What's new

Knight i Chata Nekromanty

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Witam. Jest to pierwszy poradnik w moim wykonaniu.
Zapisze tu wszystko co potrzebne, tak wi?c nie martwcie si? =]

Na wst?pie chc? powiedzie? dlaczego expowisko dla knighta. Paladynowi po jakim? czasie skonczy si? amunicja i b?dzie musia? wraca? do miasta. Tak samo jest w przypadku profesji magicznych, mana szybko si? sko?czy i trzeba wr?ci?.

Miejsce jest o tyle dobre, ?e mamy pewno?? i? nie wpadnie nam ?aden noob i nie zajmie respawnu. Droge do naszej chaty pilnuj? Giant Spider'y. Czasem mo?na spotka? high lvl'i wracaj?cych z PoI quest, gdy? w?a?nie tu znajduje si? wej?cie. Teraz do sedna.

Wymagania:
Level : 30
Skills : 65+/65+
Wyposa?enie: Fire Sword/Bright Sword + Knight set + tarcza ( najlepiej vamp/demon )
2x bp health potions - tak na wszelki wypadek.
Potwory:
-Skeleton - oko?o 30~
-Ghoul - oko?o 20~
-Demon Skeleton* - 4


*Poni?ej przedstawie spos?b jak si? pozby? DS'?w ;)

?redni exp, kt?ry zdobywacie. Podam go Wam przy pomocy bota, aby wyliczenia by?y zgodne z prawd?.


Przeci?tne do?wiadczenie zdobywane na godzine:
20333 exp/h
Czas do awansowania:
2h 25m 46s
'Przegrany' czas:
1h 15m 7s
Zdobyte do?wiadczenie:
25458 exp

Loot, kt?ry zdob?dziemy w ci?gu godziny:

+ kilka brown POC + life rings :)

Jak doj???

'Wycieczke' zaczynamy spod Katedry. Jej po?o?enie znajdziecie .
Kierujemy si? wg. czerwonej strza?ki. Je?eli zboczymy z trasy, mo?emy stan?? oko w oko z Giant Spider'em co sko?czy si? tzn. 'waste'.
W miejscu bia?ego krzy?yka znajduje si? wej?cie do podziemi.

(przepraszam za s?ab? jako??)
Na poziomie -1 i w domku zaczynamy nasz? zabaw?.

Jak pozby? si? DS'?w?

Lurujemy je do domku i zamykamy w pokojach jak na screenie:


Jakie? pytania, zastrze?enia? Prosze pisa? i ocenia? ;)



ZABRANIAM KOPIOWANIA I UMIESZACZANIA PORADNIKA NA INNYCH FORACH BEZ MOJEJ ZGODY!​

By Przemek
 
Last edited:

Andzia

Ale ze mnie krejzolka;*;*
Joined
Apr 5, 2008
Messages
327
Reaction score
54
Age
25
Poradnik skromny, ale konkretny. Przynajmniej wysili?e? si? i da?e? w?asne ss'y ^^
Co tu du?o pisa?, "super 10/10 one!1!". Tyle, ?e z tymi POC'ami i ringami to tylko kiedy masz szcz??cie, kt?rego ja nie posiadam <pomarszczona emotka> Aha i dodaj ss'a jak doj?? bezpiecznie na katedr?, nie napotykaj?c si? na GS'a, bo s? asy, kt?re nie wiedz? ;)
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Poradnik skromny, ale konkretny. Przynajmniej wysili?e? si? i da?e? w?asne ss'y ^^
Tyle, ?e z tymi POC'ami i ringami to tylko kiedy masz szcz??cie, kt?rego ja nie posiadam.

