What's new

Zgubi?em si? w Rookgard

Status
Not open for further replies.

wojteczek

New User
Joined
Oct 25, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Cze?? jestem nowicjuszem w tej grze, chcia?em opisa? m?j problem:
Jestem w mie?ciu Rookgard mam drugi lvl i kompletnie nie wiem gdzie mam i?? zabija? potworki, poniewa? dopiero przeszed?em samouczek. Przejrza?em poradniki, ale wszystko jest na wy?szy lvl. Prosz? o pomoc
 

Michu9404

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
236
Reaction score
21
Odp: Zgubi?em si? w Rookgard

Przy ?wi?tyni jest wej?cie na d?? (taka kratka). Mo?esz tam troch? posiedzie?, znajduj? si? tam szczury (raty). Potem na wi?kszym lvlu ci?gle od tej kratki w g?r? a? za miasto s? tam w??e, bugi, trolle
 

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: Zgubi?em si? w Rookgard

Je?eli przeszed?e? samouczek, to kieruj si? na p??noc do temple, tam znajdziesz, gdy dzojdziesz do temple przejd? jeszcze kawa?ek w g?r?, tam znajdziesz rynek (b?dzie tam studnia), p??niej kieruj si? od tej studni w lewo, tam b?dzie jaki? npc. kt?ry skupuje cia?a zwierz?t, na przeciw jego sklepu jest jaka? stodo?a, wejd? w podziemia w niej, tam b?dzie szczur, zabij go i naci?nij na pod?og? "use" dostaniesz wtedy dublet(zbroja 2arm.) Je?eli chcesz i?c expic wejd? w kratk? w tej stodole i pojawisz si? w kana?ach, tam b?d? szczury.
 

Drohix

Advanced User
Joined
Jul 26, 2009
Messages
202
Reaction score
64
Age
28
Odp: Zgubi?em si? w Rookgard

Kiedy osi?gniesz nieco wi?cej i zdob?dziesz lepszy ekwipunek udaj si? za miasto przechodz?c przez ,,most'' na kt?rym stoi npc Dalheijm~ Nast?pnie kieruj si? na p??noc i zejd? do podziemi. W podziemiach masz wszelakiego rodzaju potwory.

Notka moderatorska:
Tyle, wyja?nione.
 
Last edited by a moderator:
Status
Not open for further replies.
Top