What's new

nie moge si? zalogowa?

Status
Not open for further replies.

Blokers

New User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
7
Reaction score
0
nie moge si? zalogowa? na maina ca?y czas czas ?aduje posta? a na stronce pisze ?e jest online a na chara na roku moge si? bez problemuw logna? ocb
:mad::mad:

ps jak ju? lognie to mam laga i niemoge nic robi?
 

Rybol

Senior User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
674
Reaction score
93
Odp: nie moge si? zalogowa?

A mo?e co? wi?cej? Jaki net, komp?
Wejd? Options/Graphics/Advenced/ i zmie? Adjust framerate limit na najmniejszy...
 

Bolmex

Advanced User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
322
Reaction score
53
Odp: nie moge si? zalogowa?

Je?li tak to czemu w podpisie masz 15 lvl druid ? czy?by ci si? ju? uda?o czy mo?e wysz?e? jedn? postaci? a drug? nie hmm je?li tak to mo?e server jest przepe?niony zabradzo nie wiem hmmm je?li nikt ci nie pomo?e napisz email do cip softu.
Mo?e tak jak up powiedzia? w advance poszperaj.

@down
Mo?e po prostu s? lagi na servie ale powinny by? te? na rooku wi?d? nie rozumie bo na Furorze by?y takie gdzie? jeden miech temu.
 
Last edited:

Blokers

New User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: nie moge si? zalogowa?

tak gra?em wczoraj net 1gb/sec a dzisiaj niemoge jak ju? mnie lognie to mam laga i niemoge nic zrobi? a na roku moge robi? wszystko i niewiem ocb
 

Kolacjetr

Active User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
60
Reaction score
3
Odp: nie moge si? zalogowa?

Options > Graphics > I tam kliknij twoj? grafike (opengl) (direx 9) (direx 5)

no i przesu? suwak najlepiej do ko?ca (10) a jak ci p?jdzie tibia to przesu? na jakie? 20 ?eby nie by?o zarywek
 

Blokers

New User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: nie moge si? zalogowa?

to co muwicie nic niepomaga na roka moge logna? a na maina nie
 

alocha00

User
Joined
Jun 25, 2008
Messages
37
Reaction score
0
Odp: nie moge si? zalogowa?

A mo?e masz pz i si? nie mo?e wylogowa?. albo u?ywa?e? bota a jak wiadomo boty posiadaj? AFK Tools !!.
Lub tez kto? gra twoim charem.
Najlepsy spos?b to wejdzi na rooka naci?nij Crt+r i napisz po angielski do gm'a ?e zaistnia? taki problem. Morze ci pomog?.
Lub te? prubuj na Helpie.
 

Hoster

Senior User
Joined
May 22, 2008
Messages
1,093
Reaction score
34
Odp: nie moge si? zalogowa?

@UP
To jest chyba jedyny wyb?r z tym raportem, albo pisaniem na help... A tak w og?le, to jakim cudem masz neta 1gb/sec na pewno 1gm a nie 1 mb? -.-'

tak gra?em wczoraj net 1gb/sec a dzisiaj niemoge jak ju? mnie lognie to mam laga i niemoge nic zrobi? a na roku moge robi? wszystko i niewiem ocb

Poza tym... pisz po polsku!
Mo?esz mie? dysleksj?, bo to ludzka rzecz, ale uwa?aj na to co piszesz... Ja tez mam dysleksj?, i patrz? na to co pisz?, aby nie zrobi? b??d?w...

To tak jak powiedzia? pan UP... Wy?llij raport z informacj? co si? dzieje z postaci?, albo napisz na help...

#Down

U?ywaj opcji Edytuj!
 
Last edited:

Blokers

New User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: nie moge si? zalogowa?

sry przejenzyczy?em sie a angielskiego neznam bo w gimnazjum sie nieuczy?em bo by? nieobowiazkowy botuw nieu?ywam bo gram normalnie a boteruw hunce i niewiem ocobiega a jak si? posta? ?aduje to na tibia.com pisze ?e online

Staraj si? pisa? po Polsku, bo b?dzie warn//Ka?ka
 
Last edited by a moderator:

Kolacjetr

Active User
Joined
Apr 16, 2008
Messages
60
Reaction score
3
Odp: nie moge si? zalogowa?

Spr?b?j zmieni? has?o. Wi?cej pomys??w ju? nie mam.
 

Blokers

New User
Joined
Aug 30, 2008
Messages
7
Reaction score
0
Odp: nie moge si? zalogowa?

ju? sie zalogowa?em ale mam dylemat zrobi?em now? posta? kina jaki rodzaj broni wybra?
 

Ka?ka

s?odki kucyk
Joined
Apr 4, 2008
Messages
154
Reaction score
54
Age
33
Odp: nie moge si? zalogowa?

Sword, zamykam.
 
Status
Not open for further replies.
Top