W 1.5h expienia zdoby?em 2 life ringi i 7 brown POC, wi?c na takim expie nie trzeba zbytnio liczy? na szcz??cie :)
Fragles si? nie obrazi jak Ci troszke szcz??cia u?ycze =]

<pomarszczona emotka>

<g?aszcze po g?owie> hah
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Od?wie?am... ju? nikt nie skomentuje ? :(

#down
Wiem, ?e 1 miejsc?wka ale to dopiero pocz?tek ;p Jak b?de mia? czas to zrobie nast?pny :)
 
Last edited:

One

My?l?cy
Joined
Apr 6, 2008
Messages
445
Reaction score
217
Age
29
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

@up

Ja skomentuje :p

Opisa?e? dok?adnie 1 miejsc?wk? wi?c bardziej to si? nadaj? na notk? a nie poradnik ;d Og?lnie opisane dosy? dok?adnie ale musia?e? dawa? mapk? jak doj?? omijaj?c GS'a xD Dobrze, ?e pokaza?e? jak pozby? si? DS'?w dzi?ki temu ju? taki lvl i skile nie b?d? potrzebne. Raczej wystarczy 1 bp hp. Ale poradnik mi si? podoba i oceniam go jako dobry :)

Za "notk?" nie miej urazy bo to 1 miejsc?wka
 

FasT_User

Active User
Joined
Aug 13, 2008
Messages
123
Reaction score
4
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Przemku gratuluj? ci twojego "pierwszego razu" :p pierwszego poradnika . Poradnik skromny , ale za to wszystko nie?le opisane ;)

Pozdrawiam,
Fast User
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Aby wi?cej hp nie traci? to lepiej aby w 1 pokoju by? 1 ds w 2 pokoju 2 dsy i w g??wnym 1 ds ;]
Z takiego poradnika na ten exp to korzysta? m?j brat wi?c nie jeste? pierwszy kt?ry zrobi? poradnik na ten cave xD
PS:
expi? tam ju? od 20 lvl wi?c nie wiem czemu napisa?e? ?e od 30 jak z 20 nie problem xD
 
Last edited:

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Latam tam 30 kinem 54/49 p set nie trzeba a? takich du?ych wymaga? jakich pisa?e? a life fluidy przydaj? si? tylko by dsy zamkn?? ale na wszelki wypadek bior? ca?y bp. Przyda?oby mi si? jeszcze czy mo?na otworzy? drzwi te 2 nie z tp tam co jest pole energii. Je?li mo?na je otworzy? napisz w poradniku jak a te z tp wiem jak jak nie wiesz to ci powiem a przez te tp wyjdzie si? szybciej z tam t?d wysy?a przy wej?ciu na poh. Ta droga bez gsa to nie bardzo bo jak nad tamtym miejsce si? przejdzie to b?dzie szybciej o wiele a gsa tam nie ma tylko tarantul par?. Wej?? do podziemi jest du?o i nie napisa?e? ?e trzeba energy fielda by wej??.. M?g?by? te? dopisa? ?e warto kupi? parcele i potem wysy?a? loota w outlaw camp. Napisa?e? te? wyniki bota a w nich czas do awansowania[raczej nam to si? nie przyda ;D] Dopisz, popraw b?dzie good.
 
Last edited:

perki51

User
Joined
Dec 6, 2008
Messages
14
Reaction score
1
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

A wi?c tak, Przemo...

Poradnik ?wietny nie nazwa?bym to notk? jak nie kt?rzy uwa?aj?...
Poradnik o Necromancer House widzia?em ju? na innych forach, lecz wida?, ?e ten sam zrobi?e? :D

Dobrze, ?e doda?e? jakie? ss'y, bo nie kt?rzy ich potrzebuj?.. podoba mi si? to, ?e powiedzia?e? jakie itemsy, skille, level itp. trzeba mie?, aby tam expi?.. no mo?e troch? przesadzi?e?.. :p
Daje 9/10, bo troche kt?tki..

P.S.
W tytyle napisa?e?:
"Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty"
Po co Chata Nekromanty? Lepiej od razu napisa? Necromancer House i ka?dy sklei o co chodzi..

