What's new

-Tibia 8.54 Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 0 0.0%
  • nie

    Votes: 0 0.0%
  • zobaczy si?

    Votes: 0 0.0%
  • tak

    Votes: 49 29.7%
  • nie

    Votes: 64 38.8%
  • zobaczy si?

    Votes: 52 31.5%

  • Total voters
    165
Status
Not open for further replies.

alonso30

User
Joined
Mar 6, 2009
Messages
45
Reaction score
0
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Jak narazie tylko pare scrin?w i nic wiecej. Gowno z tego bedzie haha
 

szef16

User
Joined
Jun 24, 2009
Messages
24
Reaction score
0
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

zapraszam do komentowania

Ty sie cz?owieku zaci??e?....? czy jaki chu.... Co mammy komentowa? bo nie rozumiem ciebie napisa? by? co? konkretnego a nie co drugi post w tym temacie to "zapraszam do komentowania" jak juz na to patrze to mi sie rzyga? chce.....
 

Asmodee

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
96
Reaction score
8
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

#up
m?g?by? napisa? co chcia?by? zobaczy? na naszym serverze. A co do 'czego? kontkretnego' to na razie prace id? wre
 

Asmodee

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
96
Reaction score
8
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

buuump refresz ;)
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Zamiast tyle od?wie?a? m?g?by? wstawi? nowe informacje dotycz?ce ?ycia serwera, kt?ry, miejmy nadziej?, wystartuje w ci?gu najbli?szych tygodni/miesi?cy.
Og?lnie lubi? takowe OTSy, trzymaj?ce klimat starego poczciwego RPG. Nie lubi? w takich serwerach monotonni, to znaczy na ni?szych poziomach musimy zdobywa? do?wiadczenie na wszystkim znanych trollach tudzie? orkach, kt?re niejednemu ju? zbrzyd?y, dlaczego nie doda? potwork?w o wygl?dzie np Undead Dragona ze s?abszymi parametrami? Wed?ug mnie ujrzenie na ekranie 12 lvlem potwora o wygl?dzie behemotha, kt?ry ginie po kr?tkiej potyczce stwarza ciekaw? atmosfer?.
 

Asmodee

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
96
Reaction score
8
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

#up
O takie komentarze jak Tw?j mi chodzi?o. A co do pierwszej cz??ci, to na razie nie ma co pisa?. Mapper- robi mapke, skrypter- robi skrypty a ja- za?atwiam wszystkie inne sprawy ;]
 

sqero

User
Joined
May 2, 2009
Messages
25
Reaction score
0
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

No widz? ze scree?w ?e mapka starannie zrobiona, jak wystartuje na pewno tam zajrz? :D
 

draxoth

Active User
Joined
Sep 28, 2008
Messages
72
Reaction score
2
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Po co robic slabe potworki o starych wygladach, jezeli CipSoft oferuje gruubo ponad 150 rozmaitych wygladaow potworow. Wykorzystajcie najpierw to, a potem robcie jakies kombinacje.
 

Asmodee

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
96
Reaction score
8
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

bump
PS wyje?d?am na wakacje wr?c? 19 VII, pa?eczk? na zapraszanie do komentowania przejumje Sterger ;]
 

xsenok

User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Mam nadzieje ?e w ko?cu doczekam si? dobrego RPG'a widz?c po jedyn SS na kt?rym znajdowa? si? "Xuvian" przypomnia? mi si? jeden ots na kt?rym by?o podobnie jak tu ale padl po 2 dniach? Mam nadzieje ?e ten wypali poniewa? lubi? tego typu otsy, czyli exp mniejszy (low lv) ni? na RL ciekawe questy i fabu?a. Oraz zr?bcie porz?dne forum to aktualne odstrasza tylko ludzi. Pozdrawiam
 

Adusia94

User
Joined
Jun 28, 2010
Messages
14
Reaction score
1
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Witam ! :)

Nie Bede Sie Tu Rospisywa? Bo Nie Ma Co !

