What's new

Help

Status
Not open for further replies.

Bialas1993

User
Joined
Nov 1, 2008
Messages
31
Reaction score
0
Witam!
Mam problem. Gram druidem 25 lvl na non-pvp, ale gra na serverach non-pvp mi si? znudzi?a i chcia?bym zagra? na pvp. Problem jest taki, ?e chcia?bym zrobi? sorcerera i nie wiem czy bez pacca si? op?aca. Prosz? te? o jakie? poradniki zwi?zane z gr? sorkiem.
Z g?ry dzi?kuj?.
Pozdrawiam Bialas!
@Edit:
Zastanawia?em si? nad sorkiem, poniewa? knight za bardzo na pvp si? nie nadaje. Czekam na wi?cej opinii na ten temat. Je?eli nie sorkiem to jak? profesj? polecacie gra? na pvp?
 

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Odp: Help

Nie, bez pacca si? sorca nie op?aca, gdy? nie b?diesz mia? czar?w typu exori vis itp.
 

seneri

Advanced User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
350
Reaction score
53
Age
28
Odp: Help

Sorkiem ani druidem w og?le si? nie op?aca gra? bez PACCa. Paladynem - ?rednio, natomiast knightem najlepiej.
 

Aske

New User
Joined
Jun 7, 2009
Messages
9
Reaction score
1
Odp: Help

Sorkiem mo?na gra? bez pacca , ale bardzo szybko Ci? dedn?.
Druidem tak samo.
Pallkiem robisz sobie skile po 60/60 potem lecisz expic/pkowa? :]
Knightem tak samo jak u palka

Moje zdanie: Sorkiem i Drutem najlepiej nie gra? bez pacca A Pallem lub Knightem owszem :)
 

Dziurawy Joe

Active User
Joined
Feb 17, 2009
Messages
69
Reaction score
5
Odp: Help

Sorce bez pacca nie ma sensu .Jak FACC to pall labo knight. Wbijasz skille i lecisz!
 

Taki Tam

Advanced User
Joined
Dec 19, 2008
Messages
447
Reaction score
33
Odp: Help

@up
Po co piszecie spam, ?e sorcem sie nie pyli bez pacca i tylko pall i knight ka?dy to samo

@top
Mo?esz gra? exp b?dzie si? ?rednio bez pacca ale w ko?cu co? wbijesz.
na 18lvl wykupisz czar exevo flam hur i exp ?atwiejsze potem summ potwory na exp trudniejszy exevo vis lux od 23 exevo gran vis lux ju? do?? mocny czar z mlvl dobrym od 29lvla potem 45 i robisz SD ?atwo b?dziesz m?g? zabija? innych player?w z sd i tymi mocniejszymi czarami a? w ko?cu i tak b?dziesz musia? kupi? pacc bo dalsze exp b?dzie bez sensu.
A je?li chcesz jaki? poradnik to szukaj w dziale Czytelnia i Poradniki Tibia.
:)
 

Napinek

User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
10
Reaction score
0
Odp: Help

Bez pacca oplaca sie najbardziej pallek albo kina

Wybierz oczywiscie server bez wojny ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top