceniem naszego forum, co? nowego nie zaszkodzi, a wydaj? mi si?, ?e wypali?o, by raczej i byli by ch?tni.
Pozdrawiam!
Venali
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Dwie propozycje.

Kr?tko i na temat,
1.NIE
2.TAK

Tylko w tym turnieju trzeba by by?o ustali? zasady aby wszystko mia?o sens (czy 1 vs 1 lub czy team vs team [ew. Bomby]) Dodatkowo trzeba b?dzie za?atwi? serwer.
Kiedy? mieli?my serwer CS na Tnet ale upad? bo nie by?o graczy za du?o. Turnieje jednak maj? do?? du?? szanse przebicia.
 
Last edited:

Tibionauta

Advanced User
Joined
May 8, 2008
Messages
388
Reaction score
43
Odp: Dwie propozycje.

Ta ju? to widz? zajebisty event w CSie na Non-steamie ;p. Na pewno co najmniej 75% by cheatowa?o, ale pomys? mo?e by?.
 

Vxr

Ty r?b swoje brat!
Joined
Jul 13, 2010
Messages
700
Reaction score
131
Age
31
Odp: Dwie propozycje.

1. By?o.
2. Sam zorganizuj.

Co do serwera cs m?g? bym zorganizowa?, ale dopiero w sierpniu.
Konfiguracj? itp musia?, by zaj?? si? kto? kto si? dobrze zna.
Lecz na pewno kt?ry? z u?ytkownik?w lub Admin forum mam miejsce na dedyku, aby odpali? ma?y turniej. Serwer z 10 slotami cs w zupe?no?ci wystarczy, tak aby 2 teamy si? pomie?ci?y na 1 mecz.
 

Import

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
56
Reaction score
15
Odp: Dwie propozycje.

Witam, was drodzy u?ytkownicy.
tylko polega to na tym, ?e b?dzie pisa?o U?ytkownicy kt?rzy przeczytali...

B?dzie napisane*, chyba, ?e chodzi Ci o takie co? kiedy wchodzi si? na stron? to pisze (tak jak ja teraz) kto przeczyta? ten temat.

Co do drugiego.. Hmm, ja by?bym bardziej za saperem. Lub jakie? zawody z lupy Windowsa. Ale b?dzie zabawa...
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
29
Odp: Dwie propozycje.

I pomys? - are you fucking kidding me?
Pomy?l o tym, ?e s? tematy, kt?re przeczyta?o nawet kilka tysi?cy u?ytkownik?w, wi?c zrobi si? straszny rozgardiasz.

II Pomys? - WEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!

Jestem za, ja na pewno wbij?. ;D

#down
kurwa dlaczego niby g?upie?
chcesz to napierdalaj posty jak pojebany, ja potrzebuje rozrywki ;D
 
Last edited:

Twitter

Active User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
63
Reaction score
12
Age
28
Odp: Dwie propozycje.

Pierwszy pomys?, jest do dupy, poniewa? nie b?dzie tak TNET si? konfigurowa?o bezw?adnie na takie g?upie pomys?y, jest tak jak jest i jest dobrze.

drugi pomys? Event? chyba turniej raczy? by? napisa?. ale i tak nie.
poniewa? to g?upie.
 
G

Gudio

Guest
Odp: Dwie propozycje.

Nie chc? spamowa? jak inni wy?ej co do pomys?u pierwszego, bo rzeczywi?cie by? on poruszany par? dni temu. Jednak w sprawie event?w cs'a musz? si? wypowiedzie?.

Par? miesi?cy temu by? prowadzony serwer przez Faitha, a jeszcze wcze?niej przez kogo? innego - bodaj?e Simivara. Wszystko by?o pi?knie a? do momentu zorganizowania eventu. Po prostu by?a ma?a frekwencja i niestety musieli?my przerwa? tego typu zabaw?. Z czasem serwery przesta?y istnie?. Z tego powodu jestem na nie, bo wiem jak to zn?w b?dzie wygl?da?o w przysz?o?ci - "du?o m?wi, ma?o robi" - tym mo?na por?wna? wypowiedzi u?ytkownik?w wi???ce si? z tym, ?e jest du?o ch?tnych, ale tak naprawd? b?dzie ich ma?o. Wielokrotnie to przerabia?em/przerabiali?my, uwierzcie.

Dalsze prowadzenie tego tematu nie ma sensu ze wzgl?du na wymienione wy?ej powody. Mo?e co? si? zmieni - zobaczymy. W tej sprawie radz? pisa? do administracji, albo do moderator?w ogarniaj?cych dzia? "Hyde Park" z dowi?zaniem za??cznika petycji.
 
B

Blackq

Guest
Odp: Dwie propozycje.

Nad eventami CS kadra my?la?a, potrzebowali?my jednak serwera aby organizowa? takie eventy, dostali?my niby informacje od ElDiamonda ?e jest mo?liwo?? za?atwienia takiego serwera, jednak do tego czasu nic nie wiadomo.
Mimo i? frekwencja za czasu serwera Faitha by?a ma?a to zawsze mo?na spr?bowa? po raz kolejny, du?o czasu up?yn??o, s? nowi u?ytkownicy.
Na war eventach frekwencja bywa?a ma?a a od pewnego czasu powoli brakuje slot? na ventrilo. W ko?cu s? teraz wakacje, wieczorkami zawsze mo?na sobie pykn??.
 
Status
Not open for further replies.
Top