Pozdrowienia,
perki51!
 

Gelius

Active User
Joined
May 25, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

M?j kolega tam expi? doradzi?em jemu ale ,?e on nie czyta informacji (ma?o zna angielski) to jak wyszed? na powierzchnie napotka? najazd ds'?w i ghouli a wiec ja i on mamy nie mi?e wspomnienia z tym miejscem aczkolwiek bardzo szybko kasa leci no i level te? polecam.Szybki zarobek ma?o pk.
 

Dragson

Active User
Joined
Apr 1, 2009
Messages
96
Reaction score
11
Age
37
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Latam tam 30 kinem 54/49 p set nie trzeba a? takich du?ych wymaga? jakich pisa?e? a life fluidy przydaj? si? tylko by dsy zamkn?? ale na wszelki wypadek bior? ca?y bp. Przyda?oby mi si? jeszcze czy mo?na otworzy? drzwi te 2 nie z tp tam co jest pole energii. Je?li mo?na je otworzy? napisz w poradniku jak a te z tp wiem jak jak nie wiesz to ci powiem a przez te tp wyjdzie si? szybciej z tam t?d wysy?a przy wej?ciu na poh. Ta droga bez gsa to nie bardzo bo jak nad tamtym miejsce si? przejdzie to b?dzie szybciej o wiele a gsa tam nie ma tylko tarantul par?. Wej?? do podziemi jest du?o i nie napisa?e? ?e trzeba energy fielda by wej??.. M?g?by? te? dopisa? ?e warto kupi? parcele i potem wysy?a? loota w outlaw camp. Napisa?e? te? wyniki bota a w nich czas do awansowania[raczej nam to si? nie przyda ;D] Dopisz, popraw b?dzie good.

Wisz co to s? przecinki i formu?owanie zda?? I nie 'energy field' tylko 'destroy field'


@Topic Poradnik ?adny , mo?na by?o by poprawi? , ale i tak jest dobrze jak na pierwszy raz :)

Pozdrawiam.
 

Ellesh

New User
Joined
Jul 7, 2010
Messages
6
Reaction score
2
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Witam​
Ja ci powiem ze osobi?cie Tam expi?em !! ( botowa?em :pP ) i bardzo ?adny tam jest exp :] Tylko najgorsze te Ds :/ Lecz dla knighta to jest ?wietny Exp Dlatego ze ma?o os?b tam expi i mo?na ?adne OrO Waln?? :pP Poradnik ?adnie napisany i przejrzy?cie .. Nawet Pocz?tkuj?cy Grac ( Ogarnie ) .. Czekam na twoje inne Poradniki :] mo?e dowiem si? o jakiej? miejsc?wce kt?rej nie znam xDD
Moja ocena za ten Poradnik b?dzie 8,5/10 - Oczywi?cie Puknt Reputacji

Ps.. Te Wszystkie Dzieci co pisz? ze s?aby Poradnik zach?cam ?eby sami napisali poradniki a niech potem ?le oceniaj? !!!
 
Last edited:
Joined
Jul 11, 2010
Messages
46
Reaction score
3
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Poradnik bardzo dobry 8/10, na Mount Sternum pe?no ludzi wi?c tam raczej si? nie da botowa? a tutaj w sam raz ;P

M?g?by? jeszcze napisa? gdzie chowa? wylotowane gp ?eby nie znika?o bo w?tpie ?e kto? b?dzie lata? do dp co 2 godziny ;P




Pozdrawiam,
Syloxar Knight
 

Drakeon

New User
Joined
Mar 15, 2010
Messages
3
Reaction score
1
Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Odp: Expienie knightem ver.1 - Chata Nekromanty

Poradnik ?adny, kiedy? my?la?em, ?eby tam pobocic ale w?asnie ba?em sie dsow ;P Nie wiem czy to u mnie nie wida? ssow czy wygas?y, ale i tak spoko. 8/10
 
Top