What's new

<~!~> Valoria life <~!~>

Status
Not open for further replies.

De Javu

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
150
Reaction score
20
Nowa fotka z all itemami:)




A i zgadzam si? z Spekto ja tak zrobie.
 

Spekto

Active User
Joined
Apr 8, 2008
Messages
87
Reaction score
0
Wbijaj lvl mo?e b?dzie atak shenga i jakie? ciekawe screenki b?d? ^^

@down Mo?na ocenia? screeny czemu nie? ale to prawda w ka?dym po?cie pisa? to samo..
@down 2
Nie chodzi o to ?eby se zbiera? na roku na eq na mainie ale je?eli kto? jest rookslayerem to czemu mia?by nie zbiera? kasy? niech zbiera i se zabierze na maina..
 
Last edited:

Rafaa?M

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
20
Reaction score
1
?al

?al

ale ty jeste? ?a?osny, taki typowy dzieciak. W ka?dym po?cie piszesz to samo. We? si? nie odzywaj.

To nie jest jaki? tam poradnik i si? nie daje pkt za zdj?cia. Gz Foty powodzenia w dalszej grze.

Ps. A ty kamil po co si? wypowiadasz ty do niego gadasz, ?e w ka?dym po?cie to samo, a ty to co masz 200 + pkt (spamer) jeste? ...Ale trudno takie ?ycie !
 

C!n3k

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
15
Reaction score
1
Ja bym kas? zbiera? w ko?cu mo?na przecie? zrobi? 2 chara i wyj?? nim z t? kas? na maina ;PP

Spekto dobry z tym pomys? gra? ci?gle na rooku i jak mo?e nie hakn? to nazbiera? 30k (d?ugo to bedzi? trwa?o :p)i poj?? na mian i odrazu good eq :D
 

Przemek

Hejtuj!
Joined
Apr 4, 2008
Messages
634
Reaction score
181
Teraz co? odemnie ; )
14lvl + moje "evul" skille \o/



#Down
Jak by? czyta? poprzednie poprzednie posty to by? wiedzia? ,?e nie zale?y mi na skillach i lvlu . Trapowa?e? chocia? raz? -.^ Je?eli chcesz maniaczy? i wbija? super du?y lvl to gl.
 
Last edited:

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
ja zaczelem pozniej grac moich charem a mam skile troszeczke lepsze ale no coz w porownaniu do innych osob to i tak dobrze ci idzie
 

Nobus11

New User
Joined
Apr 22, 2008
Messages
4
Reaction score
0
Lol?

Lol?

Lol na Rooku draga solo?
Co? mi si? wie?y? nie chce.....
 

Matare

User
Joined
Apr 7, 2008
Messages
47
Reaction score
0
.

.

Ja te? kiedy? gra?em na Valori od 7.6 to by? m?j pocz?tek grania w Tibi? ;*
Teraz ten ?wiat opustosza? jak m?j kumpel wbije 25 lvl to b?d? tam gra? zrobie se paladyna i b?d? ?wiczy? na summonie (Ghoulu)
 

mateusz605

User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
17
Reaction score
0
Lol na Rooku draga solo?
Co? mi si? wie?y? nie chce.....

To by? quest w dragu na copper shield i legion helmet. Na rooku nawet draga nie ma do zabicia.
@Topic
Zdj?cia fajne, a zw?aszcza te z trap?w.Wbijaj level, mo?e kiedy? b?dziesz najwiekszym lvl na rooku.
 
M

mikusiello

Guest
Nieee... ciekawe screeny, mo?e jaki? hlvl wstawi?by tu jaki? hunt z drag?w ? ; ]
 

Xayy

User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
25
Reaction score
0
o_O Znowu ss'y z rooka nice ;p Spoko foty ;] Dawaj wi?cej, pzdr
 

Nitro Vee

Kronikarz
Joined
Jun 15, 2008
Messages
202
Reaction score
20
Age
32
Ja te? gram na valori ale nie gram na roku ;/ jak najszybciej jak b?de m?g? za?o?e sw?j temat z moimy screenami :p . Fajne sski :p dobre to z tym trapowaniem :d zwa?a ile wy tam ludzi zabili?cie :D a loot o_O :D dobre teraz gram na roku sprubuj? z kumplem tak zrobi? na roku gram na obsidiani ;P mam ju? nawet mlw na 10lvl mi polecia?o :D jak b?de mia? 30 post?w to dam tu screeny jak nie b?dziecie mieli nic przeciwko
 
Status
Not open for further replies.
Top