What's new

Sword of fury - Wszystko co wiemy.

Status
Not open for further replies.

Herun

User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
35
Reaction score
9
Postanowi?em za?o?y? ten temat, aby wszystkie informacje o SSQ zebra? w jedn? ca?o??. Co lepsze pomys?y b?d? tutaj wkleja?:
U?ytkownik: Herun
Wiemy o tym, ?e tylko humble mo?e dotkn?? miecza furii. Kto jest pokorny/skromny? Pierwsza my?l to Mnich. No tak, ale jak pewnie wszyscy poszukiwacze mit?w wiedz?, ?e od dw?ch mnich?w nie da si? nic ciekawego wycisn??. Poza tym wiadomo, ?e miecz jest pe?en z?a, nienawi?ci, chaosu. I teraz pomy?lcie. Jak pokorny mo?e dotkn?? tego miecza. Gdy go dotknie nie b?dzie ju? dobry. Poza tym SSQ ma zwi?zek z NK.​

Poda? bym wi?cej, ale chc?, ?eby dla was zosta?o =]

Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji
Herun
 

lolakr

Active User
Joined
Jul 18, 2008
Messages
86
Reaction score
2
Odp: Sword of fury - Wszystko co wiemy.

ja nic nie powiem chocia? wiem wiele ale te informacje co ja mam s? TAJNE !!! o nich nikt nie wie oprucz mojego team-u. Temat dobry ale w?dpie czy ludzie du?o powiedz? o nim ma?o wiadomo. ja np wiem o nim wiele bo szukam ju? od 7 lat mo?e gdybym sobie znowu (juz 3 raz) kupi? pacc to mo?e bym si? dowiedzia? jeszcze wi?cej ale niestety jest tak jak jest troche mi si? kasa sko?czy?a za du? nawydawa?em i teraz juz nie ma proste ale to si? zmieni i nied?ugo zdob?d? spike sworda bo tylko dzi?ki optymizmowi mog? szukac dalej...
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Odp: Sword of fury - Wszystko co wiemy.

Zamykam temat bo za par? dni b?dzie tu tylko spam. Je?eli ju? chcecie porozmawia? o spike swordzie b?d? innych zagadkach zapraszam do Tajemnice Rookgaardu...
 
Status
Not open for further replies.
Top