Szukam Ludzi Do Mojego Teamu Juz Mam Pare Osob Ale To Zbyt Malo!. Jesli Jest Ktos Zainteresowany Dojsc Do NASZGO teamu Ktory Razem Zrobimy :)

Prosze Pisac na GG- 20886617

Poszukuje 1 Comanndera ! i Pare Osob Ktore Umia Robic Fajne Filmiki


Pozdrawiam ! ; ] -AKTUALNE CALY CZAS- Raz Jest Team Raz Go NIE Ma Wiec ZAWSZE Aktualne-

Prosze Podawac Dalej xD Pzdr !


----------- Zapraszam Baneria.Com ----------------
 

Seminari Master Kaga

Advanced User
Joined
Jun 16, 2009
Messages
181
Reaction score
6
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Lol hahahahahaha to ma by? real ?
To jest zero, nie umiecie nawet Pits of Inferno jak na rl zrobi?, ju? wida?, ?e tylko na kas? i jakie? dzieci lub niedo?wiadczeni ludzie si? tym zajmuj?.

Oceniam temat jako fatalny.
 

xsenok

User
Joined
Apr 26, 2008
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Lol hahahahahaha to ma by? real ?
To jest zero, nie umiecie nawet Pits of Inferno jak na rl zrobi?, ju? wida?, ?e tylko na kas? i jakie? dzieci lub niedo?wiadczeni ludzie si? tym zajmuj?.
Oceniam temat jako fatalny.

Polecam czytanie ze zrozumieniem, ten OTS to nie RL lecz w?asna mapa, skrypty etc. z tego co ja wyczyta?em po prostu bedzie exp zmniejszony niz jest na RL tibi i tyle. Zanim napiszesz takiego posta zastanow sie nad tym.
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

Mam nadzieje ?e w ko?cu doczekam si? dobrego RPG'a widz?c po jedyn SS na kt?rym znajdowa? si? "Xuvian" przypomnia? mi si? jeden ots (...)
Dzi?ki za pozytywne s?owa, podnios?o to nas na duchu, akurat teraz w upalne dni ci??ko mi si? pracuje ,a przy dodawaniu jednego "oryginalnego" pozwol? sobie napisa? systemu ,bo nie widzia?em ?adnego takiego na innych ots'ach musia?em zmieni? sporo map?, co si? r?wna z troch? op??nieniem startu ale wyjdzie to ots'owi na dobre.
@Adusia94
To nie temat do reklamowania swojego ots'a...

@Seminari Masta Kaga
Nie to nie real, nie rozumiem twojej wypowiedzi - pomyli?e? tematy, czy komentujesz ten post wy?ej ^^?

@refresh
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

@Od?wie?aaa(znaki)m
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

@Od?wie?anie tematu!
 

Hard Style

User
Joined
Jul 9, 2010
Messages
26
Reaction score
1
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

No, no. Mam nadzieje ?e nie jest to kolejny server RPG kt?ry pi?knie wygl?da tylko w zapowiedzi mapka dobra do grania. Fabu?a tez nie jest taka z?a tylko tych ss'ow to za ma?o.
 

Owca155

Active User
Joined
Dec 11, 2009
Messages
73
Reaction score
17
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

@Adusia94
To nie temat do reklamowania swojego ots'a...

On robi team na wasz OTS..
Czytaj ze zrozumieniem cz?owieku ,i ty chcesz ,?eby tw?j OTS wypali??

Btw. OTS ciekawie si? zapowiada. Dziwny EXP - Stages i to pow?d mojego wej?cia na server.

Mam nadzieje ,?e wszystko wypali ,
Owca155 .
 

Sterger

Advanced User
Joined
Jun 2, 2008
Messages
217
Reaction score
10
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

@Refresh

@Owca155

Nie masz racji w profilu Ci to udowodni?em.
 

Asmodee

Active User
Joined
Mar 26, 2010
Messages
96
Reaction score
8
Odp: Xevia World - Nowa era ots'?w, prawdziwe RPG znajdziesz tylko u nas- Zapowied? 1

od?wie?am ;];];];]
 
Status
Not open for further replies.
Top