What's new

Xanero - Pocz?tek

Status
Not open for further replies.

Xanero

New User
Joined
Sep 29, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Witam :)

Jestem, pocz?tkuj?cym mapperem, kt?ry otworzy? sw?j simone map editor z 5h temu ...

Po przeczytaniu paru poradnik?w i po ogl?daniu prac innych, zrobi?em co? takiego ...

Przej?cie :

f06zpj.png

Btw. Jestem pocz?tkuj?cym, ale ogl?da?em prace innych przez jakie? 2 lata, i troch? ju? chyba potrafie?



P.S Jestem ?wiadom, tego, ?e pope?ni?em wykroczenie, je?eli dostane ostrze?enie no c??, nie mam wi?cej swoich prac, a ju? dzisiaj nic nie zrobie!
 

ostromecki

Active User
Joined
Feb 23, 2010
Messages
75
Reaction score
7
Odp: Xanero - Pocz?tek

No c??, widz? ?e jest za ma?o szczeg???w, co? tak w ?rodku jest pusto, mo?e kamienie dodaj? Jak?? ?cie?k??

@Edit
No, te ?ciany nie s? najgorsze, wr?cz dobre.
 
Last edited:

Karokendo

Active User
Joined
Nov 30, 2009
Messages
66
Reaction score
9
Odp: Xanero - Pocz?tek

Pusto tu troch?. Przyda?oby si? gdyby by?o wi?cej detali na mapie ,bo to co teraz jest to po prostu pustka. ?ciany nawet dobrze zrobione, ale ten krzak jag?d na ?rodku nie pasuje. Pracuj dalej i ?wicz :D
 

Fluos

We are many!!!
Joined
Apr 28, 2009
Messages
1,942
Reaction score
260
Odp: Xanero - Pocz?tek

Mam wra?enie, ?e g?y zosta?y stworzone autoborderem. Dodatkowo mapa posiada klimat, a raczej jego brak. Wszystkiego na mapie jest za ma?o, s?aba natura - postaraj si? bardziej.
Pozdrawiam!
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Xanero - Pocz?tek

Tak jak fluos, w dodatku czasem brakuje ?ciany :D Pobaw si? borderami przy g?rach i popracuj nad ?rodkiem tej g?r, jakie? krzaczki, duperelki, mo?e ma?e jeziorko? ;]
 

Xanero

New User
Joined
Sep 29, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Xanero - Pocz?tek

Komentujcie, jeszcze co doda?, co poprawi? a ja pracuje nad g?rami tego ,,przej?cia" :)
 

bialas3

User
Joined
Feb 1, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: Xanero - Pocz?tek

Tak jak wy?ej, ?cie?ka, drzewa - nadaj klimat! Mo?e jaki kanion z mostem? I wi?cej przestrzeni "non-walkable"...
 
Status
Not open for further replies.
Top