What's new

Jak wys?a? pliki na serwer FTP

Status
Not open for further replies.

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
Je?eli z?y dzia? to przepraszam.
Dzisiaj powiem wam jak wys?a? pliki na serwer ftp.(Np pliki strony.)Do wys?ania plik?w pos?u?y nam total comander kt?rego pobierzemy st?d
ja osobi?cie u?ywam innej wersji ale tom teraz aby dobrze wyt?umaczy? te? ?ci?gn??em, chocia? w innych wersjach powinno by? tak samo :D .

Po??czenie FTP dla test?w kt?re przyda nam si? p??niej oczywi?cie to nie s? wszystkie dane ale te kt?re b?d? nam potrzebne , stron? a dok?adniej serwer FTP za?o?y?em na

* Adres strony:
* Adres serwera FTP: dla-tibia-net-pl.yoyo.pl
* U?ytkownik: dla-tibia-net-pl.yoyo.pl
* Has?o: tibianetpl




Po zainstalowaniu i uruchomieniu
naciskamy u g?ry przycisk podpisany" sie? ". Po naci?ni?ci myszk? schodzimy na du? i klikamy" FTP: po??cz... "b?d? naciskamy ctrl + f , pisze wam oba sposoby bo jak bym tylko napisa? skr?t to by?cie mogli nie wiedzie? jak jest normalnie a skr?t zawsze mo?na zapomnie? a tak to tego raczej nie zapomnicie. Jak to wszystko zrobicie to powinno wam wyskoczy? okienko, wtedy klikacie przycisk znajduj?cy si? po prawej stronie kt?ry jest podpisany
" Nowe po??czenie.." i wyskoczy nam kolejne okienko.Teraz poka?e wam jak wype?ni? pola odpowiednimi danymi na przyk?adnie danych kt?re wam wcze?niej poda?em.
A wi?c tak wymieni? pola i napisze co tam ma by?.
sesja:​
nazwa pod kt?r? b?dzie si? potem w programie wy?wietla? to w?a?nie po??czenie, czyli dowolne s?owo.
Nazwa hosta:
tu wpisujemy to co na yoyo.pl jest podpisane "Adres serwera FTP" czyli w tym wypadku: dla-tibia-net-pl.yoyo.pl
U?ytkownik: tu piszemy to co na yoyo.pl jest opisane jako u?ytkownik czyli w tym przypadku: dla-tibia-net-pl.yoyo.pl
Has?o:
czyli to co na yoyo.pl jest opisane has?o, czyli w tym przypadku: tibianetpl.
Klikamy ok, a potem aby si? po??czy? z serwerem fto wystarczy wybra? po??czenie z listy czyli : sie?/FTP: po??cz... teraz serwer ftp wy?wietli si? w kt?rej? po?owie programu(nie chce mi si? t?umaczy? od czego to zale?y bo na pewno si? w ko?cu domy?licie), a aby wys?a? pliki wystarczy na 2 cz??ci programu zaznaczy? pliki kt?re chce si? wys?a? prawym przyciskiem a potem nacisn?? kopiuj i pliki si? wysy?aj? :) .
Mam nadzieje ?e ten poradnik chocia? 1 osobie si? spodoba i co najwa?niejsze przyda, a je?eli chodzi o ssy to nie da?em poniewa? m?j brat przy ptakiem usun?? painta a ?adnych program?w graficznych nie chce mi si? ?ci?ga? wi?c jak by kto? zrobi? i wys?a? mi na pw ssy tych rok?w co napisa?em to b?d? wdzi?czny i na pewno o tym w po?cie napisze.
Dzi?kuje za przeczytanie mojego tematu.
 

Gummis

Active User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
147
Reaction score
17
Kiedy zrobicie poradnik jak w??czy? Tibie?

Ta obs?uga jest tak intuicyjna, ?e nie trzeba by? geniuszem.

Zamykam, poza tym autor dostaje warn za b??dy, bo karygodne jest, aby wysy?aj?c poradnik nie przepu?ci? go przez worda albo przynajmniej przeczyta? jeszcze raz...
 
Status
Not open for further replies.
Top